Карма хамелеона• 19 августа 2023
Загинув актор з Кріпосної Олексій Хільський
Дівчата, нагадайте кого він грав в серіалі?!
Ніяк не можу згадати.
Молодий і красивий видійшов у вічність
Ніяк не можу згадати.
Молодий і красивий видійшов у вічність
кураГАЛЯ• 19 августа 2023
Не знаю кого грав
Його дружина в театрі грала. Ходила на вистави з її участю. Раніше співала в лабіринті в Дніпрі. Дуже талановита. Ходила її слухати
Лінива, не каюсь• 19 августа 2023
Господи, гинуть кращі-цвіт нації, патріоти,сумно і гірко. Йому б ще жити й жити. Земля пухом.
Мост_Устал• 19 августа 2023
Недавно бачила уривок передачі, де Лілія Ребрик влаштовує зустрічі чоловікам і їх сім´ям, які повертаються з-за кордону, так от саме про нього і його дружину з донькою.
Чарівне зіллячко• 19 августа 2023
Ответ дляМост_Устал
а в чому сенс? вони самі не можуть зустрітися чи шо до чого?
На паровозе• 19 августа 2023
Ответ дляМост_Устал
Я теж запамʼятала цей шматочок. При чому раніше не була знайома з актором, але помітила, який гарний і скільки тепла була в тій зустрічі. Сьогодні побачила фото. І весь день в цілому, просто гівно( Чернігів, гине молодий цвіт нації, безкінечні тривоги. Боже, коли прийде розплата цій раковій пухлині, цій довбаній русні????
Мост_Устал• 19 августа 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Можуть, але це такий сюрприз, коли чоловік не очікує, а дружина з дітьми приїхали. Подивіться, і все зрозумієте)