Свезло так свезло• 18 августа 2023
Що спекти на український ярмарок у іншій країні
Результат:
вже голосів:
69 (66.99%)
Пампушки
15 (14.56%)
Житній хліб
14 (13.59%)
Відповіді
5 (4.85%)
Пшеничний хліб
Лунтик-паунтик• 18 августа 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Мала на увазі, що змінити це не можу.
Ось між пшеничний на минулу ярмарку.
Житнього не маю фото і ще тре над ним працювати. Але я б спробувала, якщо потренуюся.
З пампушками, думаю взагалі впораюся без проблем, навіть не буду тренуватися
Що наголосуєте, те і буду пекти
Ось між пшеничний на минулу ярмарку.
Що наголосуєте, те і буду пекти
Аппетиный хлебушек. Я за хлебушек)
Свезло так свезло
• 18 августа 2023
Ответ дляElani
Всегда одно из первых что кушают)) хоть домой не нести
Дуже гарна подача! Я б теж із задоволенням пригостилася!
Який сир ви додаєте в начинку?
Уже навіть знаю, що в мене сьогодні буде на вечерю!
Який сир ви додаєте в начинку?
Лунтик-паунтик• 18 августа 2023
А как у вас такая корочка выходит пузырчатая и румяная, хрустящая? Это только если на закваске делать? Или дело в условиях выпекания? Камень или колпак или еще какие нюансы?
Свезло так свезло
• 18 августа 2023
Ось такими були калачі. Всередині пасма без маку мали вишневу начинку. Сама збирала вишню, сама варила. Як на мій смак-найкраще з того, що я робила. Не продалися.
Свезло так свезло
• 18 августа 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Закваска. Це її характерна ознака. Я печу в казанках з парою. Щодо умов, на заквасці потрібна набагато вища температура, це теж впливає. Але можете спробувати дріжджовий в казанку, він теж вийде кращим. Єдине, що казанок потрібно додатково гріти, тобто духовка розігралася і ще мінімум 40 хв гріти казанок. Разом займає годину+ тільки розігрів.
Хрумка вона тільки якщо хліб дуже свіжий і не був у пакуванні. А як накрити чимось, чи упакувати, то уже не те. На мій смак і мої відчуття.
Проте незапакованим продавати заборонено
Лунтик-паунтик• 18 августа 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Это да, свежий любой вкусный) Аж захотелось с маслом)
Это получаеься его на расстрйке отдельно, а потом перекладывать в горячий казан? А не осядет при перекладывании?
Лунтик-паунтик• 18 августа 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Вы в штатах? Там вообще свежих вишен нет.. и кроме как пирог песочный в крахмале никуда не используют почти.. Наверное, есть замороженные.. Не особо пользуется спросом.. Это у нас и пироги, и булочки, вареники, торты..
А там не любят особо, насколько я поняла..
П.С. высылайте мне , мне пахнет вкусно))
Свезло так свезло
• 18 августа 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Трішки осідає, якщо розрізати
Але в казанку все рівно підіймається.
Якщо потримати 15 хв в морозилці, перед тим як прекладати, то узагалі не осяде, навіть якщо довго вирізати різні узори.
Деколи, щоб не осідав, зменшують кількість води, або роблять суміш з різного борошна.
У будь-якому випадку, трішки просідання часто є і виправляється само по собі в духовці.
Але в казанку все рівно підіймається.
Лунтик-паунтик• 18 августа 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Трішки осідає, якщо розрізати
Але в казанку все рівно підіймається.
Спасибо)
Свезло так свезло
• 18 августа 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Я в штатах. У нашому штаті вишні є. Зараз покажу вам фото.
Буду мати вас на примітці, якщо робитиму щось з вишнями!
Лунтик-паунтик• 18 августа 2023
Я наверное вас помню, если это ваша тема была. С пасками. Такие вышли как грибы, прикольные) Тесто хорошее, было.
Свезло так свезло
• 18 августа 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Так, мої чудо пасочки)))
Мядуза аля моргонер• 18 августа 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ось цьогорічні вишні
На другому фото листя як у черешні.
А у нас макарошки• 18 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
А шо это такое? Голубцы?
взагалі то тоненькі млинці.... як воно відноситься до натушіть не знаю
Пополняю_Карму• 18 августа 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Мала на увазі, що змінити це не можу.
Ось між пшеничний на минулу ярмарку.
Що наголосуєте, те і буду пекти
Ось між пшеничний на минулу ярмарку.
Що наголосуєте, те і буду пекти
Какой красивый хлебушек😍
Умничка-помощничка• 18 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
А шо это такое? Голубцы?
Ага.
’Що пекти з переліченого:
- пшеничний хліб,
- житній хліб,
- пампушки,
- ГОЛУБЦІ!’
Тепер розумію чому мами не справляються з д/з початкової школи.
’Що пекти з переліченого:
- пшеничний хліб,
- житній хліб,
- пампушки,
- ГОЛУБЦІ!’
Аноним Советчик• 18 августа 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Дівчата, у нас офіційно.
Я не маю права робити нічого з сиром, кремом, начинками, поливками. Навіть ті мої калачі з вишнями були на межі і я не буду більше до них повертатися.
З того що я маю усе куплене, можу робити хліб, для пампушків маю лише 2 форми, але зможу докупити. Для мафинів, кексів мені буде трохи задорого докуповувати форми і чесно кажучи у мене не завжди виходять добре.
Ще можу робити щось типу квадратиків, пісочне тісто з варенням.
Ви вже вибачте, але...
Не розумію, нащо вам те опитування.
У вас чудово виходить пекти хліб, його у вас розкуплять.
Навіщо вам експерименти?
Просто робіть те, що виходить найкраще
Не розумію, нащо вам те опитування.
Навіщо вам експерименти?
Просто робіть те, що виходить найкраще
Ума Палата• 18 августа 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Дівчата, у нас офіційно.
Дайте рецепт вашого хліба!
Мию вікна у мороз• 18 августа 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Вареники з вишнями і солодкою сметаною чи йогуртом. І подавати в порційних тарілочках з вилочками по 5шт.
Український хліб - це чудово, але на шкільному ярмарку не цікаво. Хоч смальцем його помастіть)))
А з чого ви вирішили, що він шкільний?
Свезло так свезло
• 18 августа 2023
Ответ дляУма Палата
Дайте рецепт вашого хліба!
Мене тут запитували чому я не хочу пекти хліб. Я відповідала, що це нудно) Це дійсно так. Мені потрібно інколи змінювати щось, а в рецеті можливостей для змін практично немає.
Рецепт дуже простий, я вам його напишу в одному реченні. Але метод складний, в одному пості не описати.
Рецепт: хлібне борошно, від 60 до 80% води по вазі від ваги борошна(як вам хочеться, я люблю 70%), 2% солі по вазі від ваги борошна.
Якщо цікавить метод, пишіть, я постараюся вам розписати. Увесь процес займає повних 2 дні.