Звожу з розуму• 19 августа 2023
В когось є дорослі діти, які не допомагають
Син дуже гарно заробляє. Живе сам. В мене зараз фінансові труднощі. Раніше я дуже гарно заробляла, сама його виростила, вивчила і спонсорувала доки не знайшов роботу. На всякі витребеньки давала постійно, крім основних потреб. Потім вже почала казати, що пора б знайти роботу. Знайшов, все норм
Вчора попросила позичити 6 тисяч грн. Знаю, що гроші є. Не позичив. Так образливо, реву з вчорашнього дня. Але зробила вигляд, що все ок.
Малявка ще та• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Мені здається, не важливо на що. Я - мама, і просто попросила позичити, не давати. Для мене це шок.
Автор поговорите с сыном. Я думаю он злой на вашего второго мужа, вот и не дал.
Были б вы сами - ситуация другая.
Патика-мотика• 20 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
У меня такая новая родственница намечается… Дочь выходит замуж, парень очень хорошо зарабатывает и родителям все хотелки оплачивает. Из последнего-хотят квартиру, так как сами за 30 лет совместной жизни не умудрились. Типа потом же вам достанется…То есть молодежь не на свою должны копить, а им сначала прикупить. Звонила мне пыталась пропихнуть такую идею на днях))) ЧУдные люди…
Історія моя добрих знайомих.
Мама в глухому селі тягнула єдиного сина. Мала корову, продавала молоко , сметану і на останні гроші наймала вчителів для репетиторства. Мрія хлопця була - море. Поступив до морехідного училища. Мама знову ж останні гроші щоб дитина в місті хоч якось проживала. Вивчився. Вже дівчина біля нього. З перших двух рейсів купив собі квартирку без ремонту. Щоб було де ночувати між рейсами. Вчився далі, ходив в рейси. Дівчина вже обручки вибирає. І тут він через півтора року обирає мамі квартиру в місті - новобудову, з гарним ремонтом. У дівчини істерика! Як так! Ну давай вже маму в цю стару квартиру - а ми підемо в новобудову. Ні! Він так вирішив! Мрія його життя було забрати маму з злиднів
Ну дівчина хлопнула дверима.
Хлопець купив мамі квартиру, перевіз маму в місто - мама руки не склала на дивані, відразу знайшла роботу помічниці по дому з непоганою зарплатою.
А хлопець пішов далі в моря. Зараз йому вже за 30, має дружину, дітей, будинок і кілька квартир.
Ну дівчина хлопнула дверима.
Прокачую сідниці• 20 августа 2023
Ответ дляcosmaximus
Сказала би.... Але ж забанять за мат.
Ми заробляємо. І достатньо так . І я , і чоловік. Це для сліпих. На дії ніхто не сидить. Гроші так і лежать на картці.
Все, вихожу з чата.
Та тут не дітей ростять, а чужих , тому й шиї, сидять, не повинен та інше
Не розумію як я, наприклад, не просто не дам в борг дочці грошей, а просто не дам
І я впевнена, що вона витягне останні і віддасть мені
А тут.. такє сволочне товариство вирощених єгоістів...
Йосип_молодий• 20 августа 2023
Ответ дляПатика-мотика
Історія моя добрих знайомих.
Ну дівчина хлопнула дверима.
Какая занимательная история))) К 30 годам уже успел кучу квартир накупить, домов и тд) Верю. Я поверила)
Прокачую сідниці• 20 августа 2023
Ответ дляПатика-мотика
Історія моя добрих знайомих.
Ну дівчина хлопнула дверима.
Тому що - сімья! От так от
Заела_пластинка• 20 августа 2023
Ответ дляcosmaximus
Не загадуйте наперед, що і як може статися. Бог той ще шутник.
Полили авторку такою багнюкою.
Зараз такий час , що фінансові труднощі є у багатьох людей. І більшість живе від зарплати до зарплати.
А в кого просити допомоги , якщо треба прям зараз? І автор знає що є можливість.
Кредити? Це приниження. Особливо якщо є можливість допомогти .
І ніякі промахи у минулому , а вони є у всіх мам, не виправдовують цю ситуацію.
Син - гАвно!
Ще раз співчуваю Вам.
Попереджуючи про ...вирастите узнаєтє...
Є син. 27 років. Коли отримував своїх кровних 100 тис в прямому сенсі слова грошей, половину перераховував маленькій сестричку. Моїй доньці.
В нас гроші є. Не просили. Сам так вирішив
Полили авторку такою багнюкою.
Син - гАвно!
Ще раз співчуваю Вам.
Я бы не приняла. Конечно понимаю, что некоторым лишь бы урвать, не важно с кого.
Йосип_молодий• 20 августа 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Тому що - сімья! От так от
Потому что это - п…ж))) За полтора года- квартира в новострое у двадцати с небольшим летнего моряка))) Смешно…
Патика-мотика• 20 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Ну поцікавтесь які контракти у судоводіїв.
В рейси ходять вже з 3 курса.
Прокачую сідниці• 20 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
А что не так? Мой сын так же, пошёл курсантом, привёз три тысячи, пошёл третьим помощником - привёз десятку, первый рейс, второй- 30
По срокам это около первых трёх лет, а если ещё и в хорошую компанию или нефтевоз- умножайте на два
Йосип_молодий• 20 августа 2023
Ответ дляПатика-мотика
В рейси ходять вже з 3 курса.
Да да, я ж не из Одессы ни разу и не знаю зарплат после училища: угу)
Заела_пластинка• 20 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Ну странно , что деньги боевые сто тысяч сына, который в ЗСУ вы ему не возвращаете. А весело сестре складываете… Очень странное отношение к сыну.
А потому, что любимая дочка, а сын нет.
Прокачую сідниці• 20 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Нет, не пиздежь) у меня сын капитан, история без квартир, но о доходе- все верно
Патика-мотика• 20 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Це Херсон. І зарплати дійсно дуже хороші.
Ті що ходять матросами (це без університету) і ті за рік другий стають на ноги.
Судоводії там офігенні зарплати
Мания-Величия• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Удалено администрацией...
Зато к мужу претензий нет ,а к сыну да)
Йосип_молодий• 20 августа 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Капитан и двадцатилетний парень. После училища сходу покупает одну и через год новостной. Ну правдоподобней истории должны быть.
Прокачую сідниці• 20 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Незнаю, что вы там знаете, но подъедете под моракадемию и увидите что привозят морячки- студенты в рейс с третьего курса уйдя)
Прокачую сідниці• 20 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Так он стал капитаном) в 23 года он мог купить квартиру в новострое, но она ему не нужна была, у нас дом
Люблю ВалЄру• 20 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Позорище, еще и все тут оказывается «недолугі» . Сама дочь уже на пьедестал возвела. А сын всем должен…
Согласна с вами. А главное, эта мамаша не понимает, что дочери таким отношением она вредит еще больше, чем сыну. Привыкнет потом на все свои хотелки у брата просить, мама же так воспитала((( И еще гордится, что сын потом и кровью заработанные деньги сестре шлет...
Патика-мотика• 20 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Не намагайтесь шукати підвох. Читайте очима. Після третього курсу пішов в рейси а не сходу собі купив квартиру.
Ви ж знаєте що перші контракти такі собі. А далі вже дуже гарні зарплатні.
Люблю ВалЄру• 20 августа 2023
Ответ дляПатика-мотика
Історія моя добрих знайомих.
Ну дівчина хлопнула дверима.
Классная история! Я прямо порадовалась за эту маму) а девушка дура, подождала бы немного и как сыр в масле каталась бы)
Забризкана водою• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
З відчимом так собі, холодно-вічливі.
Може тому і не позичив? Може причина глибша ніж жадібність?
Великий сатирик• 20 августа 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Автор я вам сочувствую. А у меня такое с мужем сказала о проблеме ничего, сказала дай денег - не дал(((
Зачем живёте с таким мудаком?
Лукава_Кiшка• 20 августа 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
В майбутньому жениться і буде усі гроші витрачати на свою сім’ю, тобто дружину та дітей.
Чи Ви вже плани склали, як на шию до сина залізти?
Ще одна припадошна. З чого така інфа? Якщо в вас діти,які вас кидають, коли ви потребеєте допомоги, то то ваші проблеми
Червона рута• 20 августа 2023
Ответ дляkati331
Я сдохну, подъезды пойду мыть, но у сына денег не возьму, не хочу быть обузой ему!
І даремно. Я не знаю, які у вас стосунки з дітьми, але для мене турбуватись про моїх батьків - радість.
Мені приємно робити їм подарунки і допомагати, коли треба
Великий сатирик• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Він не знав, що я хотіла позичити. Накричав і сам знайшов. Справа ж не в цьому зовсім
Ваш чоловік не знав, що дитині одяг потрібен до школи? Так то на чоловіка треба ображатися, а не на сина. А то Ви кожному чмошніку народжуєте, а винні діти.
Я така бойова• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Чогось подумалось, що син найрідніший, і краще в нього позичитт, ніж в чужих людей. Дивно, да?
какая то обида у сына на вас. Может быть из за второго брака. Из за отношений к нему в прошлом. Не думаю ,что на лечение бы он не дал вам. Значит считает, что вы сами должны заработать, молодые совсем еще. и он тоже молодой еще, имеет право на горячую голову. младшего брата он не обязан одевать,пусть отец брата заработает на это и решит, где брать деньги!!
Я така бойова• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
ваш сын имеет полное право не хотеть одевать ребенка чужого мужика. И он явно обижен на вас за что то в прошлом
Лукава_Кiшка• 20 августа 2023
Ответ дляВельми шановна
Він неповнолітній, Ви повинні його поки що забезпечувати, хоча б з точки зору закону)). У мене дитина влаштувалася на роботу на 1 курсі. Бо ми не тягнемо те, що вона хоче. Це справа індивідуальна. Можна купити ноут за 20, можна за 50 тис, наприклад. Якби у мене не було чоловіка, то я б не мала можливості позичити 6 тис, бо зарплата 7 тис.
А хто сказав, що я його не утримую? В нього все є, і навіть більше. І на початку війни, коли я втратила роботу, син приніс і віддав мені свої кошти. Чому порадниці ставлять ярмо, не з´ясувавши обставин? Звідки аи взяли, що він не отримав назад ті кошти чи якось страждає від того? На той час вони мені були потрібніші, ніж йому, і він і я це розуміли. Так що заспокойтеся, утримую я дитину, в нього нема потреби зараз працювати, хай спокійно вчиться.
Шиворот Навыворот• 20 августа 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
У мене сину 12. Не уявляю, що буду гроші з нього в майбутньому тягнути. Для чого? Сама зароблю.
Хоча самі батькам допомагаємо. Але не на постійній основі гроші даємо.
Я така бойова• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
З відчимом так собі, холодно-вічливі.
в этом и причина. он не хотел деньги дать потому ,что у вас есть муж.