ША! я прийшла!• 17 августа 2023
Коли вже всі будуть платити податки?
Що у нас за народ, тільки і кажуть що політики гребують бабло, а самі навіть ФОП не відкривають на свою діяльність, коли вже буде у людей свідомість та відповідальність. Такий великий пласт як бюті сфера (перукарі, колористи, брові, татуаж, і т.д), кондитери, репетитори, гадалки, тарологи, дієтологи (та мабуть ще когось забула, підкажіть) навіть ФОП не оформлюють, коли вже до них доберуться
В мене знайома англійську викладає у себе вдома, в інсті що не пост так - я сама собі босс і в такому руслі, який ти нафіг босс коли не можеш податки заплатити, ти навіть не оформленна як підприємець.
Я ФОП 3 група, якщо комусь цікаво, заробляю більше цієї репетиторші навіть з податками))
Результат:
вже голосів:
33 (57.89%)
Всі повинні платити податки
24 (42.11%)
Нафіг ті податки
Скользкая• 17 августа 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Тому що медицина безкоштовна, освіта безкоштовна, ваше місто якщо придивитися то побачите що розвивається, дороги, багато чого .. тобто всі повинні платити за це податками, а ви сама зробили бізнес, супер, можна подумати мені його хтось за мене зробив
Налоги должны быть соизмеримы доходу, а не ковид закрыли, а налог плати
Ответ дляША! я прийшла!
Та да, Тото я і дивлюсь на цих перукарів які виживають на своїх ренжорверах, та з ціною на айртач +100500 )))
От перукарі вам життя не дають. Ідіть і ви фарбуйте волосся чи нігті робіть, і будете так само як і вони. Це в масштабах країни фігня. Не фігня, коли досить великі підприємства чи торгові мережі оформлені на декілька ФОПів, що в десятки разів зменшує суми податків, які вони повинні платити в бюджет. А дуже багато хто так і працює
КвартираЧья• 17 августа 2023
Ответ дляМамОмужа
коли податки зроблять нормальними, тоді і ФОП відкриють. а ще частина людей згідно з законом не може відкрити ФОП,бо це заборонено. Виживають як можуть.
У нас нормальні податки,але ,я платила і розумію,що нічого мені не світить в моїй країні.Корупція така,що звичайним людям нічого з тих податків не дістається.
Стрекоза любви• 17 августа 2023
Я знову зіштовхнулася з подібним - відвідувала свою улюблену косметологічну клініку, яка відкрила 3 філію у місці з чудовим ремонтом і обкладенням. Новий адміністратор тихенько запитує в мене - чи зручно замість використання терміналу перевести на картку!!!! Блін, ну правда, скільки можна.
Подтяжка• 17 августа 2023
Ответ дляБува і таке
Есть доказательства тыренья денег именно с налогов?
А налоги не в бюджет идут?А сколько раз за год они дороги ремонтируют,латают.Можно сделать за 1 раз,а можно бабки 3 раза списать.А премии наши чинуши сами себе выписывают из каких денег?
ЛижТолько• 17 августа 2023
Ответ дляБува і таке
Так мало того, они это свое жлобство уже и в Европу потянули.
Чего только группы маникюрчиков и ресничек на дому в Германии стоят. Там походу тоже яйца и барабаны мешают работать по-человечески 🤦♀️
О дааа!
А еще скрывать доход в Украине, чтоб социал не урезали.
Но виноваты барабаны и депутаты!!🤣🤣🤣
МамОмужа• 17 августа 2023
Ответ дляПоторописька
Зараз все просто-не платиш податки-нема пенсії.Як хто вибирає.Я завжди оф працевлаштовуватися,в конверті мені не требаСьогодні є-завтра кинули.Є відпустка оплачувала,лікарняні,я так звикла і добре.
і в мене так. держслужбовець. тому податки відраховуються.але купа знайомих з зп в конверті. і вони не платять.в мене відраховують з нещасних 20 тис грн. а вони отримують від 40-60-70 тис. грн і нічого не платять. і живуть на широку ногу. відкладають собі грошенята і до пенсії матимуть купу грошей,а я 3 тис грн пенсії ,зато плачу податки. де краще? звичайно,не платити
ЛижТолько• 17 августа 2023
Ответ дляMede
Все починається з малого
ЛижТолько• 17 августа 2023
Ответ дляСтрекоза любви
И что вы ответили?
Стрекоза любви• 17 августа 2023
Ответ дляЛижТолько
И что вы ответили?
Ні, не можу. Сказала, що ще й чек потрібен.
ШанельКуКу• 17 августа 2023
Ответ дляША! я прийшла!
В мене ФОП з 14 року, все норм, податки в країні дуже лояльні до підприємницької діяльності
Налоги - да. Но это заслуга того, кто ввел упрощенку. А не в последнее время хотят добить любыми путями. Постоянное повышение, нововведения, террор чиновников. Постоянно перед новым годом меняются условия. А они должны быть простыми, понятными, с минимумом отчётности. И никаких проверок и драконовских штрафов. Потому что все знают, что если приходят проверка, то с пустыми руками они не могут уйти - у них план по недоимке.
И, кстати, посчитайте, какой был бы огромный приход в бюджет, если бы сократили чиновничий персонал до минимума. Вот эти фискалы и есть главныц паразит на теле общества, а не предприниматели, которых они давят в буквальном смысле слова. Не было бы этого давления - и те, кто работает в тени, перешли бы в легальное поле. А так они не хотят связываться.
Вот даже ваш пример - кого проверяют, кого штрафуют, кому создают препоны, кому нужно платить по промышленным тарифам? Легальной перукарне. А мастеров нелегаллв никто не трогает. И что выберет мастер? Пойти в легальный салон или работать на дому или в салоне закрытого типа, где проверок не бывает по определению?
Мюллерная• 17 августа 2023
Про дороги : була стежинка , де всі гуляли . Навіщо її закопувати в плитку ?
Мені на таке шкода своїх податків , і бісить війну використання
Це моя відповість автор
П. С. Сама плачу , дохід білий офіційно
Це моя відповість автор
П. С. Сама плачу , дохід білий офіційно
Мюллерная• 17 августа 2023
Ответ дляБува і таке
Дивує те, що в мене теж саме безоплатно.
Чому у вас педіатр вимагає гроші? Про школу і дібільні комітети, в які ви таскаєте гроші вже мовчу
Ну то добре , чому описала . Якщо ви зуби безплатно лікуєте , диво
Не таскайте , я бачу результати дітей
Хороша школа , безкоштовна .
Це так про математику життя
Не таскайте , я бачу результати дітей
Хороша школа , безкоштовна .
Це так про математику життя
ША! я прийшла!
• 17 августа 2023
Ответ дляМюллерная
Де? За все платимом
Безкоштовний педіатр -500 грн
Безкоштовний стоматолог 3600
Безкоштовна школа 2000 на початок року і
Безкоштовний педіатр -500 грн
Безкоштовний стоматолог 3600
Відкрийте очі, та не плодіть корупцію самі, те що ви написали безкоштовно, не суйте гроші всім подряд, що за народ ((( в мене двоє дітей ні копійки за 6 років сімейний лікар не попросив
Мюллерная• 17 августа 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Коли питання здоровʼя -я виберу гарного.
Зробіть мені якісні послуги у зручний мені час та місце з чудовою кваліфікацією
, можливо я зміню думку
І задайте ці питання Банковій , а не простим людям
, можливо я зміню думку
Мюллерная• 17 августа 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Пишіть петиції , а не обвинувачуйте простих людей
ША! я прийшла!
• 17 августа 2023
Ответ дляМюллерная
Це моя відповість автор
П. С. Сама плачу , дохід білий офіційно
Це моя відповість автор
П. С. Сама плачу , дохід білий офіційно
Так добре ж стало, з коляскою двох дітей коли катала 4 роки я б раділа)
Божий одуванчик• 17 августа 2023
Отплатила я свой фоп более 15 лет. Когда оккупировала пиораша в 2014 Донецк, естественно не могла платить и выезжать закрываться. Закрыла онлайн в 2017. Когда уже переехала оттуда и решила открыть снова, у меня нашелся долг налоговый более 12 тыс.
Вариант был или еать в Мариуполь на разборки с доками или платить.
Нахер. Я честно хотела по хорошему, но увы
Мюллерная• 17 августа 2023
Ответ дляША! я прийшла!
У нас с з Вами різні смаки, для мене псування природного ландшафту.
Скрізь грамотні архітектори намагаються зберегти природну самобутність ланшафту, а не закочувати в плитку.Мої діти чудово грали там.Катати є де поруч.
Зубная фея• 17 августа 2023
Ответ дляГигиенишвили
Т.е. заплатить налоги в бюджет, чтобы их украли наши чиновники? Мазохизмом не страдаю ( и не наслаждаюсь)
Ну так про що можна казати, якщо пересічні громадяни так думають.Корупцвя в нас буде завжди,поки всіх і вся не почнуть карати
Непереможна• 17 августа 2023
Ответ дляМюллерная
Де? За все платимом
Безкоштовний педіатр -500 грн
Безкоштовний стоматолог 3600
Безкоштовний педіатр -500 грн
Безкоштовний стоматолог 3600
Тобто Ви приходите в державну поліклініку і платите 500 грн? Навіщо? Гроші нема куди подіти? Прекрасно приймають і без грошей. Й лікування призначають таке ж саме.
Allein74999• 17 августа 2023
Кто- то еще верит, что получит в свое время пенсию или доживет до нее в нашей стране?)
ША! я прийшла!
• 17 августа 2023
Ответ дляAllein74999
А до чого тут пенсія, податки це не тільки єсв
Мюллерная• 17 августа 2023
Ответ дляНепереможна
Читайте уважно , що написала .
вище : треба хороший , треба вчасно
Безкоштовно цих опцій нема.І це мої гроші і я знаю, що за них хочу одержати
вище : треба хороший , треба вчасно
ОйЙой• 17 августа 2023
Ответ дляМамОмужа
Вы отримаєте велику пенсію.
ОйЙой• 17 августа 2023
А в мене питання. Чому я бюджетник отримую копійки. Я що, менше працюю? Я гадаю, мені недоплачують.
Фізик-ядерщик заочно• 17 августа 2023
Ответ дляПоторописька
Тоже как то спокойней, хотя и и каждый месяц 11 тыс налогов жалко платить
ША! я прийшла!
• 17 августа 2023
Ответ дляОйЙой
Спитайте у всіх ухилянтів про яких я написала у стартпості(
Щас ухожу• 17 августа 2023
Ну от поки в нас буде засуджуватися автор, а не її знайома шахрайка - податки ніхто і не платитиме.
Бо в усьому світі це шахрайство, а в нас прям пишаються тим що хтось уникає податки - герої.