Шопингмонстр• 18 августа 2023

Девчонки, помогайте! Сыпь у детей

Здравствуйте. Заболел младший ребенок 3 года. Три дня температура, потом сыпь. Температура спала, на розеолу не похоже. Да и взрослая для нее. Следом заболел старший ребенок. Температура сегодня 4-ый день. Сегодня сыпь, но температура держится до 38.5. Ему 11 лет. У врача была. С двумя. Врач сказала, что это аллергия. Ну, какая аллергия синхронно у детей, не страдающих ей. Фото сыпи есть. Подскажите, что это. Что делать? Идти платно к педиатру?
Дуб береза• 18 августа 2023
А язик який? На полуницю не схожий?
Слоник-тоник• 18 августа 2023
це не краснуха?
автор Шопингмонстр • 18 августа 2023
Ответ дляДуб береза
А язик який? На полуницю не схожий?
Здравствуйте. Язык хороший. Обычного цвета.
автор Шопингмонстр • 18 августа 2023
Ответ дляСлоник-тоник
це не краснуха?
Краснуха вроде сразу пятна с температурой. А здесь через 3-4 дня.
Щебетушка• 18 августа 2023
У нас скарлатина була з такими симптомами
Слоник-тоник• 18 августа 2023
Ответ дляЩебетушка
та вона б напевно по горлу побачила що там скарлатина
автор Шопингмонстр • 18 августа 2023
Ответ дляЩебетушка
Так горло нормальное, чуть розовое. Язык, как обычно.
автор Шопингмонстр • 18 августа 2023
А может быть скарлатина с обычным языком и горлом?
ТаЕщеОптимистка• 18 августа 2023
висип схожий як при кіру
Дуб береза• 18 августа 2023
Ответ дляШопингмонстр
Може і буває, але «полуничний» язик найчастіше яскравий показник. Сип при скарлатині у мого сина була схожа, але язик не звичайного кольору.
Щебетушка• 18 августа 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Горло було червоне, язик нормальний.Здавала мазок з горла, сказали точно скарлатина.
автор Шопингмонстр • 18 августа 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
висип схожий як при кіру
Привитые оба. Младшая ещё и переболела в 1.6 лет. Отпадает)
ТаЕщеОптимистка• 18 августа 2023
щось сумнівно, щоб при алергії була 4 дні температура. Ідьте до інфекціоніста, у сімейного мало досвіду при таких захворюваннях
автор Шопингмонстр • 18 августа 2023
Ответ дляЩебетушка
А в горле было что? Какие-то пятна? Или просто красное?
Gleva• 18 августа 2023
А чим температуру збиваєте? У моєї доньки такий висип був на сироп нурофен
Щебетушка• 18 августа 2023
Просто червоне і боляче ковтати
Слоник-тоник• 18 августа 2023
воно насправді, не знаю який у вас лікар, але яки була хоч мало-мальськи підозра на скарлатину, кір то вона б вас вже відправила в інфекційку. Можливо лікар правий і там просто алергічна реакція.
Куколка-мяуколка• 18 августа 2023
Думаю температура бо віруска. Висип то реакція на нурофен
автор Шопингмонстр • 18 августа 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Так взрослый уже не пьет сиропы. Таблетки пьет.
автор Шопингмонстр • 18 августа 2023
Ответ дляСлоник-тоник
У двоих в одно время? Младшая от температуры пила лекарство в сиропе. Старший пьет таблетки.
автор Шопингмонстр • 18 августа 2023
Ответ дляGleva
Младшей сироп Панадол и Нурофен. Старший парацетамол и ибупрофен.
автор Шопингмонстр • 18 августа 2023
Ответ дляЩебетушка
Просто червоне і боляче ковтати
А как вы заподозрили, что это скарлатина? По сыпи?
Gleva• 18 августа 2023
Ответ дляШопингмонстр
У молодшого висип пройшов? Як швидко?
KKrapochka• 18 августа 2023
Це з великою вірогідністю інфекційне захворювання. Варто звернутися до інфекціоніста. Хоча в нас 2 дорослих і 2 дітей перехворіли з невеликою температурою, слабістю і рясним висипом по черзі. Діагнозу так і не отримали.
Щебетушка• 18 августа 2023
Температура,боліло горло, потім висип на животі і руках.Подзвонила лікарю,запідозрила скарлатину, але на той час в нас в школі вже були випадки захворювання.Лікар сказала, щоб знати точно можна здати мазок з горла, щоб не сидіти 3 тижні в карантині.Дочка через тиждень була здорова, але мазок показав що точно скарлатина і ми були в ізоляції 21 день.Напевно варто сказати, що в неї сильний організм, за 9 років жодного разу не приймали антибіотик, лікар сказала, що і скарлатина нетипова в легкій формі.
автор Шопингмонстр • 18 августа 2023
Ответ дляЩебетушка
А антибиотики ей все равно назначили?
автор Шопингмонстр • 18 августа 2023
Ответ дляGleva
У молодшого висип пройшов? Як швидко?
Два-три дня
Щебетушка• 18 августа 2023
Ответ дляШопингмонстр
А антибиотики ей все равно назначили?
Ні, не призначали і при вітрянці теж не приймали
Ane4ka-9cee• 18 августа 2023
Ответ дляGleva
В мого була реакція на Нурофен, все тіло вкрите було. Робили 2 рази укол дексаметазоном
Gleva• 18 августа 2023
Ответ дляШопингмонстр
Два-три дня
Ну то й страший має так само одужати, спробуйте справді дати що терапевт від алергії порадив