Грибной_Дождик• 18 августа 2023

Хочу купити люксовий тональний. Що порадите?

В мене жирний тип шкіри з розширеними порами та почервоніннями. Завжди користувалась fit me від maybelline, був ппрбник ів роше, але мені не сподобався. В подруги брала лореаль теж нічого такого. Вирішила от спробувати люкс) з вашого досвіду, варто витрачати такі гроші на тон, чи можна і в watsons щось бюджетне підшукати?
Смайликівна• 18 августа 2023
Варто. Спробуєте й побачите різницю

автор Грибной_Дождик • 18 августа 2023
Ответ дляСмайликівна
Варто. Спробуєте й побачите різницю
Дякую) а які бренди порадите?) В чому проявляється різниця?
Пиши-пропало• 18 августа 2023
Ответ дляСмайликівна
Варто. Спробуєте й побачите різницю
И в чем разница?
Анонім Секретар• 18 августа 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Знаю, що Армані хвалять,
У мене такий же тип шкіри як у вас, комбі та жирна, купероз, пори, то поки ВВ та СС кремами спасаюся, влітку майже нічого, бо сильно пітнію((( а на осінь-зиму теж хочу щось пристойне, але бісить, що одяг-шарфи, горловину верхнього одягу забруднюють
Свідок Перемоги• 18 августа 2023
Лучше сходить к косметологу и получить кожу.
Я супер-пупер• 18 августа 2023
Когда-то очень давно тоже после фит ми решилась на Estée Lauder double wear, очень была довольна, 10 часовой рабочий день выдерживал хорошо. Но многие его используют только «на выход» , надо пробовать
Анонім Секретар• 18 августа 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Сальные железы практически не лечатся
мимАпроходила• 18 августа 2023
Кращі які я пробувала - Chanel n1(зараз ним користуюсь,я в захваті,лишень треба відтінок свій підібрати)
Sensai(той що в баночці як з під крему),бо їх там три різних
І estee lauder double wear nude( але його зняли з виробництва)
Але хз як буде,у мене шкіра в хорошому стані ія люблю легке покриття
Ще хочу спробувати бб крем від ерборіан.але поки вистачає Шанель) може на більш холодну пору щось інше оберу,бо відтінок злегка під засмага такий)
Доктор Варвар• 18 августа 2023
Есте лаудер пробовала, не помню кской именно. правда, ничем не лучше бюджетного буржуа . Буржуа, правда испортился, выпустил с новым составом, и теперь п..ц, искать хороший бюджетный тональник опять

Усміхайлик• 18 августа 2023
Academie
Королева спама• 18 августа 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Знаю, що Армані хвалять,
О, лише не армані.
Я купила, добре, що малий формат.
Пори стали з великих просто кратерами.

Рекомендую Ланком ідоль тональний.
Анонім Секретар• 18 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
О, лише не армані.
Я купила, добре, що малий формат.
Пори стали з великих просто кратерами.

Рекомендую Ланком ідоль тональний.
дякую,
значить він для сухої напевне більш підходить.
Хочеться піти і затестити - щоб нанесли на шкіру, походити, подивитися як буде себе вести
Анонім Секретар• 18 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
Academie
а де берете?
Смайликівна• 18 августа 2023
Ответ дляПиши-пропало
И в чем разница?
У всьому ) Зовсім інше відчуття й вигляд
автор Грибной_Дождик • 18 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
О, лише не армані.
Я купила, добре, що малий формат.
Пори стали з великих просто кратерами.

Рекомендую Ланком ідоль тональний.
А скільки він приблизно коштує? І де можна придбати? На мейк апі думаю є такий
Пиши-пропало• 18 августа 2023
Ответ дляСмайликівна
Пробовала разные, нормального не нашла.
Усміхайлик• 18 августа 2023
Ответ дляАнонім Секретар
а де берете?
make up
Глубоководная селедка• 18 августа 2023
Мой любимый был Lancôme teint visionnaire, нет его в продаже ( ночью облазила ансь интернет а поиске такого же с влажным финишем.
Приметила ysl иклю и Armani светящийся. Но отзывы спорные. Что перекрывают плохо, поры забивают. Не ложатся как ланком. Что брать то ?
Из недорогих любила Макс фактор колор адапт - тоже сняли с продаж
Королева спама• 18 августа 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Я завжди беру на оф.сайтах Ланком: Польща, Іспанія, Франція або на американському Мейсіс, Nordstrom, Bloomingdale´s.
На мейкап завжди нижча ціна , ніж в офіціалів. Подумайте, чому.

Джавеліна• 18 августа 2023
Ланком идол и Кларанс тинт хорошо для жирной кожи.
Глубоководная селедка• 18 августа 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Знаю, що Армані хвалять,
Армани плохо перекрывает если есть покраснения. Но тоже к нему склоняюсь. Он больше как легкий флюид смотрится чем тональный
Королева спама• 18 августа 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Я писала вище про Армані. Найгірший тональний,який в мене був.
Глубоководная селедка• 18 августа 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
И что косметолог ? Я хожу сейчас . Те же поры он не сделает идеальными. Это нужны радикальные методы или ну очень длительный уход. От пары масочек, массажей и уколов ничего не изменится у косметолога
автор Грибной_Дождик • 18 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
Можна посилання на сайт, будь ласочка, хочу глянути
Королева спама• 18 августа 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
https://www.lancome.pl/
https://www.lancome.es/
Тут зараз найкраще купляти, бо є подарунок за покупки.
автор Грибной_Дождик • 18 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
https://www.lancome.pl/
https://www.lancome.es/
Дякую🥰
Глубоководная селедка• 18 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
Да, него и смотрю. Любимый крем Меган М и тд)) ищу влажный финиш. В идоль он какой ? Матовый или флажный ?
Смайликівна• 18 августа 2023
Ответ дляПиши-пропало
Пробовала разные, нормального не нашла.
Мені найбільше підійшов Шанель ось такий. Але зараз перестала тоналками користуватися
Анонім Секретар• 18 августа 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Не парьтесь, у девушки явно беспроблемная кожа, тут целая армия фукающих на пористую кожу, они не в курсе, что это генетика и наследственность.
Они думают, косметологи лечат жирную кожу, поры и акне… ничего не докажешь
автор Грибной_Дождик • 18 августа 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Ага, або починають давати безтактні поради) ; потрібно вмиватись гелем для вмивання, змивати макіяж і тому подібне