УраганнаЯ• 18 августа 2023

Термос TRAMP тут радили. Може мені просто не пощастило?

В темах про відключення того і вже цього року зустрічала, що дівчата радили. Недорогий і гарно тримає.
Виробник заявляє, що 24 год.
Та через 12 ледь тепла вода. Ну як би і це не найгірше, але я не люблю бути обманутою.
Чи мені якийсь брак попався і можна замінить?
Кракадэ• 18 августа 2023
Так, це щось не так. У нас одному вже 10 років, мільйон разів падав, десь прим´ятий, десь подряпаний, але воду тримає шикарно. Ще кілька друзям дарували, дружина одного (в них квартира вся на електриці) нам кілька разів за зиму дякувала за такий.

автор УраганнаЯ • 18 августа 2023
Ответ дляКракадэ
Шкода як(
Ще й діти коробку пошкодили
Мамзелькіна• 18 августа 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Шкода як(
Ще й діти коробку пошкодили
А вы нагреваете термос перед тем как залить кипяток ?
Нужно налить кипяток ,термос постоит ,нагреется таким образом . Потом вылить воду и залить уже снова . Вот тогда будет держать долго температуру
Сало не люблю• 18 августа 2023
Пользуемся таким термосом уже лет 5.Практически каждый день.Довольны на все 100%.Температуру держит прекрасно.И падал неоднократно,пару вмятин имеется.До этого был термос Zojirushi.Так, он после первого падения стал протекать.Tramp пережил многое,но нареканий за эти годы нет. У Вас ,какой-то брак,скорее всего...
автор УраганнаЯ • 18 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
Дякую, спробую
Вумна, аж страшно• 18 августа 2023
Да ладно, 5 лет термосу Трамп 1.2 литра, закручивается пробка (не клапан)- держит 12 часов кипяток, пить невозможно.

Или брак, или такая конструкция (клапан).

При заливке термос Не греем.
Херсон це Україна• 18 августа 2023
І заливать потрібно весь об´єм, бо якщо буде не до верху залитий також охолоне швидше.
автор УраганнаЯ • 18 августа 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Теж спробую сьогодні. Дякую за поради
Добро с Кулаками• 18 августа 2023
так это ж польское г
хорошо держит например tatanka, туристический
у нас такой, через сутки вода еще горячая
листовый смело могу рекомендовать
ну еще есть японские зайруси или как то там,но они дорлже значительно

Добро с Кулаками• 18 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
и еще дать выйти паруминуту, не закручивать сразу пробку
Не боюся осуду• 18 августа 2023
Ответ дляВумна, аж страшно

При заливке термос Не греем.
Так само...через добу Вода ще тепла, чай с пакетика можна накалатати. Не горячая, але чай ще можна.
Автор, у вас щось не те((
ПАЦАНКА О• 18 августа 2023
То, что называется Трамп, хорошим быть не может
english book• 18 августа 2023
Було багато різних термосів. Найкращий з сучасних в мене, це Zojirushi. Але дорогий. Якщо Ваш Трамп не тримає, то там скоріше за все пошкоджена герметичність, і між колбою і зовнішньою стінкою немає вакууму