Марафетчица• 17 августа 2023

Айфон дитині 13 років який краще?

Скоро у сина День народження, дуже хоче саме айфон. У нас з чоловіком андроїди і я в айфонах нічого не розбираюсь. Достатньо буде 11 чи краще 12,13? Дякую за відповідь.
Суцільна зрада• 17 августа 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Вони зовсім не ідентичні
Абсолютно . Маю обидва

автор Марафетчица • 17 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Автор, я все життя на самсунгах, перейшла на айфон, телефон як і всі інші, прям різниці я не відчула, в мене 13, в друзів і про є, порівнювала, так само, звичайно є свої фішки, але якщо ви звичайний користувач , а не блогер, вам буде достатньо будь який, тому обирайте новий на який вистачає коштів.
в мене теж самсунги і мене вони влаштовують більш ніж. але він захотів айпад, навушники, тепер хоче саме айфон.
Сирожено_пирожено• 17 августа 2023
Зависит от ваших возможносией фин)))своей в 13 новый 11 купили и с головой)для игрушек и всего прочего есть айпад
Щастя-здоровля• 17 августа 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Абсолютно . Маю обидва
Я маю 14 про макс, порівнювала з 13 про макс, він білш тормозящий, ну і камера в 14 48 мп є суттєва різниця.
Леді Душка• 17 августа 2023
Ответ дляМарафетчица
Ну що поробиш, зараз тренд айфон серед підлітків, моя теж хотіла, я була проти, бо дорога річ для дитини, а ми не мажори, але згадала себе у її віці і здалася, бо теж все хотіла, що було модне.
автор Марафетчица • 17 августа 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
саме це він і сказав, що йому достатньо буде 11 з головою. айпад є.
але якщо вже платити гроші, то чи є сенс в економії? і те і те більше 20 000 грн.
Суцільна зрада• 17 августа 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Сорі, я її не бачу
І ніякий з них не тормозить, не видумуйте
Щодо камери теж немає різниці, хіба ви проф.фотограф)
Взагалі краща камера в самсунзі флагманської лінії
Леді Душка• 17 августа 2023
Ответ дляМарафетчица
А скільки зараз 11 коштує?
автор Марафетчица • 17 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
я була проти. це всього лише телефон. але тоді подумала, що можливе це буде стимулювати його в подальшому мати якісні речі і заробляти гроші самому. бо мені батьки не купували дорогих речей і я так і не навчилася на себе витрачати гроші.

автор Марафетчица • 17 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
А скільки зараз 11 коштує?
на 128 ГБ 24 000 грн
Tarantita• 17 августа 2023
Вони майже однакові. Діти грають багато і потрібна велика памʼять.. нещодавно племінниці купили 11 з великою памʼяттю, їй 12 років. Вона сама обрала, та й ціна доступна.
Весела моль• 17 августа 2023
Ответ дляМарафетчица
бюджет може бути різний, але мене цікавить практична сторона. чи є сенс йому купувати той же 14 з багатьма функціями. для нього все рівно це звонілка і ігри.
И понты, детям айфое брать понты или много лишний денег, берите что хотите
Весела моль• 17 августа 2023
Ответ дляTarantita
Лучше пусть дети меньше играют в этих телефонах, родители чем вы хвастаетесь, это беда
Tarantita• 17 августа 2023
У Вас то понты, то меньше играют! Определитесь. Ответ был для автора,а не деванным экспертам.
автор Марафетчица • 17 августа 2023
Ответ дляВесела моль
ваша відповідь дуже змістовна. дякую.
Мао_Мяо• 17 августа 2023
Ответ дляБорщик
Советую взять 15 через месяц по одной простой причине- порт и кнопка громкости меняются, такого не было с 2008 года(или когда там вышел 2) и так будет еще очень долго. 14 брать не советую, самая непокупаемая модель, 13 про Макс только, но его нигде нет, его раскупили
14 як раз тільки і купують.
Дочь маминой подруги• 17 августа 2023
купили дочке 14й полгода назад. тоже была непротив 11 или 12, но он по стоимости не сильно дешевле, но модели уже несколько лет. если уже тратить такие деньги, то на более новую модель
Леді Душка• 17 августа 2023
Ответ дляМарафетчица
на 128 ГБ 24 000 грн
В ябко 13 коштує 29000, то як на мене, краще вже купити новішу модель, щоб на декілька років вистачило