Латексне альтер ЕГО• 19 августа 2023

Вы принимаете душ после туалета?

Результат:
вже голосів: 173
59 (34.1%) Нет, только бумагой пользуюсь
55 (31.79%) Всегда принимаю
37 (21.39%) Иногда
17 (9.83%) Результаты
5 (2.89%) Гггг
Леді Душка• 20 августа 2023
Дивне питання... Моє ’добро’ не розлітається з унітазу настільки, щоб потрібен був душ. Достатньо просто вимити дупу.
Дуболом• 20 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Завжди мию попу. Окремо. Дивне питання. Замислилася а що дійсно є ті хто користується тільки папером? І як воно потім ходити цілий день? Омг, 42 відсотки.. я дико вибачаюся
Вы пальто забрызгали
Дуболом• 20 августа 2023
Если дома, моюсь, частично. Если нет- влажные салфетки всегда есть в сумке
Бронетапці• 20 августа 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Вы не думали что не у всех есть прям ’сырок’?)
Думаю, якщо мокати у воду, не мити як потрібно, то там не фіалкове поле, бо смегма, піт, сеча, шкірне сало, виділення є у здорових людей.
Я супер-пупер• 20 августа 2023
Вдячна такому винаходу, як гігієнічний душ! А я ще не розуміла, навіщо він. Тепер не розумію, як без нього.
Глаза_в_3_карата• 20 августа 2023
Ответ дляДуболом
Вы пальто забрызгали
Та ні, просто це мабуть звичка. Як на мою сім’ю непогана. Тим більше прохолодне омивання анусу після дефекації це відмінна профілактика геморою та тріщин. Вони нажаль можуть бути в будь кого.
Дуболом• 20 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Привычка возносить себя выше других людей из-за того, что моете попу? Забавно
Глаза_в_3_карата• 20 августа 2023
Ответ дляДуболом
З чого ви зробили висновки що я себе підношу? Просто здивувалася та й годі. Думала що всі моють. Дійсно питання не вартує нічого, і вже неактуально на сьогодні, тому приємного вам дня!