Не гавкаю- но охраняю• 16 августа 2023

Мамы деток СДВГ, сколько стоит

Услуги психолога, как долго вы ходили на приём?
Поміркована думка• 16 августа 2023
Залежить від психолога (ціна) і тип СДВГ. Знаю, що племінниця десь 2 роки без перерв і рік з перервами. Паралельно був дефектолог та психіатр

автор Не гавкаю- но охраняю • 16 августа 2023
Ответ дляПоміркована думка
Я вообще в ценах не ориентируюсь от слова совсем, поэтому и создала тему.
Поміркована думка• 16 августа 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
То ви напишіть хоть де ви. Столиця - це одне, а інші міста, то зовсім інше. Точно так же як молодий спеціаліст та більш досвідчений.
Київ до війни було 400 грн (супер спеціаліст) і 500 грн (теж з досвідом, але дорожче і ефект гірший). Ще була 3-тя психолог-дефектолог - 250 грн вдома (з досвідом і суперова)
Ответ дляПоміркована думка
Харьков
Поміркована думка• 16 августа 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Харьков
Там цін не знаю. Можливо хтось відпишеться або створите іншу тему, щоб було місто.
Lufioli• 17 августа 2023
400 +- за прием