СирОжино пирОжино• 17 августа 2023

Питання для тих, хто працював або працює в Німеччині!

Будь-ласка допоможіть! За кордоном маю досвід роботи тільки в Польщі. Але зараз з працею в Польщі справи не дуже добрі, годин мало, ціни зросли як шалені. Якщо тут є люди, які зараз у Німеччині або мають такий досвід у минулому дуже прошу допомоги! Порадьте як шукати працю в цій країні. Грошова допомога та інше від цієї держави мені не потрібна, цікавить тільки праця. Мови не знаю.
Шаманю второпях• 17 августа 2023
Без мови - ніде
Там таких як ви, вже більше мільйона

Мамина корзиночка• 17 августа 2023
Ответ дляШаманю второпях
Без мови - ніде
Там таких як ви, вже більше мільйона
Та всюди, на хлібзаводі, в сепермаркеті на розкладці товару, там вже кожен другий українець.
Кудесница_с_пургеном• 17 августа 2023
Працюю без мови в ресторані на кухні
Маю окреме житло
Принесла довідку в джоб центр про дохід за місяць -шо мені немвмсиачає оплати за житлово-комунальні
Зробили мені знижку -50%на три місяці

Оце країна дбає за людей
Сумніваюся
Що в Україні мені б так допомогли , приїхали б і відрізали газ світло
Шаманю второпях• 17 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Тобто ще є вакансії для нових українців ?
Ну тоді супер
Мамина корзиночка• 17 августа 2023
Ответ дляШаманю второпях
Ну тоді супер
Старі українці арбайтен не дуже хочуть, 95% з ВО, ніяк корону з голови не знімуть.
Шаманю второпях• 17 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Але якщо хто хоче працювати, то проблем з роботою не має ? В містах
Відповів всім• 17 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
До чого тут корона? Я вчу мову і хочу вчитися далі, вас потрібно спитати?

Коренная киевлянка• 17 августа 2023
Ответ дляШаманю второпях
За минималку нет.
автор СирОжино пирОжино • 17 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Мені цікаво, як вони влаштувалися працювати на заводи, тобто вони мабуть туди потрапили через агенцію, тільки питання через яку? Бо маю сумніви з приводу того, що вони влаштувалися без посередників, бо хто захоче мати той клопіт з іноземцями, навіть з папірцем про тимчасовий захист
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Працюю без мови в ресторані на кухні
Маю окреме житло
Зробили мені знижку -50%на три місяці

Оце країна дбає за людей
Сумніваюся
Як знайшли працю?
Кудесница_с_пургеном• 17 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я реєструвалася в джоб центрі , там і роботу мені підшукували
Майстрів манікюру педікюру брови вії влаштовують відразу , але дитина має ходити в садок
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Добре, я зрозуміла. Тобто це якщо їхати, то тільки виходить через табір.
Кудесница_с_пургеном• 17 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Краще так
Всі документи вам зроблять
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Краще так
Всі документи вам зроблять
Це приблизно місяць або навіть два треба провести у таборі? Чи як зараз це все? Інформації і розповідей дуже багато в інтернеті.
Леопардові панчохи• 17 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
А ви біженець,що збираєтеся їхати через табір
Кудесница_с_пургеном• 17 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дивлячись куди попадете
Ми з донькою в мангейм
Двоє онуків
Відразу заселили в великий буд з нашими укр глухо німі
Бухали страшне
Тра@@ались чуть лі не при дітях
Гримали дверями страшне
Ужасні люди
Пішламв джоб центр пояснила все - нас переселили типу гуртожиток , кімнати на поверсі , кухня на дві кімнати
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ні. Але якщо іншого виходу немає то що робити? Щоб працювати там спочатку треба отримати захист, не я ці правила вигадала.
Леопардові панчохи• 17 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
В сенсі,ви зараз в Польщі чи в Україні,може ви в Польщі були на початок війни,я це у вас запитую
Ответ дляЛеопардові панчохи
В Україні

Байрактарна• 17 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Как она товар без языка раскладывать будет? Там хоть А2-В1 нужно знать.
Мамина корзиночка• 17 августа 2023
Ответ дляБайрактарна
Українці підкажуть, у мене 2 знайомі працюють.
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Дивлячись куди попадете
Ми з донькою в мангейм
Двоє онуків
Бухали страшне
Тра@@ались чуть лі не при дітях
Гримали дверями страшне
Ужасні люди
Тобто українці зараз не мають право обирати землі? Селяться туди де є місця, а заселити можуть й туди, де не має праці. Якесь замкнене коло виходить.
Slavnaja• 17 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Правильно, автор, через агенцію і часто польську.
Байрактарна• 17 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
У вас защита другой страны? Зачем вы ищите такой вариант? Он для вас вообще невыгоден. Даже если вас возьмут на какую-то работу.
Ответ дляSlavnaja
І саме цікаве. Іноді мені на очі потрапляють такі оголошення від польських агенцій з приводу праці у Німеччині. Але коли пишеш у директ рекрутеру, то у відповідь ’на жаль, ні, можемо запропонувати тілько у Польщі’. Виходить ті вакансії тільки для поляків. Про моє місцезнаходження, країну, наявність захисту ректутери навіть не запитували, тобто не в цьому справа, відповідь ’ні’ та й годі.
Ответ дляБайрактарна
Чому не вигідний?
Цідило правди• 17 августа 2023
Главное, чтобы вас зарегестрировали в Германии после Польши.Сами с доками не справитесь ну и жить где то нужно. Езжайте в лагерь.
А там как пойдет. Некоторые женщины так входят во вкус шаровых денег, пусть даже и не больших, что работать не хотят. Но это нищенское существование и никакой перспективы на будущее в этой стране.
Работа и без язык8а есть. В отелях, ресторанах, супермаркетах, домах пристарелых. Начинайте уже понемногу хотя бы слова учить. Пригодится.
Удачи.
Пускаю бісики• 17 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
В соседнем городе завод, где изначально работают только русскоязычные. Туда много украинцев устроилось.
Ответ дляПускаю бісики
Це працевлаштування через агенцію у будь-якому випадку. Знайти б ще таку агенцію.
Пускаю бісики• 17 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Нет, не через агентство. Напрямую идут и устраиваются