Сама вумна тутички• 19 августа 2023
Ви вірите, що після смерті людину чекає рай або пекло?
Результат:
вже голосів:
82 (58.16%)
Ні
33 (23.4%)
Інше
26 (18.44%)
Так
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 20 августа 2023
Ответ дляЗначит надо
Ні, зовсім не це. Загляньте в село та пгт.де просто немає роботи і люди живуть з огороду. Звісно ви можете сказати типу їм класно натуральне їдять. їжа є та гроші їм не потрібні. Але ж то не так. А що вони бачили, чи десь були за межами свого району? Ні не були і не будуть.
А те що ви описали то вже відноситься до цієї теми, що хитрозроблені отримують всі плюшки та краще життя, ніж ті хто живе по правилам.
То яке життя цікавіше? І дивлячись ось так зі сторони: то кому з цих двох категорій людей прилетіло ? Здається тим, хто працює чесно. Так, совість чиста, не соромно за себе. І все.
Это только в ваших фантазиях. Получают потом пенсии минимальные и в чем они лучше на старости живут на копейки?
Потом, с сел все ездят на заработки и живут не хуже других. Но опять же - это же работать надо.
Легче сидеть и ныть - всем везёт
забиякина• 08 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Ви молодець , що подумали. Схиляюсь до того, що після смерті ми зможем бачити і знати що роблять і як живуть наші рідні.
Я досі про це думаю.
А ще про дитину, яка залишиться без мене.
Думаю, кожну людину лякає своє - когось пекло (бо там не дуже приємно буде знаходитися), а когось - реальне земне життя та почуття рідних, які втратять рідну людину.
Мені зовсім не страшно померти. Страшно тільки за відчуття рідних.
ХаДиДиШь• 09 сентября 2023
Ответ дляЗначит надо
Я в селі. Працюю в інтернеті. Бачила півсвіту. У вас якісь застарілі дані про села)
Значит надо• 09 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
У мене реальні дані. Бо я приїзжаю до батьків і бачу як живуть там люди.
ХаДиДиШь• 09 сентября 2023
Ответ дляЗначит надо
ну ок, тоді вам видніше, ніж мені) Порадниця)))
Значит надо• 09 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Смійтеся скільки завгодно. Тільки реальність інша ніж ви хочете подати, як все класно.
Україна велика і села є різні і люди там живуть по різному. І не потрібно робити вигляд, як у нас все класно що всі живуть в достатку та їздять по світу вдосталь. Якщо у вашому селі ви одна така з вашими досягненнями, то це не показник, це виняток. Там де живуть мої батьки звідки я родом, теж є люди які живуть в достатку це порівнюючи з рівнем життя в Києві, а не з цим селом. Але цих людей по пальцях можна перерахувати. Але це не означає у всих інших людей в цьому селі теж є достаток. Бо загалом картина нетака райдужна .
ХаДиДиШь• 10 сентября 2023
Ответ дляЗначит надо
Якісь пусті слова. До чого тут село взагалі? В мене є купа родичів в різних містах, які живуть на мінімалку і крім України нічого не бачили. І така ж купа друзів в селі, які мають гроші, займаючись різним, і подорожуючи по світу. Навіть зараз. Так шо все, що ви пишете - ні о чьом
Значит надо• 10 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Навіщо коментувати було , якщо ви не вловили суть діалогу з моїм опонентом в цій темі.