Пффф 100%• 13 февраля в 12:47

Хто народжував в приватному пологовому платно?

Чи велика різниця з державними пологовими? Є сенс взагалі за це платити?
КаРаКаТиЦа• 13 февраля в 12:48
Нет опыта в гос
автор Пффф 100% • 13 февраля в 12:51
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Нет опыта в гос
А чому обрали приватний?
Не кую, не мелю• 13 февраля в 12:51
Если купить отдельную палату и договориться с хорошим врачом, то не особо. Питание немного лучше.
Губи до вух• 13 февраля в 12:52
В гос просто дешевле было немного)
Кашка-маняшка• 13 февраля в 12:52
В государственных тоже платят, но уже после родов врачу в карман)
А так палата своя будет, кормить лучше будут однозначно, на счет профессионализма не знаю, мне в гос принимала роды зав отделения, со стажем больше 30 лет. Всё прошло без сучка и задоринки
КаРаКаТиЦа• 13 февраля в 12:53
Ответ дляПффф 100%
А чому обрали приватний?
Люблю комфорт
автор Пффф 100% • 13 февраля в 12:55
Ответ дляКашка-маняшка
Начебто в державних теж окремі палати (які я дивилася прийнаймні)
Чучело-Мяучело• 13 февраля в 12:56
Я и в государственном рожала платно
Кашка-маняшка• 13 февраля в 13:01
Ответ дляПффф 100%
За них тоже нужно платить. В моём роддоме и семейные были. Полноценная однокомнатная квартира со всеми удобствами, но за сутки тоже определённая плата, ну и питание не отличалось особо.
В случае платно-бесплатно (условно говоря) разница именно в том, что я написала.
Но даже в таком случае врача потом принято благодарить, но это уже по возможности
Дама_из_рекламы• 13 февраля в 13:06
Народжувала тричі.
Важливо не місце, в люди.
автор Пффф 100% • 13 февраля в 13:11
Ответ дляКашка-маняшка
Якщо можете написати: як давно це було і за яку вартість?
КоролеВешна• 13 февраля в 13:12
У моєї подруги в приватному дитині ключицю під час пологів зламали
Чижик Пижик• 13 февраля в 13:33
Мені і в державному пологовому (7-й) вартість пологів у 2012 році обійшлася до 2 тис. дол. (пологи, дитяча реанімація, перебування 10 днів після пологів). Я планувала у приватному, але довелося в державному, передчасні пологи, 34-35 тиждень. На той час у приватних не було дитячої реанімації і вони не брали на пологи раніше 36 тижнів.
В державному не сподобалося все, лише вдячна за порятунок дитини, хоча і за гроші, звісно. Без грошей ніхто б нормально нічого не робив. Але ставлення жахливе до породіллі в критичній ситуації.
Якби ще були б пологи, то тільки у приватний. Але після досвіду народження першої дитини у 7-му пологовому м. Києва більше дітей я не запланувала.
автор Пффф 100% • 13 февраля в 13:56
Ответ дляЧижик Пижик
А окрім реанімації, цікаво, скільки коштували самі пологи і палата? Власне пологи ж безкоштовними мають бути в перинатальному центрі
Тётушка Лошадь• 13 февраля в 14:09
Выбирайте не роддом, а врача
Просто Фіфа• 13 февраля в 14:13
Рожала в гос платно. Хотела изначально частичный, но есть минусы, которые меня убедили выбрать гос. По удобствам -+ то же самое, палаты новенькие, холодильник, кондиционер. Кормили так себе, да. Но это вообще не проблема
Чижик Пижик• 13 февраля в 14:17
Ответ дляПффф 100%
Реанімація- офіційно нічого, але препарати були дорогі, чоловік сам купував, плюс щось за кожну добу давали медсестрам неофіційно. За пологи лікарка спочатку сказала 800 дол., потім вже сказала чоловіку доплатити ще 200 дол., бо пологи були складні.
Палата у 2012 році коштувала 700 грн. і все, хоча я була там 10 днів.
Але за кожен огляд дитини, якісь маніпуляції потрібно платити додатково (неофіційно, звісно).
Можливо, зараз вже не так, це досвід 2012 року.
Просто Фіфа• 13 февраля в 14:18
Ответ дляЧижик Пижик
А у кого Вы рожали?
Чижик Пижик• 13 февраля в 14:27
Ответ дляПросто Фіфа
А у кого Вы рожали?
Зараз вже і не згадаю точно, забула як жахливий сон той досвід.
Лікарка, блондинка, тоді їй було до 45-50 років, ім’я, наче, Вікторія.
Пишу з калідору• 13 февраля в 15:45
Автор, я двох дітей народила в державному пологовому (платно), третю дитину в Лелеці. Ціна в Лелеці виявилася ненабагато дорожче. Не потрібно було везти мені їжу - там все було супер.
Перших двох дітей я народжувала у нормального лікаря, але домовлялася з ним, щоб він приїхав на пологи. Звісно, якщо лікар приймає пологи в не свою зміну, приїхав в вихідний, вночі в день свого народження, то така опція має бути платною, але як би там не було - це хабар. З третьою дитиною вирішили не починати життя з хабаря. Народила спокійно, легко, без напрягу, без вибору лікаря, але в красному місці
КоролеВешна• 15 февраля в 23:36
Ответ дляЧижик Пижик
Я також в неї народжувала в 2011 в 7 пологовому. Після таких пологів перехрестилася більше дітей мати. Дитина народилася хворою, вона це бачила, після тижня у пологовому поїхали у патологію новонароджених на Богатирську на місяць. І це не завадило їй вимагати 1000$ за пологи