Катерина-622a• 17 августа 2023

Постраждалі

Чи знаєте ви людей які колись постраждали через гадалок, таролог її і тд?
Можливо в когось є історії
vinika• 17 августа 2023
Знаю и что
автор Катерина-622a • 17 августа 2023
Ответ дляvinika
Знаю и что
Можете розказати?
vinika• 17 августа 2023
Ответ дляКатерина-622a
Можете розказати?
Нет
GirlSuper• 17 августа 2023
Знаю
автор Катерина-622a • 17 августа 2023
Якщо хтось знає і може тут розказати, то буду вдячна
автор Катерина-622a • 17 августа 2023
Ответ дляGirlSuper
Знаю
Розкажете?
Remensa• 17 августа 2023
Якби анонімно, то розказала. Історія і сміх, і гріх
автор Катерина-622a • 17 августа 2023
Ответ дляRemensa
Змініть імена будь ласка або можу створити нову тему
Чашечка кофе• 17 августа 2023
Люди, які під час повномасштабної війни слухають усіляких гадалок, а потім занадто себе заспокоюють або навпаки накручують рахуються? Якщо так, то можете зайти в будь яку тему про ’таролога’ Діану та інших
Svitlana7• 17 августа 2023
Мій тато пів життя чекав смерті в 59 років, бо так йому якась циганка сказала 🤦. Як на мене, люди себе програмують і налаштовують на те, що їм нагадали. Відповідно, вони дуже обмежені, бо вірять, що буде так і не інакше, що б ти не робив. Ну і не роблять нічого, від чого страждають...
GirlSuper• 17 августа 2023
Ну що розказувати як ви і самі знаєте що вони гроші тягнуть з людей.
Мені таролог сказала за чистку 15 тисяч чи 16
Ви дали б такі гроші ?
автор Катерина-622a • 17 августа 2023
Ответ дляGirlSuper
Ви дали б такі гроші ?
Не дала б
Але колись сама на шарлатанку потрапила
І зараз це з психотерапевтом проговорюю
Scylla• 17 августа 2023
Хто ж такі теми без анонімів створює)
сладкий_ноябрь• 17 августа 2023
Да.
Родственнице сказала гадалка, что первый ее ребёнок родится инвалидом.
В итоге она начала избавляться от первенца народными методами, что в итоге теперь не может иметь детей. Ей 44.
Еще одну знаю, ей 32 сейчас. Когда-то ей сказала гадалка, что второй её муж будет ей изменять и что она от этого пострадает.
То теперь каждый потенциальный мужчина, то изменщик. 😀😀😀
polski• 17 августа 2023
Моя знакомая которой однажды гадалка сказала, что кто ей желает смерти и все для этого делает, маниакально искала везде приметы, подклады и прочую херню, поссорилась со всеми почти друзьями ибо подозревала всех , и превратилась в черную озлобленную тень попросту с кусей болячек сама себя сожрала изнутри(((
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2023
Знаю. Знайома сходила до гадалки і втратила 500 грн. Прогноз не збувся
svetlapanna• 17 августа 2023
Да.
Арестович всем обещал две-три недели.
автор Катерина-622a • 17 августа 2023
Ответ дляpolski
Жесть
Quarasique• 17 августа 2023
Мене у дитинстві бабуся напувала чорним-пречорним, солодким трав´яним відваром від ’білої відьми’, яка сказала що мені на смерть пороблено. Бо я мала поганий сон та часто ходила навшпиньки.
Виявилося, у мене нескладні нервові порушення, які за місяць вилікували, а від тої жижі сталися проблеми зі шлунком та жовчним міхуром, трави ті хоч самі по собі не шкідливі, але ті дози та концентрація для дитини були не підходящі(
автор Катерина-622a • 17 августа 2023
Ответ дляQuarasique
Боже треш якийсь
Треба на законодавчому рівні цю нечисть заборонити
Наталитии• 17 августа 2023
Знала онкобольных ,которым говорили не верьте врачам,идите к нам мы вас почистим,отпоим и исцелим.Все умерли от онкологии.У некоторых была начальная стадия,очень жаль.
автор Катерина-622a • 17 августа 2023
Ответ дляНаталитии
Треш
Це як Стів Джобс у шамана лікувався і дотягнув до метастазів
Quarasique• 17 августа 2023
Ответ дляКатерина-622a
Боже треш якийсь
Так, це точно. А ще треба працювати над над просвітою народу, викорінювати це явище із середини, так би мовити, бо як не буде попиту, воно зникне.
Тільки я невпевнена що це можливо, бо люблять люди оці ’чудеса’, досі, хоч і 21 сторіччя, і інтернет і доступ до будь-яких знань
Наталитии• 17 августа 2023
Я считаю таких людей нужно садить в тюрьму,они не столько мошенники,как убийцы.
автор Катерина-622a • 17 августа 2023
Ответ дляQuarasique
В тіктоці натрапляла на рубрику «вичток»
Це взагалі жах
І дійсно треба петицію створити щоб таких горе-шаманів не було
Наталитии• 17 августа 2023
Ответ дляКатерина-622a
Це взагалі жах
Я всегда оставляю сообщением,вы врач или кто,что даете такие советы?Но народ наш хочет верить в чудо.
tanya_217• 17 августа 2023
Ответ дляКатерина-622a
Цар Ірод. Не жартую, а багато думала над цією історією.
Якби він не повірив, що народився хлопчик, який скине його з царства і болт забив, та не наказав стратити всіх новонароджених хлопчиків може і все б у нього було більш менш і взагалі невідомо як саме б склалося.
автор Катерина-622a • 17 августа 2023
Ответ дляtanya_217
Ого
Не знала про це
Я дивилась розслідування «идущие К черту»
Але це росіянське
Плюс читала в психології про ефект Форера, самовтілюване пророцтво і тому подібне
Знаю, що сучасні езотерики ще квантовою фізикою прикриваються
БальзаковскийВозраст• 17 августа 2023
Ответ дляRemensa
Ой, зірка прям
Remensa• 17 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Ой, зірка прям
До чого тут це? Тут сидять мої знайомі і я не хочу,щоб вони знали те, чого їм не треба знати