Вишневий цвіт• 19 августа 2023
Продаю на известной продавалке украшение. Клиент настаивает на полной оплате.
Клиент хочет оплатить сразу на карту. Сумма не маленькая, не большая 2 тысячи. Я предложила отправить olx доставкой, чтобы он проверил, подходит ли размер и тд.
Но покупатель опять отказался.
Это развод?
Но покупатель опять отказался.
Это развод?
Вишневий цвіт
• 19 августа 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Дайте номер интернет карты и пусть оплачивает
Это как? Я не слышала о таком
Хи хи, ну ну• 19 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Это как? Я не слышала о таком
Торговля это не ваше, и наверное у вас номер телефона привязан к вашей карте и он в объявлении
тогдалия• 19 августа 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
І зараз пришлють в вайбер посилання, на зарахування грошей
Вишневий цвіт
• 19 августа 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Что значит «наверное не ваше». Я этим профессионально не занимаюсь. Продаю то, чем не пользуюсь.
Скромняшка• 19 августа 2023
Де спілкуєтесь, в месенджері чи в олх?
Зараз буде кидати ссилку, що він типу оплатив, але вам потрібно ввести свої реквізити. Скоріш за все, шахраї
Вишневий цвіт
• 19 августа 2023
Ответ дляСкромняшка
Де спілкуєтесь, в месенджері чи в олх?
Зрозуміло. Спілкуюся в олх
Вишневий цвіт
• 19 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
автор, а в чем развод?
В тому, що наполегливо хоче сплатити наперед.
тогдалия• 19 августа 2023
Ответ дляСкромняшка
Де спілкуєтесь, в месенджері чи в олх?
Якщо пишле посилання на ввод реквізитів, то без ’скоріш за все’ шахрії.
Домовенок Кузя• 19 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
ну заплатит он, и? где развод-то?
Скромняшка• 19 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Зрозуміло. Спілкуюся в олх
Ну тоді хз. Зазвичай ссилки кидають в вайбері чи телеграм.
Може ще схема трьох бути.
Або і дійсно людина хоче відразу оплатити, хоча сума велика, не зрозумілий ризик з його боку.
Може ще схема трьох бути.
Хи хи, ну ну• 19 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Автор вы почитайте в интернете как разводят, что б не получилось как у людей
Мамо хвате торгувати , бо вже здачу нічим дати….
тогдалия• 19 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Якщо оплатить без всяких посилань, то ніякого розводу. Він Вам гроші, Ви йому товар.
Домовенок Кузя• 19 августа 2023
Ответ длятогдалия
про ссылку почему-то пишут только тут, а автор про ссылку ни слова не говорит. зато покупателя почему-то мошенником по умолчанию считает
Фісташкова кава• 19 августа 2023
А в чому проблема, в мене дівчина купила сукню за 5500 грн. Перевела гроші одразу на карту, я відправила. Але в мене рейтинг є і багато відгуків в цій знаменитій продавалці))
Благоуханочка• 19 августа 2023
Я сама иногда полностью оплачиваю товар, чтоб не переплачивать проценты по зачислению денег. Но только у проверенных продавцов. Если что-то смущает, то только ОЛХ доставка.
Вишневий цвіт
• 19 августа 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
А я що зараз роблю!? Полізла в інет питати. Теж мені:)))
тогдалия• 19 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Погодтесь, досить дивно кидати на карту людині 2000, якщо є доставка олх. І зараз ще автор не дала карту, як дасть, тоді буде видно. Зацшла оплата - не шахрай, прийшло посилання - шахрай.
Трейдер кріпти• 19 августа 2023
Я продавала дорогой костюм, сначала на олх, потом перешли в телеграмм. Она мне деньги, я ей костюм, с примеркой дома. Если бы он ей не подошел, мы бы обменялись без проблем
Домовенок Кузя• 19 августа 2023
Ответ длятогдалия
вообще ни капли не странно. с олх-доставкой нехилая такая переплата. самый выгодный способ покупать - просто деньги на карту и оплатить почту. остальное получается дороже.
тогдалия• 19 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Правильно, тут дівчата підкажуть. Краще наперед спитати, чим потім плакати.
ФруктЕщеТот• 19 августа 2023
Ну перестрахуйтеся. Дайте номер картки, де нема коштів.
Як напише що оплатив - зайдіть в інтернет банк і перевірте, не довіряючи СМС про зарахування.
Ну і відправляти лише на ім´я того від кого надійшла оплата. Все.
Вишневий цвіт
• 19 августа 2023
Ответ длятогдалия
Зараз дам картку тоді. Подивлюся, що буде
Я тут с краю постою• 19 августа 2023
Ответ дляСкромняшка
Може ще схема трьох бути.
Що таке схема трьох?
Вишневий цвіт
• 19 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Дякую, зараз так і зроблю
Ответ дляВишневий цвіт
Это как? Я не слышала о таком
в приват 24 нажимаете Картки-Додати-Інтернеткартка. Вона зявиться у вас в переліку карток, її номер і давайте. З неї потім самі переведете на основну картку або просто розраховуйтесь нею в інтернеті. Якщо я купую в інтернеті, то перевожу з основної картки на інтернет картку чітку суму. І для оплати на олх її використовую