Бідося• 18 августа 2023
Школи за кордоном відверто слабкі?
Моя подруга - вчителька. Підробляє репетитором, зараз багато учнів у неї, що повернулись з-за кордону, батьки вирішили "підтягнути" дітей. Вона в шоці від низького рівня знань дітей, особливо молодша школа. Діти не дурні, розвиток, інтелект в нормі, а таке враження, наче ніхто з ними взагалі не займався, не знають елементарних речей зі шкільної програми. У неї багато колежанок також підробляють репетиторством, також помітили такий факт. Можна було б списати на незнання мови, але деякі діти були в інтеграційних класах, деякі - вже досить пристойно мову знають. Тепер, здається, я розумію, чому у багатьох, хто за кордон виїхав, діти в українських школах дистанційно продовжують навчатись......а то все думала - навіщо так навантажувати дітей.
ИМХОля• 18 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Не все айтишники получают по 5 тысяч
Там и написано «хороший». И это правда
Козачка• 18 августа 2023
Ответ дляБідося
У вас комплекс меншовартості, чи що? Чи ви не розумієте, що наші там унітази миють не тому, що дурні, а тому що там гарний соц захист власних громадян і гарну роботу спершу запропонують місцевому, а вже потім (можливо) гастарбайтеру? Ви вже там достатньо довго пожили, щоб впевнитись, що їхні лікарі/інженери/сантехніки/перукарі точно кращі за наших?
у меня с сыном..словил звезду, после киевской гимназии...со спуском вниз. очень быстро потерял без систематики.Сейчас взяли репетитора,хотя бы до нормы.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Прикол закордонної освіти в тому, що вони не кидають дитину з місця в карʼєр, як наші- стопяццот домашок з першого ж класу. За кордоном у знання занурюють поступово, найтяжче стає в універі. Наші ж діти 11 років школи вчаться у перманентному стресі.
Але з появою нуш все поступово змінюється.
Так шо закривайте ту русняву методичку з їх наративами- ну тупьієєєєє
Не сказала б. Моєму синові на канікули дали 100 сторінок. Я не шуткую. І домашнє завдання майже щодня. Але при цьому школа - слабка, це правда.
МЧСница• 18 августа 2023
Їхала в потязі з Польщі, з нами була сім´я дніпрян, які жили в Австрії. То вони розказували, що у місцевих вчителів очі квадратні були, коли бачили, як їхній син перший урок з української школи робив, всякі рівняння, а дітям його віку місцевим навіть ручки заборонено носити, тільки олівці, малювати дерева чи квіти. Ну ще приклад, син моєї подруги, якиц переїхав в Польщу в 12 років, через пів року був місцева зірка, вчителі просто обожнюють його,такий розумний! В Україні ця дитина вчилася дуже посередньо.
Кудрі кручу сама• 18 августа 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Больше половины едит на море
, умники
А 73% выбирают комиков в президенты
Ответ дляГолубка миру
а, ну то что у вас есть биология в принципе. уже победа) мой в 9й пошел, у них в 8м был один предмет типа естественные науки, там все на куче, зато много музыки)))
Є біологія, фізика, хімія
На хімії переважно досліди ( я не вникала )
По фізиці остання тема була планети
( типу астрономія )
Все наглядно вивчали в проекціях
По фізиці остання тема була планети
( типу астрономія )
Все наглядно вивчали в проекціях
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляБува і таке
точно бредом забивають голову, що у дітей зовсім пропадає прагнення до знань
Тут діти так само не мають прагнення до знань. Але це виправдано, бо електрик і сантехник можуть по 10 тис заробляти, 5-6 - це стабільно.
Встидаюся запитать• 18 августа 2023
Ответ дляМилота
А як дітям в іншій країні з іноземною мовою було вчитись, ваша подруга не враховує? Дітей кинуто аби куди, без мови, без друзів. У вас зовсім нема розуміння ситуації?
І не кажіть. От невже не ясно людям. А вчительки тішать своє самолюбство
Нормальна програма закордоном, так, може простіше ніж у нас, але дітей не гноблять та не муштрують, не невротизують на зубрежку та відмітки
Встидаюся запитать• 18 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Ну й ми ж повинні розуміти для чого ми й наші діти їм потрібні. Вийнятково, як дешева низькокваліфікована рабсила. Для чого напружуватися: писати, читати вмітимуть й досить.
Боже ну и бред. Дети учатся вместе с местными в школах, а не в отдельных гетто
Карамбулкул• 18 августа 2023
Абсолютно нет. В Европе вполне нормальные школы, особенно в Англии. Просто у них другая система обучения. Проблемы у детей могут возникать только в том случае, если они ещё недостаточно хорошо выучили язык страны, в которой пребывают.
ХвостПистолетом• 18 августа 2023
Ну а математика в нас дійсно сильна, мій син зірка в школі з математики), кажуть вам обов´язково в гімназію потрібно. А я відповідаю, що нам в Україну потрібно
Завтра не пью• 18 августа 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Местные в обычных школах не учатся, разве что вы говорите о местных эмигрантах
Ума Палата• 18 августа 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
В закордонних школах навантаження відповідає фізичному і психологічному розвитку дитини. І немає такого, щоб в молодшій школі діти годинами домашку робили. Але це не означає, що рівень знань нижчий. Чим дальше, тим більше навантаження і вищий рівень знань. В кого діти в старших класах в Європі в гімназіях, думаю погодяться, там і тести вступні треба здавати і ні аби які знанння з математики і іноземних мов вже мати. Але чогось судять по молодших класах, ах вони там тільки метелків розмальовують, а наші вже дробі вчать. Ну і що з того? Вони дробі вивчать пізніше, коли їх мозок дозріє для того.
Не відповідає. Ось вам картинка тесту, здогадайтесь якого віку діти це пишуть
І дроби ))
Завтра не пью• 18 августа 2023
Ответ дляУма Палата
І дроби ))
Думаю клас 6:)
Доставучая• 18 августа 2023
Бред. Слабая программа и все тупые,но почему вещи все-начиная от машины и заканчивая шурупами и отвёртка и мы предпочитаем иностранное-все политики и артисты едут почему то лечиться и рожать заграницу,а не в нашей самой лучшей в мире медицине
ХвостПистолетом• 18 августа 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Це де так, не посоромлюсь спитати? ) Більшість вчиться у звичайних школах, ні ну є поетові приватні англійські, американські, але там вчиться мізер. Бо, наприклад, в Празі рік такої школи коштує 12-15 тис євро
Завтра не пью• 18 августа 2023
Ответ дляДоставучая
Потому что нам это так преподносили всю жизнь.
Бідося
• 18 августа 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
А может потому, что между странами нет договоренности о признании этих дипломов, а нострификация дело не простое.
А потому что наших людей они брать не хотят? А жить за что то нужно
Я восхищаюсь нашими людьми, у некоторых был бизнес, хорошая работа, но они сейчас начинают с малого, иногда и с унитазов, но они поднимаются.
И да, в наших школах детям нравятся больше
Приємно бачити притомні коментарі, логічні і зважені.
Ума Палата• 18 августа 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Думаю клас 6:)
Діти 13-14 років, класи трохи не співпадають. Але це ніяк не відповідає розвитку дітей, а просто їх тупить ((
Карамбулкул• 18 августа 2023
Ответ дляMs. Искренность
В наших і західних школах різні пріоритети. На заході просунуті гуманітарні науки і софтскіли, а у нас точні науки.
Насмешили.) У нас - точные науки?)) Математика, физика и химия?)) Ну-ну...
Завтра не пью• 18 августа 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Німеччина, з місцевих там дуже мало, ми жили у великому місті, близько 60% емігранти, може більше.
Старші школи жахливі. Всі намагалися попасти в гімназію. Бо звичайна школа то треш. В знайомої син викинувся з вікна школи
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляИМХОля
Зачем?)) Для широкого кругозора, для развития мозга, для сообразительности.
Хотя тут почитаешь, многие и сами плохо соображают, и детям своим такую же участь готовят.
А европейские школы конечно проще, готовят общую серую массу, довольную собой, такой массой и управлять легче, и критическое мышление отсутствует, всегда всем довольны.
А гайки крутить на заводе можно и с начальным образованием, там нужно 10 инженеров и тысяча рабочих, так и готовят, чего удивляться.
100% согласна.
Здесь перечеркивают возможность учиться в вышке еще в 13 лет. Все очень не так просто, как советчицам кажется. Тут не нужен работник-спец или думающий. Здесь нужны исполнители предписаний и алгоритмов. Все. Все очень узколобые и примитивные. Задаешь им вопрос, они рот о крыли и смотрят. Типа, зачем напрягаться, если можно просто по бумажке делать. А если не делаешь по бумажке - не умеешь работать в клманде. А то, что продуктивность нулевая от такой работы им до лампочки.
Карамбулкул• 18 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Тут писали. Наших дітей розпихують по школах для біженців, тому й складається таке враження. Школи для місцевих - значно сильніші за наші.
В какой конкретно стране есть отдельные ’школы для беженцев’?
Встидаюся запитать• 18 августа 2023
Ответ дляЗавтра не пью
В обычных школах учатся все и местные и приезжие. Говорю про Германию. Не знаю про какую вы страну.
Завтра не пью• 18 августа 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Про нее же, местные это пр вашему кто хорошо немецким владеет?
ХвостПистолетом• 18 августа 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Нічого собі. В Чехії звичайні школи і обов´язкова освіта до 15 років, далі гімназія або коледж, тільки так. Але в нас вже теж звичайні 10-11 клас, це протирання штанів
Муууумие• 18 августа 2023
Ответ дляKatya_
В мене так, враження, що школа слабка.
Діти відвідували в Німеччині
Тобто німці тупі,вы хочете сказати?) Цікаво,чому тоді країна краще живе,ніж розумна Україна.
Карамбулкул• 18 августа 2023
Ответ дляПоторописька
Это не у них школы слабые а у нас программа перегружена. Зачем им физика в 12 лет? Сила тертя покою и вся эта ерунда? У нас реформа за реформой с каждым новым министром и всё хуже и хуже.
Зато теперь наших детей будут учить управлять дронами и обходить минные поля... Как и в рашке, кстати...
Бжоли-бандерівці• 18 августа 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
В условном Мангейме, где из 30 человек в классе только 4 белых, да, будет такая школа. От города и его статистики населения многое зависит. Мы живём в правильном немецком городке. В началке было процентов 10 представителей ориентального мира. В гимназии - ни одного.
В Мангейме тоже можно учиться так, что будут в основном белые. Есть несколько хороших гос гимназий, где бурут через собеседование, детей из хороших семей. И есть частные, где тоже будут одни немцы. Просто есть очень сильное социальное разделение, попадёшь в низкую школу, будешь учиться в основном с беженцами.