Рожки-да-ножки• 19 августа 2023
Постійно гребу і гребу. Чоловік скоро з дому вижене
Почула я таке нещодавно у одному волонтерському пункті від жінки-переселенки (я там була волонтером). Жіночка була така рада і без докорів сумління видала це при всіх (а може й просто сказала вголос те, про що думала).
Приїхав одяг із США, одяг дійсно гарний, було багато нового, типу Colambia, Puma і тому подібне.
Признайтесь, хто теж так робить ? Для чого? Для чого стільки набирати? Ви займаєтесь перепродажем?
У нас в країні багато малозабезпечених людей, людей на межі бідності, але їм це не доступно, тому що немає того папірця ВПО.
А хтось гребе, як не в себе, тому що дають. Як тут не взяти сто пʼяті штани та соту куртку? 🤦♀️
сладкий_ноябрь• 19 августа 2023
Автор, раз вы волонтер, значит у вас полно свободного времени, своя квартира, нет проблем с деньгами и тд.
Вряд ли вы понимаете проблемы людей с впо.
Допоможіть знайти• 19 августа 2023
Прошу прощения, а кроме как пообсуждать за спиной, есть еще какие то причины? Если вы сами отдаете - то отдали и забыли или не отдавайте ! Если это гуманитарка- то волонтера вообще не должно волновать ,кто и сколько и для чего взял! Самое смешное , что те кто потерял все и у кого денег на хлеб с водой только-не смотрят и не обсуждают , а те ,кто знать не знает, что такое уйти в закат с детьми и сумкой трусов (в лучшем случае) , остаться без всего :жилья документов денег машины работы одежды и стать бомжами -те рады пообсуждать и жизни поучить и посмеяться заодно, стыдно!
Тётушка Лошадь• 19 августа 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Я розумію, але от селах деяким родинам, щоб зібрати дитину до школи - допомагають мало не усім селом.
Є багато не ВПО матерів-одиначок, які вишукують на барахолках старенькі затоптані кросівки своїй дитині, тому що на нове немає.
І при цьому платять за все зі своєї кишені, ту ж саму оренду.
Але їм в такі пункти допомоги - зась. Тому що немає папірця
Так это их выбор, причем тут впо? Вы что не понимаете разницы?
осень харашо• 19 августа 2023
у меня знакомая заграницей гребет технику, вывезла уже три кавомашины. тостеры, чайники, короче я в ужасе( при этом она не бедная, у нее интет-магазин с нормальными продажами
Як_наготую...• 19 августа 2023
С каким бы удовольствием я отказалась від цього папірця ВПО в обмен на жизнь в своём доме, Вы даже не представляете...
Тільки не про гроші• 19 августа 2023
У меня такие знакомые есть, все гребут, все им мало. Другим после них ничего не остается. А когда в прошлом году канцелярию к школе давали, то они ребенка несколько раз посылали, чтобы на пятерых детей взять. Не общаюсь с такими.
Тролю як можу• 19 августа 2023
у меня только есть такие знакомые, коорые в европе подбирают все и отправляют сюда, а тут родичи продают. Бизнес такой) матрацы, велосипеды, всякая кухонная утварь, тазики.
Кумедний ґудзик• 19 августа 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Ви дійсно не розумієте, що той ´папірець´ не просто так видають? Що багато хто з впо втратив все і почали життя на новому місті без нічого? Що покупати (або просити) треба все - ложки/тарілки, постільну білизну, рушники, ковдри... Все, що для вас і тієї мами з села - звичне побутове, те, що у всіх є - у впо на початку цього нема. І навіть якщо купляти копійчане, у сумі це багато грошей. Я за півтора роки досі багато чого не маю з такого ’звичайного’, бо не можу собі дозволити.
А ще серед впо також є такі мами-одиначкі, яких вам так шкода лише за умови, що вони не впо.
Інколи мені хочеться побажати таким, як ви, стати впо. Щоб не заздрили по-дурному. Але не буду.
Тільки не про гроші• 19 августа 2023
И про одну сумку с вещами на двоих мне рассказывать не надо. Я с ребенком так и выехала.
Солоденька цукОрка• 19 августа 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Вы путаете теплое с мягким. ВПО - это люди, которые из-за войны вынуждены были покинуть свое жилье, лишиться всего, что у них было и заново, с полного нуля начинать на новом месте, чаще всего не имея на новом месте знакомых, а за душой - копейки. Им надо искать работу в новом для себя городе, а иногда и в новой сфере, снимать квартиру, покупать в нее всё: от трусов до одеял. Вот это ВПО. А бедность матери-одиночки - результат ее же выборов и действий.
Злюка-закусюка• 19 августа 2023
Ответ дляБезпринципова
Дійсно ВПО дуже важко? То чому ж вони їдуть у міста, де шалена аренда? Є місця, де ж безкоштовне житло
Людям ще працювати хочеться, бо треба ще й їсти, окрім даху над головою. Не чіпляйтеся.
Злюка-закусюка• 19 августа 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Ну так не отдавайте, если вы труситесь за своей бу шмоткой
Ніхто не труситься, заспокойтеся.
СкиниУскачи!• 19 августа 2023
Ответ дляKaVika29
Это жлобство обычное . Себе возьму чтобы не досталось никому
Каждый судит по себе
люблю_тортики• 19 августа 2023
Я таке бачила від місцевих, не впо. Для впо при постанові в одному місті був пакет продуктів і все, в другому зовсім нічого.
Злюка-закусюка• 19 августа 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Так може в неї окрім цього, що бере, нічого більше й нема? Я сама впо, але все, що за цей час отримала - два сінтетичні пледи. І знаєте, і тому рада, бо користуємось активно ними. Мабуть, я могла б також піти у волонтерський пункт, щоб дитину, наприклад хоч частково одягти. Але я зберігла роботу, можу купити йому хоч дешеве, але сама. І ще мені психологічно важко просити. Але я не кину камінь у тих, хто туди ходить і бере. Бо я не знаю, як би ми виживали, якби моя робота не зберіглась.
Дарма, люди віддають речі, щоб ви приходили і брали те, що вам потрібно.
Тётушка Лошадь• 19 августа 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ніхто не труситься, заспокойтеся.
А что вы делаете?
Может кастинг надо устраивать и вы будете выбирать, кто больше всего не не заслужил?
Метелики на душі• 19 августа 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Є люди, які люблять ходили в секонд. Не тому, що потрібно, а тому, що це такий вид гри, азарт.
А у волонтерських пунктах - будь ласка: все безкоштовно і брати можна стільки, скільки хочеш
Брехня це, про азарт і гру. Ходять, бо бракує грошей купити новий одяг по розміру і вибрати колір та фасон за бажанням.
СкиниУскачи!• 19 августа 2023
Прикольно, а теме таких людей оправдывают, если они ВПО
А вот если бы речь шла о беженцах заграницей, их бы тут уже давно затоптали бы
Злюка-закусюка• 19 августа 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
3 вас такі цікаві уявлення про волонтерів :)
Волонтерство - від широти серця, а не від зайвого часу і грошей.
Прям таких мажорів, як ви описуєте, одиниці. Зазвичай це досить собі середньостатистичні з т.з. роботи і достатку люди.
Злюка-закусюка• 19 августа 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
А что вы делаете?
Я співчуваю людям з психологічними проблемами, вони є.
Чорт і Шо• 19 августа 2023
Є така категорія наших ’людей´. У Європі, в одній з найбагатших країн світу, яка надала прихисток, житло, платить щомісячну допомогу, курси, медстрахування, їздять і крадуть кукурудзу на полях. Мабуть їм адреналіну війна не достатньо в життя додала
Фиктивная• 19 августа 2023
Жил один такой в школе. 90 курток насобирал. И это только курток! Вавка в голове
Белая и пушистая• 19 августа 2023
Мені здається, то в людини від стресу, що все втратила. Вона набирає, бо є страх знову залишитись ні з чим. Сама того не усвідомлює, що стільки не зносить. Але ж таких людей одиниці.
Фиктивная• 19 августа 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Вы позавидовали б/у вещам?🤦🏼♀️
А где там написано про зависть?
сладкий_ноябрь• 19 августа 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Если волонтеру нечем кормить своих детей, то волонтерить он не будет.
Если закрыты все базовые потребности семьи, то тогда можно обдумать и про волонтерство.
Белая и пушистая• 19 августа 2023
Ответ дляБезпринципова
Тому що там знайдуть роботу. А яке безкоштовне житло? Хатина в селі без опалення і туалетом на вулиці?
Готова до другої• 19 августа 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Я чула історії, як «наші» в Ірландіі збирали весь одяг та взуття і коли ще була безкоштовна поштова пересилка - відсилали регулярно в Україну. А потім їхні «колеги по бізнесу» продавали те все
Та купа безкоштовних речей є
І навіть нових і з бірками. За скільки його там можна продати?
Готова до другої• 19 августа 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Який вибір? Що чоловік загинув і залишилась одна з дитиною? І не може йти на роботу з 09 до 18?
Але ж зараз тут почнеться про бабусю сусідку яка із задоволенням у свої 70 років буде дивитися за дворічною дитиною. Або історії про те, як всі тут у 8 років вже гектар городу обробляли, доїли корову та порали 5 свиней
Готова до другої• 19 августа 2023
Ответ дляБезпринципова
Ага, давайте про хати в селі безкоштовні