Файна_зупка• 17 августа 2023

Киев. Где недорого купить канцелярию всю в школу?

Эпицентр наверное дороговато
Может Ашан? Или спец магазины канцтоваров? На Оболони
пані Солоха• 17 августа 2023
Велмарт и Ашан

Сарафанное радио• 17 августа 2023
Канц плюс
Бжоли-бандерівці• 17 августа 2023
Треба порівнювати, щось в Ашані, щось в інших магазинах(хоч я і не в Києві, та думаю ситуація така ж). А я з початку літа купую потрохи, бо три учня і канцелярія зараз недешево взагалі. В епіцентрі дивлюся, все дорожче, хто там купує її?
Сливочная пенка• 17 августа 2023
На Петровке
бювет_в_обед• 17 августа 2023
А хто знає в Папірусі які ціни?планую ще в Аврору
пані Солоха• 17 августа 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Те у кого один школьник
пані Солоха• 17 августа 2023
Ответ длябювет_в_обед
Дорого в Папирусе
Крапипопка• 17 августа 2023
Атб
Бжоли-бандерівці• 17 августа 2023
Ответ дляпані Солоха
Те у кого один школьник
А де більше, то не рахується?

Копирайторша• 17 августа 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ми , купуємо. Хіба долго?
Два-три тижні і фсьо• 17 августа 2023
В ашане дневники по 150грн, я думала это веззде такие цены, на рынке оказалось по 70.
Приму в дар• 17 августа 2023
Главное качество, много сейчас ручек, карандашей которые не пишут, резинка не стирает и т.д.
Бжоли-бандерівці• 17 августа 2023
Ответ дляКопирайторша
Ми , купуємо. Хіба долго?
У нас в місті є набагато дешевші магазини, не Київ. В мене два студенти і старшокласниця, то зошити на 96 ст. дешевші, а їх треба багато.
Приму в дар• 17 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
И дневник должен год прослужить, а не в тряпку превратиться
Бжоли-бандерівці• 17 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Навіть ручки можуть в ціні в два рази відрізнятися
Копирайторша• 17 августа 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
В мене теж троє, але там все таке гане і якісне.
Бжоли-бандерівці• 17 августа 2023
Я ще не дивилася в атб і в варусі, там завжди багато різного, і в вересні часто ціни нижчі стають.
Копирайторша• 17 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я беру в дерматиновій обкладинці - 130 грн.
Млинці зі смайликом• 17 августа 2023
На оболоні КанцАктив.
Але прям всю купляти не слід, краше по потребі купляти

Бжоли-бандерівці• 17 августа 2023
Ответ дляКопирайторша
Якісне далеко не все. Я в минулому році була в Польщі з дітьми, там в Ашані дійсно все якісне бачила, але і недешево, як для мене. Та зараз ціни наші вже порівнялися з європейськими.
Просто красавица• 17 августа 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Именно српвнить тот же бик илт шнайдер и непонятно, что по 1 грн или 2 ..лучше 1 хорошую чем 10 дешевых. А вообще убивают такие темы, ну неужели сейчас проблема купить подешевле (сейчас проблема найти качественные канцтовары и тетради открыв которую тебя не начинает поддташнивать от того, что к примеру видны клеточки на следующей сьраницы и печать этих клеточек ге четкая а расплывпеться ,а сама бумага как папирус тонкая и серокоричневая
KROX@• 17 августа 2023
Петровка, напротив Ашана
’Сова’ куреневская 16а
Бжоли-бандерівці• 17 августа 2023
Ответ дляКопирайторша
У нас раніше, до війни ще, гімназія замовляла в типографії для всіх класів однакові щоденники, з фотками шкільних заходів, класні були, і ціна наче гривень 50. Минулий рік теж був такий, ціна десь приблизно така, може 60 грн.
Копирайторша• 17 августа 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Я купую виробників повірених, але це не дешево. Вчора на 4000 скупилися.
Булку Дай• 17 августа 2023
А кроссовки брендовые будете своему школьнику брать? Сейчас тема в топе. Почитайте, что хвалят.
Два-три тижні і фсьо• 17 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
Качество одинаковое, твердая обложка., цветной внутри. Я каждый год такие беру.
Банка з медом• 17 августа 2023
я одна не парюсь?
Куплю на 1 вересня 2 зошита в АТБ, ручку, олівці
Далі за потребою докуповуваттиму - щоб не зразу ЧУХ по грошам, а рвіномірно
Витворунка• 17 августа 2023
Акварель, но не знаю есть ли эта сеть в Киеве.
Бжоли-бандерівці• 17 августа 2023
Ответ дляКопирайторша
Я йду в магазин через 300 метрів від дому, він найкращий в моєму місті, все є Продавців знаю більше 25 років, вони допомагають обрати, у них і якісне, і дешевше, де будь де. Весь район у них все купує, скоро почнуться черги, треба сьогодні зайти після роботи.
Булку Дай• 17 августа 2023
Ответ дляБанка з медом
я одна не парюсь?
У нас учитель уже список прислал: на какой предмет по сколько тетрадей и на сколько страниц. По 36 и 48 в основном. У нас 7 класс. А сын мне ещё и заказал, что там должно быть на обложке)))