Чай не пью, только кофе• 19 августа 2023

У сина кашель (3 роки). Лікування лише питтям теплого. Це правильно?

Дитина захворіла. Температури вже немає, зʼявився кашель. Не сухий. Вже середній, ближче до мокрого. Але враження що мокротиння там багато. Лікар сказав, що таким дітям лікують кашель рідиною.
Я б такое не носила, но продаю• 19 августа 2023
тисну руку вашому лікарю!
Губи до вух• 19 августа 2023
Любой кашель, мокрый, сухой, лающий, прекрасно лечится соком черной редьки с медом.
Редьку почистить и положить в середину мед. Она сок пустит, давать по чайной ложке 3 раза в день. 2-3 дня и кашель исчез.
У меня дети уже выросли и уже сын сам купил редьку, сам сделал, сам выпил, потому что помогает.
ТебеОноНадось• 19 августа 2023
Єдиний адекватний лікар.
А ви шо хотіли? Сиропчик від кашлю? Інгаляції? Антибіотики?)
Аноним_Русалка• 19 августа 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Єдиний адекватний лікар.
А як вийде мокротиння?
Ответ дляАноним_Русалка
А як вийде мокротиння?
дитина його проглотить
Саджу все зарання• 19 августа 2023
если кашель мокрый, то да, обильного теплого питья достаточно.
Аноним_Русалка• 19 августа 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
дитина його проглотить
Питання не в цьому.
Колгоспниця• 19 августа 2023
Правильно. Моїй доньці вперше відхаркувальні приписали в 5років. А сину за 10років ще не приписували, бо має алергічний риніт і відхаркувальні тільки погіршують ситуацію.
ТебеОноНадось• 19 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
А як вийде мокротиння?
А як воно виходить? З кашлем.
Багато пиття розріджує мокротиння, дитина кашляє, мокротиння виходить. Не дякуйте)

Тут почитаєш теми про призначення дітям, то призначають сиропи які блокують кашель 🤦🏼‍♀️ А потім застій мокротиння і привіт обструкція
Ответ дляАноним_Русалка
Питання не в цьому.
а в чому? буде кашляти і глотати
Аноним_Русалка• 19 августа 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
а в чому? буде кашляти і глотати
Нема про що говорити
Аноним_Русалка• 19 августа 2023
Ответ дляТебеОноНадось
А як воно виходить? З кашлем.

Це дуже чудово, що у вашої дитини все так просто відбувається і ліки вам не потрібні.
Цікаво, тоді навіщо взагалі лікарі? Пий собі воду і одужуй
Колгоспниця• 19 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
А як вийде мокротиння?
Дитина його відкашляє.
Тримбулька• 19 августа 2023
да. гулять пить - все ок. у нас любят сразу ребенка запереть, закутать, скупить пол аптеки
автор Чай не пью, только кофе • 19 августа 2023
Дівчата, дякую всім за відповіді
Едимнаморе• 19 августа 2023
Від остаточного кашлю даю тільки пиття, вологість тримаю у квартирі. Ще дитина полюбляє ангісепт льодяники на палочці дитячі. Типу вкусняшка солодка, але допомогає при подразненні горла. Дитині майже 5
Пластилин_Колец• 19 августа 2023
Ответ дляГуби до вух
Только, когда даёте этот совет - уточняйте, что редьку нельзя тем, у кого проблемы с желудком и сердцем. Даже небольшие проблемы.
Пластилин_Колец• 19 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
А як вийде мокротиння?
Коли Людина п´є багато - мокротиння розжтжається і виходить самостійно. Кашель як раз його виштовхує.
Пирожкиня• 19 августа 2023
Я кашель всегла лечила улицей . Как уходили утром так вечером возвращались, иногда на дневной сон заходили домой. Парк, пляж на целый день... по сезону)
Пластилин_Колец• 19 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Лікар мабуть послухав дитину. Бронхіту немає, страшного теж. Мокротиння відходить. Реально вода і все.
Препарати призначають або коли мокротиння не відходить в потрібні муколітики, або коли його немає і потрібно припинити кашльовий рефлекс. Або при бронхіті протизапальні або допомогти відходити мокротінню, коли його забагато.
У автора значить не ті випадки.
Лікар молодець.
Элька-Карамелька• 19 августа 2023
Правильно ваш врач все говорит. И вообще, кашель не лечат. Кашель - это защитная функция, лечат инфекции ( по возможности). А обильным питьём мы помогаем кашлю стать продуктивным. Сам по себе кашель - не болезнь
Чумачечая Весна• 19 августа 2023
Раньше бы сказала правильно, но после ситуации со своим ребенком, то нет. Шла бы к другому врачу. А вы смотрите по состоянию ребенка
Аноним_Русалка• 19 августа 2023
Ответ дляПластилин_Колец
У автора значить не ті випадки.
Лікар молодець.
Нам теж призначали пити, дитина пила, я завжди так роблю, але чомусь не допомогалл, а ставало гірше в потім потрібні були лікі. Все затягувалось надовго
Губи до вух• 19 августа 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Ну конечно, у 3х летних детей уже проблемы и с сердцем и с желудком. Возможно даже аллергия на мед. Но родители должны быть в курсе своих проблем, правда?
И сами принимать решения, что лучше для желудка, тонна химии или чайная ложка сока
Пластилин_Колец• 19 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
А у мене навпаки затягувалось з ліками. А змінили лікаря, він не призначає майже нічого - і все проходить само і швидко. А то до цього без бронхіту не обходилося.
Пластилин_Колец• 19 августа 2023
Ответ дляГуби до вух
У трехлетнтх сейчас бывает что хочешь.
У сестры дочка родилась с проблемами с сердцем. Небольшими, не иребующими особого лечения, но они были. И вот такой умный посоветовал сок редьки. Закончилось стационаром в кардиологии. Врач тогда ругал за эту редьку капец.
маминаБубочка• 19 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
А як вийде мокротиння?
Если не загустеет от недостаточного питьевого режима и низкой влажности, то бронхи и трахеи его выведут самостоятельно, без помощи разжижающих препаратов
ТебеОноНадось• 19 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Так це і є адекватне лікування для організму, який не запічканий антибіотиками і сиропчиками без потреби, який вміє самостійно справлятися з хворобою
Губи до вух• 24 августа 2023
Ответ дляПластилин_Колец
У трехлетнтх сейчас бывает что хочешь.
Ой, бедные, так ругал, так ругал. Детский сад, вторая группа.