Вирішила знайти підробіток, зареєструвалася. Пройшла перевірку, побачила завдання, яке мені більш-менш підходить. Щоб відгукнутися на будь-яке завдання я маю поповнити баланс, так?
Masha 2506• 17 августа 2023
Кстати, когда я оформляла заказ на кабанчике, там была установленная сумма, но мастер мне сказал что будет больше. При этом сумму заказа мы не меняли. Там процент какой то платит исполнитель, поэтому ставят минимальные, а потом договариваются мимо кассы. Так что имейте этот момент ввиду.
Masha 2506• 17 августа 2023
Ответ дляMede
Це щоб отримати доступ до замовлень, чи кожного разу так буде? Додатково ще процент від заробітку беруть ?
Да