Рожки-да-ножки• 19 августа 2023

Постійно гребу і гребу. Чоловік скоро з дому вижене

Почула я таке нещодавно у одному волонтерському пункті від жінки-переселенки (я там була волонтером). Жіночка була така рада і без докорів сумління видала це при всіх (а може й просто сказала вголос те, про що думала).
Приїхав одяг із США, одяг дійсно гарний, було багато нового, типу Colambia, Puma і тому подібне.
Признайтесь, хто теж так робить ? Для чого? Для чого стільки набирати? Ви займаєтесь перепродажем?
У нас в країні багато малозабезпечених людей, людей на межі бідності, але їм це не доступно, тому що немає того папірця ВПО.
А хтось гребе, як не в себе, тому що дають. Як тут не взяти сто пʼяті штани та соту куртку? 🤦‍♀️
Реанимация• 19 августа 2023
Ответ дляГотова до другої
Ага, давайте про хати в селі безкоштовні
Мої знайомі живуть в селі в хаті безкоштовній, але у них там є родичі, тому вони в те село і приїхали. По фото стара хата, але немає іншого вибору у них

Злюка-закусюка• 19 августа 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Если волонтеру нечем кормить своих детей, то волонтерить он не будет.
Если закрыты все базовые потребности семьи, то тогда можно обдумать и про волонтерство.
Тому я і написала, що це цілком середньостатистичні люди.
Готова до другої• 19 августа 2023
І мені ще подобаються «благодійники», які віддали костюм дідуся з весілля, або мамине пальто із норковим комірцем і вважають, що ті люди які залишилися без нічого повинні бути вдячні за той непотріб. І ще рахують, хто скільки тих спортивок із настроченими стрілками взяв чи футболок, в яких ще батько на олімпіаду 80 їздив
Алина-1240• 19 августа 2023
Вы ж не мусор собираете.взяли,оно кушать не просит ведь
графиняВишенка• 19 августа 2023
Ответ дляФиктивная
А где там написано про зависть?
Ну а что же ещё?
Мне вот абсолютно все равно, пусть хоть 150 курток и штанов возьмёт и пусть все их продаст за 1500 гривен каждую единицу))
Говорю-балакаю• 19 августа 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Є люди, які люблять ходили в секонд. Не тому, що потрібно, а тому, що це такий вид гри, азарт.
А у волонтерських пунктах - будь ласка: все безкоштовно і брати можна стільки, скільки хочеш
Ніколи в секонді не була,але читала тут на форумі про залежність роками.Вагон лахів не потрібних,болячка свого роду.
Не любовница• 19 августа 2023
Ответ дляосень харашо
у меня знакомая заграницей гребет технику, вывезла уже три кавомашины. тостеры, чайники, короче я в ужасе( при этом она не бедная, у нее интет-магазин с нормальными продажами
В чем проблема,там это отдают или продают за копейки на сайтах типа олх.
Обстановщица• 19 августа 2023
Ответ дляБезпринципова
Дійсно ВПО дуже важко? То чому ж вони їдуть у міста, де шалена аренда? Є місця, де ж безкоштовне житло
За работой едут! Какая работа в селе?? Не дай бог вам стать Впо! Не дай бог!
осень харашо• 19 августа 2023
Ответ дляНе любовница
не, она там в центре каком-то получает ,все новое

Жена аллигатора• 19 августа 2023
Ответ дляБезпринципова
А в тех городах есть работа? Или вы думаете на 2 тыс люди шикуют. Многие советуют ехать в село, а вы знаете, что машина дров стоит 15-18 тыс. И это не готовые дрова, а метровые и их надо перепилить и поколоть. Продукты в сельском магазине на 30-50 дороже чем в больших городах и акций там нет.
Небоброїдка• 19 августа 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Я розумію, але от селах деяким родинам, щоб зібрати дитину до школи - допомагають мало не усім селом.
Є багато не ВПО матерів-одиначок, які вишукують на барахолках старенькі затоптані кросівки своїй дитині, тому що на нове немає.
І при цьому платять за все зі своєї кишені, ту ж саму оренду.
Але їм в такі пункти допомоги - зась. Тому що немає папірця
Знаєте, у світі багато різних людей і всіх не описати.
От , наприклад, сьогодні церковне свято і є люди що просять милостиню біля церкви. В наше кафе заходить вагітна жіночка років 25-ти щоб обміняти ті гроші, що їй кинули на крупні купюри.
Два рази по 500 грн.
А продавець в кафе за зміну 12 годин заробляє теж 500 грн.
Тому не бачу ніякого сенсу порівнювати різних людей не знаючи їхньої історії.
Біле пальто• 19 августа 2023
Я купую дитяче харчування, яке продать ті, хто набрав для продажу. І сумно від того, але син іншого не хоче їсти....
Дратує те, що продають навіть просрочені каші.
НашлаПерепискуМужа• 19 августа 2023
Ответ дляБезпринципова
Можливо тому, що там де дешева аренда, зовсім немає роботи. Не ?
Кумедний ґудзик• 19 августа 2023
Ответ дляФиктивная
А где там написано про зависть?
Можу помилятися, але це не перша тема саме від цього автора. Стиль впізнаваний. Але у минулих вона писала, що сама потребує допомоги, їй все дорого і чому виплати і головне речі - лише по ’папірцям’, а вона змушена платити за одяг для дитини. Якщо не помиляюсь, десь на Борщагівці в Києві живе, чи ще якийсь такий район.
Море_море_я_скучаю• 19 августа 2023
Я не знаю наскільки ви чесні
Але я впо. І останній раз, коли ми могли отримати допомогу (не виплати від держави) був взимку.
сладкий_ноябрь• 19 августа 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Вы написали, потому что вы поняли написанное так, как захотели.
Если автор волонтерит, значит у не на это есть время, значит не нужно думать о том где жить и чему кормить детей.
Поэтому она не поймет людей с впо.
Тётушка Лошадь• 19 августа 2023
Ответ дляГотова до другої
Який вибір? Що чоловік загинув і залишилась одна з дитиною? І не може йти на роботу з 09 до 18?
Але ж зараз тут почнеться про бабусю сусідку яка із задоволенням у свої 70 років буде дивитися за дворічною дитиною. Або історії про те, як всі тут у 8 років вже гектар городу обробляли, доїли корову та порали 5 свиней
Получает алименты, имеет наследство, есть где жить и тл.
Не сравнивайте с впо!!!
Злюка-закусюка• 19 августа 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Поэтому она не поймет людей с впо.
Це як раз ви подумали як захотіли, вже написали, що у неї і повно вільного часу, і своя квартира, і нема проблем з грошима.
сладкий_ноябрь• 19 августа 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Потому что так оно и есть.
Не будет человек волонтерить, если ему нечем платить за жилье или кормить детей.

Слобожаночка• 19 августа 2023
Ответ дляТролю як можу
у меня только есть такие знакомые, коорые в европе подбирают все и отправляют сюда, а тут родичи продают. Бизнес такой) матрацы, велосипеды, всякая кухонная утварь, тазики.
Какая страна? Германия?
Готова до другої• 19 августа 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Не сравнивайте с впо!!!
От яка різниця, скільки тих безкоштовних футболок та олівців хто взяв
Не з вашого ж рюкзака їх витягали
автор Рожки-да-ножки • 19 августа 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Ні, це точно не моя була тема
Кумедний ґудзик• 19 августа 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Ні, це точно не моя була тема
Можливо, не ваша, але ті самі аргументи, та сама позиція і навіть лексіка. Коли це від не дуже розумної і через те бідної і недоброї жінки - хоча б зрозуміло. Але ви позиционуєте себе інакше... Дивно, що як волонтер ви не розумієте, як насправді живуть переважна більшість впо.
Радикальная• 19 августа 2023
Це психічне, я ВПО і можу сказати що гребла продукти і консервувала як ненормальна, хоч воно мені і не дуже потрібно. Але просидівши в окупації здавалося що треба запастись.
А взагалі не заздрість дівчата.. це кошмар починати спочатку, в мене є робота, але ті 2 тис теж гроші. Допомоги не отримала жодної. І хоча моє місто звільнили в мене розрушений будинок, то я ремонтую власним коштом, вікна, дах, двері, нізвідки нічого не отримала і ще розумію що і те ВПО в мене знімуть бо в мене ж є житло, а те що там не можна жити пофіг(. Тому не засуджуйте бо не знаєте як то..
Котя_люлю• 19 августа 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Мені шкода цих людей, це залежність.
Це жадібність та любов до халяви. Абсолютна відсутність емпатії
Тётушка Лошадь• 19 августа 2023
Ответ дляГотова до другої
Не з вашого ж рюкзака їх витягали
Так я о том же.
Но кто-то считает, что может решать кому и сколько нужно.
Мій не такий• 19 августа 2023
Автор, вы же сами сказали она переселенка, прежде чем осуждать подумайте:

1. Она могла голодать и мерзнуть в подвале месяц и теперь всю жизнь у нее будет страх голода и холода, как было у наших прабабушек.

2. Рассказывая это всем вокруг, она шутками может прикрывать огромный внутренний стыд, что ей приходится побираться, так как не хватает денег на одежку и еду семье.