Аноним_• 17 августа 2023
батько їсть пів пачки масла в день
не в маслі справа.
це ж для здоров´я так шкідливо..
Коко Шанель• 17 августа 2023
Зависит от его обмена веществ. У меня папа имел тяжёлый атеросклероз при диетическом питании и отличной физ форме, кардиолог до получения результатов анализа рассказывала про диету, холестертин пришёл 4.
Кредитная• 17 августа 2023
В сильпо сейчас акция ’масло солодковершкове Roshen екстра 82,5%, 200г Roshen 49.99 грн’. Купите батьку, оно хорошее..
Аноним_
• 17 августа 2023
Ответ дляА я з косою
Предполагаю, он не день назад с цепи сорвался, и ест так всю жизнь?
до війни мав роботу, то їв тільки ввечері.
в обід 1 бутерброд і все.
з початку війни їсти почав більше.
звичайно, їсть і яблука, і суп.
але оце яйця по 2 в день, бутери і масло....(
в обід 1 бутерброд і все.
з початку війни їсти почав більше.
звичайно, їсть і яблука, і суп.
Котогосподиня• 17 августа 2023
Ответ дляАноним_
в обід 1 бутерброд і все.
з початку війни їсти почав більше.
звичайно, їсть і яблука, і суп.
в обід 1 бутерброд і все.
з початку війни їсти почав більше.
звичайно, їсть і яблука, і суп.
Боже, бедный отец.
Теперь еще и считать будут дети, сколько он ест. Нет слов
Аноним с кешбеком• 17 августа 2023
Ответ дляАноним_
в обід 1 бутерброд і все.
з початку війни їсти почав більше.
звичайно, їсть і яблука, і суп.
в обід 1 бутерброд і все.
з початку війни їсти почав більше.
звичайно, їсть і яблука, і суп.
Який кошмар(((( Сподіваюся, мої діти на пенсії не будуть рахувати, скільки зїдає їх тато, бо це разів в 10 в день більше))))
По темі: людина себе все життя обмежувала, а тут на пенсії АЖ півпачки масла на день та 2 яйця, оце розкіш( Шкода Вашого тата....
энциклопУдия• 17 августа 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Речь о здоровье
Аноним с кешбеком• 17 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Речь о здоровье
То яйця теж автор вважає нездоровою їжею? Про масло - не вистачає, значить, вітамінів. Погано харчується
пьЯНА• 17 августа 2023
Ответ дляMede
Нехай їсть, якщо є на це апетит. Головне, щоб масло було натуральне, а не спред. Та й пів пачки масла для дорослого чоловіка не так і багато, якщо чесно - усього 4-5 бутербродів до чаю
Надо смотреть какое масло.
Блондинка в Законе• 17 августа 2023
Для людини старшого віку 2 яйця в день і півпачки масла не корисно, холестерину забагато. Так що автор нормальна дочка
А вот недавно• 17 августа 2023
може, іншої їжі, крім супа, немає? суп то вода з картошкою, по суті, от і добирає яйцями і маслом, бо ситно.. готуйте щось типу макаронів або каші з м‘ясом
энциклопУдия• 17 августа 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Слишком много все вредно
Ответ дляэнциклопУдия
Речь о здоровье
Літні люди переважно не дуже піклуються про своє здоров’я. Живуть так, як їм хочеться. Мій тато три роки тому переніс важку операцію, під питанням була онкологія, але на той момент нічого такого не виявили. Лікарі йому казали - не можна курити, алкоголь, їсти солодке. Хто тих лікарів слухав! Курив як не в себе, цукерки - кілограмами, іноді алкоголь. Немає його, вже 3 місяць пішов.
энциклопУдия• 17 августа 2023
Ответ дляА вот недавно
Сам он себе не может сварить?
Аноним_
• 17 августа 2023
Ответ дляРяженка
2 яйця в тиждень можна, а без масла взагалі можна обійтися.
2 яйця щодня
Тут надолго• 17 августа 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
А я зрозуміла що автор за здоров´я батька хвилюється...