pratavetra• 11 ноября 2012

Допоможіть з Picasa

Створила альбом в Пікаса. Як тепер одержати посилання на нього, щоб вставити в об"яву? В Довідці пише зайти в МОЇ ФОТОГРАФІЇ - не повірите, вже годину шукаю   - не можу знайти де воно знаходиться.
mur-mur_• 11 ноября 2012
с правой стороны есть , ну только с вашими данными

1 фото – 118 КБ
Только вам (изменить)

нажимаете изменить и ставите галочку, у кого есть ссылка, потом ниже увидите свою ссылку

автор pratavetra • 11 ноября 2012
Ніфіга не поняла...

Вибачте, але в мене вже мозок кипить...
mur-mur_• 11 ноября 2012
смотрите, в правом верхнем углу замочек, возле которого написано - т олько вам (изменить), туда и нажимаете
mur-mur_• 11 ноября 2012
это если зайти в сам альбом, где видно все фотки
автор pratavetra • 11 ноября 2012
Тю... так в мене взагалі такого нема, я маю на увазі такої сторінки! А що ж то я цілий вечір блін робила????
автор pratavetra • 11 ноября 2012
Уявляєте, навіть скрін не можу зробити - тупо не вставляється. Може мені вже на пенсію пора? В 28 років???
автор pratavetra • 11 ноября 2012
Зараз розпишу: Я скачала на комп прогу звідси : http://picasa.google.com.ua/intl/ru/ В неї загрузилися всі мої фото. Потім я створила новий альбом. Навіть новий аккаунт в гугл мейл зареєструвала, синхронізувала, тепер цей альбом там (в пошті) є.
А Ви мені якийсь сайт скинули, на якому я зроду не була...

автор pratavetra • 11 ноября 2012
Ось таке в мене є (найшла в інеті). Що далі тепер робити з цим альбомом - не уявляю...
mur-mur_• 11 ноября 2012
не, я такого не знаю
я с компа гружу в пикаса, без програмки

автор pratavetra • 11 ноября 2012
Ответ дляmur-mur_
не, я такого не знаю
я с компа гружу в пикаса, без програмки
Дайте посилання... В мене вже тиха істерика...
автор pratavetra • 11 ноября 2012
Боже, невже ти на мене зглянувся???

Дорогенька, а ну загляньте, бачите Ви моє шмаття на фото?

https://picasaweb.google.com/116937833123841269609...
mur-mur_• 11 ноября 2012
Ответ дляpratavetra
Боже, невже ти на мене зглянувся???

все ок
Kar• 11 ноября 2012
Ответ дляmur-mur_
не, я такого не знаю
я с компа гружу в пикаса, без програмки
и я без програмки
Kar• 11 ноября 2012
А кто знает, как теперь кидать ссылки на конкретное фото, а то я захожу и вижу только общий вид хотя люди мне кидают
Kar• 11 ноября 2012
Ответ дляpratavetra
Боже, невже ти на мене зглянувся???

все вижу и я
автор pratavetra • 11 ноября 2012
Фух!
Дякую ВАААААМММММ!!!!!
Можна з чистою совістю іти спати.

автор pratavetra • 11 ноября 2012
Ответ дляKar
Ну, я Вам точно не підкажу
Сама вечір убила на те щоб хоч щось зробити.
Аноним• 12 ноября 2012
Ответ дляKar
Выбираете фото которое Вас интересует. Нажимаете на него, оно увеличивается и в адресной строке копируете ссылку на это же фото. Все.