Калинові вуста• 18 августа 2023
У вашего мужа есть золотые зубы во рту?
Результат:
вже голосів:
70 (77.78%)
Нет
10 (11.11%)
Есть
10 (11.11%)
Тыц
Хома з пастою• 18 августа 2023
Даже у папы нет)) у мамы правда был один, но только вошла в массу стеклокерамика, то она сразу поменяла.
Моему мужу 36, какаое золото)))
Калинові вуста
• 18 августа 2023
Ответ дляХома з пастою
Моему мужу 36, какаое золото)))
Ну может он старой закалки
Малая еще та• 18 августа 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Да, 10.Шесть передних верх и четыре низ.
По-багатому
Чудовий каламбур• 18 августа 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
3 злотых , два серебряных и 5 медных зуба
а бронзовые хде?
Ждун с Нибиру• 18 августа 2023
У мого є, але він намучився, у нього патологія і деякі зуби просто не виросли. Що йому тільки не робили, уявіть радянські стоматології, зрештою поставили золоті. Я просто уявити собі не можу, як його після цього можна заманити у стоматологію, для нього це кошмар. Але найгірше, що ця проблема спадкова і зараз у молодшого сина теж таке, лікуємося у ортодонта та сподіваємося на краще.
personality• 18 августа 2023
Ответ дляjulia-678c
А зачем именно золотые?
Що ви знаєте про інвестиції?
Попихтю та й годі• 18 августа 2023
У мужа нет. У бабушки были, но она умерла в почтенном возрасте в 2009 году.
Люблю_смаколики• 18 августа 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Хай йде лікувати в медикаментозному сні. У мами теж сумна історія після лікування в рад стоматології. Я видалити вісімку, яка її мучила, уговорювала 3 місяці. І виявилося, що зараз зовсім не так, як тоді, легко і безболісно. Каратєльная стоматологія, слава Богу, залишилася далеко в минулому.
Хома з пастою• 18 августа 2023
Ответ дляКалинові вуста
Ну может он старой закалки
Какой старой, если он даде в садик пошел при независимой Украине)))
personality• 18 августа 2023
Ответ дляAlex_Kri
здесь актуальней не инвестиции, а вывоз золота через таможню
Пран надійний як швейцарський ніж
Водійка хімарса• 18 августа 2023
Золотих немає ні в кого, ні в чоловіка, ні в моїх батьків, ні в свекрухи. А у мене є пломба з амальгами вже 32роки. Треба вперше робити мрт, а я начиталася, що при процедурі виділяється з пломби ртуть. Зуб переробити не встигаю. Переживаю…