Зоряний Шлях• 19 августа 2023

Сковорода Тефаль из нержавейки, как она?

ищу новую сковороду, есть с тефлоновым покрытием, но так как оно типа вредное хотела еще попробовать просто нержавейку Тефаль. У кого есть? как она в эксплуатации, прилипает еда к ней?
Сито для думок• 19 августа 2023
Автор, Ви- дивна.
Думаєте, їжа, яку на тефлону будете готувати, екологічно чиста ?
То яка різниця?
автор Зоряний Шлях • 19 августа 2023
Ответ дляСито для думок
Автор, Ви- дивна.
То яка різниця?
вопрос про саму сковороду, пригорает ли к нержавейке еда..
Ума Палата• 19 августа 2023
Если вы хотите психовать каждый раз, когда жарите, то покупайте. Прилипает к ней все. Чтобы не прилипало, нужно устроить танцы с бубном и то не всегда помогает. Картошку вы в ней не пожарите, блинчики без проблем. Но у меня бергоф.
автор Зоряний Шлях • 19 августа 2023
Ответ дляУма Палата
понятно, спасибо, воздержусь тогда
english book• 19 августа 2023
Не користуюся тефлоном в 99% випадків.
Користуюся сковородами зі звичайних ’вічних’ матеріалів-чорна(вуглецева) сталь, нержавійка та чугун. Звикла, нічого не пригорає. Треба лише трохи розуміти як користуватися. Спочатку незручно трохи, прилипає, але потім все добре. На першому місці в мене сковорода зі звичайної сталі, яка колись була у кожній оселі.На другому нержавійка і чугун порівну. Сковороди професійні, але що там професійного я не знаю. Звичайні сковороди. Лише в нержавіючої товсте дно, а в чавунної дуже гладкий чавун.
Чисто сталева De Buyer Mineral B Element, нержавійка Ozti, чавун-Lodge.
english book• 19 августа 2023
На вуглецеві скоринка виходить дуже просто,що я люблю. Її можна розігрівати не переймаючись за покриття, на відміну від сковорідці з покриттям. Тефлонові не можна надто розігрівати, і взагалі гріти без продуктів і перегрівати. Вони тоді дуже швидко втратить свої якості.
Докладальниця• 19 августа 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Пригорает,яйцо и сырники лучше на тефлоне жарить.Я на нержавейке тушу,муж приловчился котлеты и шницели ещё на ней
Планшетница• 19 августа 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
В принципе, не должно пригорать в той посуде, где толстое многослойное дно.
При покупке, стоит обращать внимание, что указано на дне, то есть, для каких нагревательных поверхностей.
Планшетница• 19 августа 2023
Сейчас тефлон уже не популярен, вроде. В тренде, уже как пару лет - керамогранит.
Докладальниця• 19 августа 2023
Ответ дляПланшетница
Это все равно покрытие,а не цельный материал
english book• 19 августа 2023
Ответ дляПланшетница
Тефлон, як і ’керамогранит’ та інші назви, це все різновиди полімерів. Справа в тім, якщо ти використовуєш для покриття тефлон, то ти повинен платити частину розробнику/володарю цієї технології. Тому багато фірм почали розробляти альтернативні полімери, щоб не залежати від розробників тефлону. Але як би вони не намагалися перевершити тефлон, занадто великої різниці між цими, та будь якими іншими технологіями немає. Всі вони більш менш поряд. В когось більш стійке покриття, але боїться високих температур, або навпаки. Ноу хау в цьому напрямку ще ніхто не зробив.
Планшетница• 19 августа 2023
Ответ дляenglish book
Тут подана цікава інформація про сковородки.
Ніколи не вникала, але стільки цікавого...
https://berkem.ru/posuda/osobennosti-keramicheskix...