Реверанс• 19 августа 2023

За що пробують помститися Берлінській. За правду

Мария Берлинская

Якщо я правильно все розумію - то в дорогу протяжністю 9 кілометрів на Закарпатті хотять прямо закатати майже 600 мільйонів гривень.
Якщо я чогось не розумію - напишіть будь ласка в коментарях, я завжди відкрита почути різні думки.
Це в середньому 16 мільйонів доларів, тобто орієнтовно 8100 дронів типу Мавік.
На які в мене буквально тисячі запитів - від простих бійців до комбригів.
Через відсутність дронів прямо зараз гинуть тисячі людей.
автор Реверанс • 19 августа 2023
Берлінська їм винна, а судді хто ??
Позорисько
Stepko.al• 19 августа 2023
Вы как обычно всё в одну кучу 🤦‍♀️
автор Реверанс • 19 августа 2023
Для розуміння
автор Реверанс • 19 августа 2023
Марія прямолінійна і каже правду,жорстку таку ,як є.
За що зараз і вигрібає
Анче• 19 августа 2023
А как по вашему мнению за что тогда судили сторожа, который не успел открыть бомбоубежище? Там такое судилище устроили, а здесь конечно она ни в чем не виновата
Леска• 20 августа 2023
Ответ дляАнче
Так люди з будівлі сховалися в підвал, постраждали хто був у авто поруч або проходив повз. Яким боком вона/ виставка до перехожих?
L-i-s-a-92af• 20 августа 2023
Змішали в кучу дорогу/ вистаку дронів і партійні гасла
автор Реверанс • 20 августа 2023
Ответ дляАнче
Силою треба було всіх в сховище загнати?В неї таких посадових обовязків нема.Хто хотів ,пішов до сховища.
Donnafugata• 20 августа 2023
Ответ дляАнче
Сторож той, до речі, виявився совкодрочером і ждуном.Вони з дружиною були в організації, яка заперечувала розвал совка і не визнавала незалежність України. СБУ за ними ще до того трагічного дня уважно стежили.
автор Реверанс • 20 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Поки одні крали гроші на дорозі,хтось працював і купував такі необхідні дрони.Я бачу як Ви тужитеся мене читати,може воно Вам не потрібно?Думати прийдеться
ТайТаке• 20 августа 2023
Ответ дляРеверанс
За що зараз і вигрібає
Вы проспали ? Тема утром в топе
ТайТаке• 20 августа 2023
А я рдна не понимаю смысла этих сборищ в это время да еще и с афишированием?
Это как специально
ТайТаке• 20 августа 2023
Это как перед маньяком каннибалом насильником голым бегать
Абузю• 20 августа 2023
Ответ дляЛеска
Там, как бы, прямым. Они притащили мишень прямо под бок этим прохожим, ничего не подозревающим
L-i-s-a-92af• 20 августа 2023
Ответ дляРеверанс
По-перше,тендер на ремонт цієї дороги ще не проведений( і його,до речі,обговорили в іншій темі: про джерела фінансування,орґрунтування сумми і статі бюджетів)
По-друге,анонсувати і рекламувати в мережі захід для розробників і виробників дронів-це геть мізків не мати
Окреме питання до обл.адміністрації,яка обрала для такого заходу саме це місце
мари10• 20 августа 2023
Ответ дляТайТаке
Это как специально
Смысл сборищ- собирает на дроны. Попало в людей на дороге. А так обычно в жилые попадает. В чем ее вина? Не туда бы попало так в жилой дом любой в любом городе. Будто если б не выставка так прекратились бы обстрелы ежедневные или что? Почитайте новости каждый день люди гибну .
Анче• 20 августа 2023
Ответ дляЛеска
Ну вот Янина Соколова говорит что с момента тревоги до прилета было 6 минут, как думаете мамы, которые гуляли с детьми могли за это время вернуться домой, или дойти до убежища? Я считаю, что нет. А вот то что выставку организовали непосредственно в центре вина организаторов. Такие выставки нужно проводить тайно и в каком нибудь подземном месте, например метро или убежище. Халатность налицо
ТайТаке• 20 августа 2023
Ответ длямари10
Ой ,надо же ,на дроны. А до этого на что ????
ТайТаке• 20 августа 2023
🐏🐏🐏🐏
Wendy Rhoades• 20 августа 2023
Ответ дляDonnafugata
а прапор росії в нього часом не знайшли при обшуку?
ТайТаке• 20 августа 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Не,только паспорт
Дами• 20 августа 2023
Ответ дляЛеска
Таким, что выставок не должно быть, а в центре города и подавно. Минус много окон, дверей , крыш, минус бизнесы и кафе, минус драм театр который выстрел, когда нас бомбили день и ночь в 22 году, в самок важное минус люди.а она без эмпатии совсем, нам разрешили и др свиданья, ну вот её, чауса и с бункера после обеда выползня брезжинского или как того фамилия под суд . Боже, верните нашего мера, а заберите зелень эту, невыносимо.
Donnafugata• 20 августа 2023
Ответ дляWendy Rhoades
https://24tv.ua/ohoronets-zakritogo-ukrittya-propa...
автор Реверанс • 20 августа 2023
Ответ дляТайТаке
З 2014 на дрони.
Йде 24-й ,але міністр оборони їх закупати не спішить.Не треба йому Перемоги.Й так все зає... в нього.
ТайТаке• 20 августа 2023
Ответ дляРеверанс
З 2014 на дрони.
Даже слушать не хочу
автор Реверанс • 20 августа 2023
Ответ дляТайТаке
Даже слушать не хочу
Не слушайте,бо ще думать прийдеться.А єто такое напряжение
trickywicky• 20 августа 2023
Марія сьогодні наробила біди
Не треба змішувати мухи і котлети
bespe4na_mavpa• 20 августа 2023
Ответ дляDonnafugata
Вы реально думаете, что существуют такие организации и что они вербуют сторожей? 😳
ТайТаке• 20 августа 2023
Ответ дляРеверанс
Думать над вашей писаниной ? анекдот
trickywicky• 20 августа 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Так сказали по телемарафону, наверное