Оскорбляю всячески• 18 августа 2023

Різні лабораторії, хгл.

Хто розбирається : хгч здала в різних лабораторіях.
Перші два
Од / л ( 256, 724 )
Третій результат
мМО/мл 68.4
Впав хгч чи що таке ? Різниця в результатах 2 дні.
СкокоМнеДадите• 18 августа 2023
Подивіться в результатах чи однакові показники вимірювання, саме аби було і там і там мМО/мл. Але значення дійсно можуть відрізнятись
Я колись здала перший раз в сінево, було 100, здала через день 141, злякалась що малий приріст і здала в сінево ще через день і там вже було 388. То я так і не поняла чи це в сінево щось не так чи як так вийшло
автор Оскорбляю всячески • 18 августа 2023
В одній лабораторії мМо/ мл в іншій Од/ л
Кинг-Конгша• 18 августа 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
ну, ви ж самі бачите, одне вимірювання в літрах, інше в мілілітрах
Ответ дляКинг-Конгша
Так ,Але як перевести ?
Кинг-Конгша• 18 августа 2023
в одному літрі 1000 мл
Ответ дляКинг-Конгша
в одному літрі 1000 мл
Думаєте помножити ? То буде 68 тисяч. Це нереально також за 2 дні так зрости.
Мочалкин блюз• 18 августа 2023
Не сдаётся хгч в разных лабораториях для проверки динамики роста! Только в одной, любой на ваш выбор.
Ответ дляМочалкин блюз
Ненавижу врача , которая сказала, разницы нет... Денег взяли 2090 за УЗИ и два анализа... А нервов.. на миллиарды (
Кинг-Конгша• 18 августа 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
на 1000 мл 256 і 724 одиниці. інша лабараторія 68,4 мл. для правильності і точності треба здавати в одній.
Мочалкин блюз• 18 августа 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Сам анализ на хгч вроде не такой дорогой
Кинг-Конгша• 18 августа 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
лікар не могла знати, що лабараторії в різних одиницях результати роблять. я здавала в мМО/мл в двух лабараторіях. у вас який тиждень?
автор Оскорбляю всячески • 19 августа 2023
Ответ дляКинг-Конгша
19 дпо . Трохи менше 3 тижнів від зачаття виходить
Ответ дляМочалкин блюз
Так . Туди увійшло 3 аналізи+ УЗД і консультація
Кинг-Конгша• 19 августа 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Для такого терміну хороший показник. Не хвилюйтесь, через два тижні зробите УЗД і послухає е серцебиття. Заспокойтесь і більше позитиву!