мистерЛяпсус• 17 августа 2023
Пече біль із середини...
Дівчата, місяця 2 вже немає сексу з чоловіком.
Напишу як відчуваю, подивіться зі сторони.
Ми в шлюбі 10 років, маємо 2 доньок, дім, машина, квартири дітям вже купили.
Наразі я реалізованіша ніж чоловік, маю керівну посаду, хорошу заплату, службове авто, багато часу приділяю роботі....
Останні 3 роки приймаю антидеприсанти, бо маю з дитинства булімію- це коли їм і ригаю, вибачте за подробиці...
Антидеприсанти мене стабілізують, але маю прибавку в вазі- наразі важу 74 кг, коли ми починали бути разом, до вагітностей важила 54. Маю масивніший верх- руки масивні, груди, без талії, фігура яблуко....
Не знаю в вигляді моєму вина....
Чи в тому, що я успішніша...
Чоловік мій в пошуку себе- він має пасивний дохід - наразі то тисяч 20 і шукав до війни себе- останнє що робив- організував з другом невеличке кустарне виробництво меблів - купили станок, тканину, деревину, почали розвиватись, почалась війна....
З першого дня пійшов доброаольцем, всяко було, але з зими він в місті - майже кожну ніч ночує дома, вдень в частині....
Інтересу як до жінки до мене жодного...
10 днів я з дітьми була на Західній Україні...ні копійки не дав на поїздку...
Повернулимь додому - шара покоти, хоча був пів дня дома, навіть хліба немає...
Як ми зїздили- краями, інтересу немає....буа в частині, вернувся ночувать, надутий, як сич, ліг від мене окремо......
Пишу і гірко на душі, немає тепла, підтримки, уваги, як до жінки...
Просто виговориться захотілось...почути чи теплі слова, чи ляпаса по щоці....
Дівчата, що мені робить
Не знаю в вигляді моєму вина....
Чи в тому, що я успішніша...
Інтересу як до жінки до мене жодного...
Дівчата, що мені робить
мистерЛяпсус
• 17 августа 2023
Ответ длядама_из_декрета
Проблема не в весе
Я вже заплуталась в чому...
Не пириживай• 17 августа 2023
Я б такого пропиздону вставила б, що летів би і перечіпався, але великі шанси, шо після цього він піде жити в частину чи де вони там живуть.
Так шо думайте, чи готова ви жити одна, чи воно вам треба таке вдома.
Скоріш за все там є інша баба і це не вчора почалося.
дама_из_декрета• 17 августа 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Я вже заплуталась в чому...
Не любит Вас, вот и все
очки_ннадо• 17 августа 2023
Поговоріть з ним. Інакше ніяк, чим довше буде така обстановка тим гірше все затягнеться
Біток чи ефір?• 17 августа 2023
Либо разлюбил либо очень стрессует от службы. Вы говорили откровенно или боитесь ответа
мистерЛяпсус
• 17 августа 2023
Ответ дляКукарачка
Я думаю, що проблеми були ще задовго до війни.
Та звичайно що задовго... він взагалі не із чуйних чоловіків, тих хто і з дітками погуляє і ножку почеше
Напишу непопулярные вещи (популярные это муж козёл, разводитесь)
Мужчина должен видеть, что он женщине необходим, что без него её жизнь будет хуже во всех смыслах. И не важно чем Вы так руководите и сколько зарабатываете.
Как только это пропадает, он закрывается и отдаляется.
Деметра-c3d4• 17 августа 2023
Поговоріть з ним. Можливо щось хвилює його, депресивний стан.
Навіть коли людина не любить то всерівно хліба купив би.
Тут ще є щось крім любові
ЛісАпетная• 17 августа 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Я вже заплуталась в чому...
У Вас всё есть чтоб легко бросить этого козла
мистерЛяпсус
• 17 августа 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Боюсь найбільше приниження і зради
Біток чи ефір?• 17 августа 2023
Ой, перечитала еще раз, похоже что разлюбил. У вас попроще ситуация чем у многих, жилье есть, дети, карьера и сами всех содержит. Самостоятельная. не пропадете. Лучше ужасный конец, чем ужас без конца. Дердитесь
мистерЛяпсус
• 17 августа 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Дякую щиро! Боляче мені
Біток чи ефір?• 17 августа 2023
Ответьте себе чего вы боитесь. Подумайте об этом будто это случилось, почувствуйте все эмоции. И поймите что это не так страшно. Развод так развод, чтоб реанимировать чувства надо желание с обеих сторон
Кукарачка• 17 августа 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Але вас розхвилювало тільки відсутність сексу останні два місяці? Не те, що ви в принципі живете з дерев´яним нечутливим Буратіно і пашете, як папа Карло? А якби він ще й приставав щоночі, так все було б прекрасно. Знаєте, я би не хотіла, щоб в цих умовах мене ще й трахали.
ЕлькиПальки• 17 августа 2023
Я вам по женски очень сочувствую. Часто слышу фразу , лучше буду с этим мужчиной, чем старость встречу одна . Как по мне , нет ничего хуже , чем встретить старость с человеком который уже доставляет один негатив и страдания . Судя по вашему тексту , боли больше , чем чего то хорошего. У вас выход либо сесть , поговорить открыто и если у него и у вас будет желание , что то менять пытаться . Или же уйти и жить себе в удовольствие
Біток чи ефір?• 17 августа 2023
Были ли вы с ним счастливы, любимы, желанны за все время? Или он всегда был холодноват, не заботливый, не брал ответвенность за семью? в чем счастье жить так. Когда любят, то все для половинки. Невозможно заставить любить, это либо есть либо нет. Все ошибаются, но жизнь оч коротка чтоб быть несчастной. Это оч стрессово когда развод, строить жизнь дальше. Но быть несчастной всю жизнь это хуже. Вы самостоятельная и сильная, у вас вас получится, верьте в себя и делайте выбор для себя
мистерЛяпсус
• 17 августа 2023
Ответ дляКукарачка
Проблеми є, не так же просто роками я пию антидеприсанти. І я не трахатись хочу. Підтримки мені не вистачає, ніжності, уваги, поваги. Я з 2 дітками одній 9 другій 5 в 6 вечора в Львові сіла в потяг, в час дня наступного була дома, зустрів на вокзалі- їдемо додому, дома їсти каже нічого нема, стали коло атб- хліба купила, молока... дрібниці... дома повна морозилка мяса... міг би і супа зварить мені то таке... дітям
Кашпо• 17 августа 2023
Можливо на щось образився, та має такий характер, що бути чекати першого кроку від вас. Поговоріть з ним, та не гарячкуйте якщо хочете залишитись з ним.
Кукарачка• 17 августа 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Щось я думаю, що він супи в житті не варив і йому б таке навіть в голову не прийшло. І взагалі він завжди таким був, але вас це раніше влаштовувало. Чому зараз перестало? Що такого він зробив, що остання крапля? Не суп же. Шукайте глибше в собі. От ви з дітьми самі поїхали - чи він скучав? Чи переживав?
Анонимус Я• 17 августа 2023
Ответ длямистерЛяпсус
А вы ему говорили сварить, отказался?
Кашпо• 17 августа 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Але суп зварить і вас зустрів. При ваших доходах проблема вирішується обідом у ресторані, чи заразом додому . Ви показали невдоволення відсутністю обіду? І що вам відповів чоловік?
Ноу коммент• 17 августа 2023
Меня муж ( при том что как я считаю норм отношения) тоже встретил с поезда со словами ´ дома есть нечего ’
Зашли в магазин ,купили картошки ,сосиски ,овощи и всё как бы
Меня такое положение не ввело в депрессию
Проблемы не в супе
Скорее вы думали ( хотелось так),что он встретит вас со всеми почестями ,но либо он не такой ( не из тех сам по себе ) либо ему просто пофиг на вас
Его судя по всему все устраивает
А то что вы терпите ,то ваши проблемы
Проблемы не в супе
Его судя по всему все устраивает
А то что вы терпите ,то ваши проблемы
Аннуитет• 18 августа 2023
Ответ дляSo_so
абсолютно згодна з цією дівчиною. Чоловіку треба відчувати себе чоловіком в своєму домі. навіть якщо ви крутіша, більше заробляєте і тд... спробуйте зробити так, щоб він відчув себе потрібним саме вам.
Трахтибидох• 18 августа 2023
Якось не вяжеться ваша реалізованість (квартири, машини) і зп чоловіка в 20 тис і тим що ви дивуєтесь, що він не дав грошей на відпочинок.
Яка проблема їжу замовити чи зайти в кафе? Стали біли АТБ, купили хліба й молока, трололо
мистерЛяпсус
• 18 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Ви читаєте крізь рядки. Чоловік військовий наразі, їх зп знають всі, 20 тис це його пасивний дохід...