Вишневий цвіт• 19 августа 2023
Продаю на известной продавалке украшение. Клиент настаивает на полной оплате.
Клиент хочет оплатить сразу на карту. Сумма не маленькая, не большая 2 тысячи. Я предложила отправить olx доставкой, чтобы он проверил, подходит ли размер и тд.
Но покупатель опять отказался.
Это развод?
Но покупатель опять отказался.
Это развод?
ЯблокоРаздора• 19 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
В тому, що наполегливо хоче сплатити наперед.
Зробіть в приват 24 інтернет карту та дайте номер покупцю
Кидаю курити• 19 августа 2023
Ответ дляirin-chic
в приват 24 нажимаете Картки-Додати-Інтернеткартка. Вона зявиться у вас в переліку карток, її номер і давайте. З неї потім самі переведете на основну картку або просто розраховуйтесь нею в інтернеті. Якщо я купую в інтернеті, то перевожу з основної картки на інтернет картку чітку суму. І для оплати на олх її використовую
👍 она без комиссии?
тогдалия• 19 августа 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Що таке схема трьох?
Це коли находять собі річ, потім створюють фейкову об´яву з заниженою ціною і популяним товаром, але щоб ціна була як в тої речі, на яку вони накинули оком. Коли знаходиться покупець на фейкову об´яву, дають не свою карту, а продавця потрібної їм речі.
Анонимус Я• 19 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
А в чому проблема, в мене дівчина купила сукню за 5500 грн. Перевела гроші одразу на карту, я відправила. Але в мене рейтинг є і багато відгуків в цій знаменитій продавалці))
а що за продавалка
треба фірмове плаття продати
порадьте
будь ласка
треба фірмове плаття продати
порадьте
будь ласка
Ответ дляВишневий цвіт
Пусть платит . Не отговаривайте.
Дайте интернет карту с нулевым балансом .
Если такой нет ,создайте за 2 минуты .
И не ходите по ссылкам ,если пришлет .
А если шлет ссылку ,значит разводило ,можете портолить его)))
Если такой нет ,создайте за 2 минуты .
И не ходите по ссылкам ,если пришлет .
Яжемать Мне можно• 19 августа 2023
Ответ длятогдалия
Доповню. Продавцеві реальної речі заходять на карту гроші від покупця по фейковому оголошенню, але він, думаючи, що то оплата з карти чоловіка, друга, мами, таки відправляє товар шахраєві. Той, хто переказував гроші, товару не отримує, шахрай його кормить відмовками, потім блокує, і ошуканий покупець починає розшукувати того, кому платив, і вимагати грошей. У людини, яка вже відправила товар зʼявляються проблеми - шахраєм вважають її.
Яжемать Мне можно• 19 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Всім дякую. Гроші зайшли. Людина сплатила.
Звірте імʼя платника і отримувача посилки
Вишневий цвіт
• 19 августа 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Так, однакове.
Фісташкова кава• 19 августа 2023
Ответ дляАнонимус Я
а що за продавалка
треба фірмове плаття продати
порадьте
будь ласка
треба фірмове плаття продати
порадьте
будь ласка
Олх
Уляна Мицик• 19 августа 2023
Я завжли оплачую 100% наперед і не розумію післяплати, незалежно, від суми та товару. Я б дуже здивувалась якби продавець наполягав на ’наложці’.
Аленький носочек• 19 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
ну заплатит он, и? где развод-то?
пусть заплатит сначала)
Директриссимо• 24 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
в чем проблема? я из таких покупателей. Мне не интересны наложки, я оплачиваю на карту.