Сама вумна тутички• 19 августа 2023

Ви вірите, що після смерті людину чекає рай або пекло?

Результат:
вже голосів: 141
82 (58.16%) Ні
33 (23.4%) Інше
26 (18.44%) Так
Olga076• 20 августа 2023
хочется верить что есть жизнь после смерти, но думаю что жизнь заканчивается и на этом все.
Мати тріля• 20 августа 2023
Ответ дляOlga076
Який сенс життя? Звідки ми з’явилися і навіщо?
Olga076• 20 августа 2023
Ответ дляМати тріля
хрен его знает, не знаю кто как а я пока не нашла смысла моей жизни
забиякина• 20 августа 2023
В свое время, я не пошла на суицид из-за постоянных мыслей об этом. Я боюсь, что когда умру, буду видеть, как мучаются мои родные и не смогу ничем помочь..
Эгоистично. Ведь если этого всего нет, они все равно мучаться, только я этого видеть не буду…

Не знаю, как объяснить. Не верю прям в котел в аду или волшебную жизнь на небесах. Боюсь, что душа будет неприкаянная после суицида. Возможно, отчасти, именно поэтому эти истории и существуют.
ПоЗиТиВнАя• 20 августа 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Та мы все так грешим что все тогда по логике идут в ад . Ну и? В рай тогда только из монастыря где прожил всю жизнь и умер девственницей попадают ?
Примитивно. Рай и ад- это не про цветущий сад и кипящие котлы. И это не только про религию. Души уроки проходят или не проходят. Урок не прошли, значит, по новой. Много ж вопросов при жизни почему так происходит со мной, не замужем, деток нет и т.д. и т.п. Ну, это если верить. Никто веру в рай или ад не навязывает.
Мэри Попкинс• 20 августа 2023
Ответ дляМати тріля
Я важаю, що сенс життя на землi - це духовной розвиток для чогось, можливо для якойсь мiсii i у кожного вона своя, але... все складно... мы не пам´ятаємо свiй досвiд в попереднiх життях, тому розвиватись важко починаючи з початку.
Анонім Секретар• 20 августа 2023
Я вірю. І ще чистилище. Лише віра в Бога стримує мене від суїциду все моє життя, з дитинства.
Мати тріля• 20 августа 2023
Ответ дляАнонім Секретар
В Біблії нічого не пише про чистилище
Соня-сонятко• 20 августа 2023
Я вірую в Господа Ісуса Христа! Слава Всевишньому!
Значит надо• 20 августа 2023
Мабуть. Зараз вже я не вірю в це все. так само як і в бумеранг, вчили мене жити чесно, але по диттю я бачу інше. Наприкладє пару людей за якими я спостерігаю, вони вижимають для себе максимум використовуючи всих навколо себе застосовуючи всі не честі методи. І шо я бачу? Вони в шоколаді і все сходить з рук. Вони мають не чесним шляхом всі плюшки. І нічого їм не ’ прилітає’ у них все добре. На цьому прикладі я бачу, що жити чесно це собі в ущерб . Оцей метод якому мене вчили, не брехати, не красти він непрацює.
Мати тріля• 20 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Як ми можемо розвиватися, якщо не пам’ятаємо і не знаємо для чого?
Мати тріля• 20 августа 2023
Ответ дляЗначит надо
Ви не зможете жити по - іншому, бо в вас є совість, а вони які є. І так, теж таке помічаю. Але ми бачимо лише тепер, якийсь короткий відрізок часу, а глобально ні, як буде через 20 років - невідомо.
Мэри Попкинс• 20 августа 2023
Ответ дляМати тріля
Iнтуiтивно, мабуть
Значит надо• 20 августа 2023
Ответ дляМати тріля
Але я живу зараз, і хочу добре жити зараз, а до тих 20 років ще дожити треба. Тому зараз у мене в голові,більше питань ніж відповідей. І те що я спостерігаю , чітко мені показує, що то все придумано кимось, що легше було скеровувати людей та залякування їх.
Кусачая Я• 20 августа 2023
Я вірю в Бога, бо він мені допомагає. А що буде після смерті - хз, може бути що завгодно, або взагалі нічого не бути. Про це я дізнаюсь, коли помру.
Чудовий каламбур• 20 августа 2023
Муж искренне верит. Рождён в семье верующих.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 20 августа 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Да. А что вы думали? Можно делать зло и идти в рай? В рай попадают не за девственность, а за отсутствие зла и злых дел.
И потом, есть исповедь и покаяние
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 20 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Религия придумана, чтоб управлять массами
Да, такие все управляемые. А неверующие все не управляемые
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 20 августа 2023
Ответ дляЗначит надо
Очень даже работает. Да, не прилетает сию секунду. И люди могут дожить до старости, но пережить много горя и болезней. Ничего не бывает просто так.
Ленне-Рейма• 20 августа 2023
Вірю ,що світ не перпендикулярний)І за свої вчинки треба буде розбиратися зі своєю совістю. Душа жива)
Значит надо• 20 августа 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Мені здається, що в старості тим людям геть буде похер,що з ними буде. А от життя живуть в своє задоволення зараз і вмиг, а то що буде потім, то буде потім. Ну як мінімум в період 20 років їм не ’ прилетіло’ нічого. І не факт що пролетить. Бумеранг, То таке, заспокійливе для оточуючи, неможна бо прилетить. Та і взагалі, коли якесь горе та невдача, то люди звикли шукати виправдання. Так, моя думка сильно зміниламь на цей рахунок.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 20 августа 2023
Ответ дляЗначит надо
Не видела никого, кому не страшно умирать. Наоборот, все впадают в веру, особенно, если болезнь долбанет хорошо, взять задорнова или моисеева, начинают по церквям бегать в поисках спасения. И пережить своих детей или внуков, тоже страшно. Всем страшно. Это вам так кажется, что все бесстрашные и не боятся боли и мучений. Ага
Значит надо• 20 августа 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Дожив к старости, умрут все. Вечно жить никто не будет. Задорнов и моисеев , если их берем за пример,прожили не бедную и очень интересную жизнь и умерли они не в 40 лет. У моисеева была такая,насыщенная, яркая жизнь, да мог бы ещё пожить. Но все силы на жизнь ушли в молодости.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 20 августа 2023
Ответ дляЗначит надо
Некоторые не доживают до старости. А жить вообще интересно
Неначасі• 20 августа 2023
Ответ длязабиякина

Ви молодець , що подумали. Схиляюсь до того, що після смерті ми зможем бачити і знати що роблять і як живуть наші рідні.
Значит надо• 20 августа 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Наразунок другого вашого речення я з вами поспорю. Дивлячись як жити. Коли це в радість на повну катушку та в задоволення- так. А коли це виживання щоденне думання де взяти гроші на їжу, то яка радість від тих злиднів? Так, я,відношусь до тих людей які люблять гроші бо вони дають свободу! От з грошима то все цікаво, світ та життя грає іншими фарбами.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 20 августа 2023
Ответ дляЗначит надо
Может попробовать работать?
Значит надо• 20 августа 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Может попробовать работать?
Ваша порада звучить як насмішка. У нас більше ніж півкраїни працює на мінімалку, на яку вижити неможливо . Ну звісно треба дві- три роботи ще підробітку.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 20 августа 2023
Ответ дляЗначит надо
У нас пол краины оформлены на минималку, а остальное получают в конверте, вы хотели сказать? А потом еще хотят пенсии нормальные?
Значит надо• 20 августа 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ні, зовсім не це. Загляньте в село та пгт.де просто немає роботи і люди живуть з огороду. Звісно ви можете сказати типу їм класно натуральне їдять. їжа є та гроші їм не потрібні. Але ж то не так. А що вони бачили, чи десь були за межами свого району? Ні не були і не будуть.
А те що ви описали то вже відноситься до цієї теми, що хитрозроблені отримують всі плюшки та краще життя, ніж ті хто живе по правилам.
То яке життя цікавіше? І дивлячись ось так зі сторони: то кому з цих двох категорій людей прилетіло ? Здається тим, хто працює чесно. Так, совість чиста, не соромно за себе. І все.