Марс атакует• 19 августа 2023
Краснота у сына вокруг крыльев носа
Добрый день. Около месяца наблюдаю у сына красноту, сначала думала он неаккуратно вытер нос и немного свез кожу платком. Но эта краснота усиливается при контакте с водой . Сыну 13 лет , начались высыхания на лице. Сумы , подскажите хорошего дерматолога.
Что это может быть , может стрептолермия ?
Фото прилагаю .заранее благодарю за ответы
Полюю на дрони• 19 августа 2023
У мене таке буквально нещодавно було на фоні слабковираженої застуди. Спочатку теж думала, що просто серветкою пошкодила. І в кутку губ теж. Почитала, що дуже схоже на нестачу вітаміна В2. Почала його приймати і десь через тиждень минуло. Чи дійсно допомогло чи саме - не знаю. Але бачу що і стан шкіри загалом покращується.
Я в дамках• 19 августа 2023
Ответ дляМолчунья
Дитячим кремом з календулою помажте
Біля носу це мій улюблений засіб) Можна і без календули.
Снегопадка• 19 августа 2023
Пероральний дерматит був у дочки зі схожими симптомами.
Не можна тридерм, бо можна заробити дерматит від стероїдів, а його довго і нудно лікують.
Диви яка я пава!• 19 августа 2023
В мого сина ( майже 12 років), таке з´явилося десь тиждень назад. Теж думала, що натер...
Марс атакует
• 19 августа 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Дякую 🤗