Карма хамелеона• 19 августа 2023

Загинув актор з Кріпосної Олексій Хільський

Дівчата, нагадайте кого він грав в серіалі?!
Ніяк не можу згадати.
Молодий і красивий видійшов у вічність
автор Карма хамелеона • 19 августа 2023
Загинув привиконанні бойового завдання!

кураГАЛЯ• 19 августа 2023
Не знаю кого грав
Його дружина в театрі грала. Ходила на вистави з її участю. Раніше співала в лабіринті в Дніпрі. Дуже талановита. Ходила її слухати
Як ухурделю• 19 августа 2023
Не знаю этого актёра.
Жаль, что так получилось((
Лінива, не каюсь• 19 августа 2023
Господи, гинуть кращі-цвіт нації, патріоти,сумно і гірко. Йому б ще жити й жити. Земля пухом.
Глас_Народа• 19 августа 2023
Знакомое лицо, узнаю его. Но где играл, не вспомню.
Анонимушка• 19 августа 2023
Роль Богдана
Анонимушка• 19 августа 2023
https://www.instagram.com/tv/CWgldT1DAUS/?igshid=

Мост_Устал• 19 августа 2023
Недавно бачила уривок передачі, де Лілія Ребрик влаштовує зустрічі чоловікам і їх сім´ям, які повертаються з-за кордону, так от саме про нього і його дружину з донькою.
А я кумедна• 19 августа 2023
Богдан, друг Жадана.
Чарівне зіллячко• 19 августа 2023
Ответ дляМост_Устал
а в чому сенс? вони самі не можуть зустрітися чи шо до чого?
На паровозе• 19 августа 2023
Ответ дляМост_Устал
Я теж запамʼятала цей шматочок. При чому раніше не була знайома з актором, але помітила, який гарний і скільки тепла була в тій зустрічі. Сьогодні побачила фото. І весь день в цілому, просто гівно( Чернігів, гине молодий цвіт нації, безкінечні тривоги. Боже, коли прийде розплата цій раковій пухлині, цій довбаній русні????
З вишневого садка• 19 августа 2023
а Крепостную еще снимают ?
Мост_Устал• 19 августа 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Можуть, але це такий сюрприз, коли чоловік не очікує, а дружина з дітьми приїхали. Подивіться, і все зрозумієте)
Детские_Будут?• 19 августа 2023
Такий гарний. Так шкода. Боже зупини війну!