Мария Берлинская
Якщо я правильно все розумію - то в дорогу протяжністю 9 кілометрів на Закарпатті хотять прямо закатати майже 600 мільйонів гривень.
Якщо я чогось не розумію - напишіть будь ласка в коментарях, я завжди відкрита почути різні думки.
Це в середньому 16 мільйонів доларів, тобто орієнтовно 8100 дронів типу Мавік.
На які в мене буквально тисячі запитів - від простих бійців до комбригів.
Через відсутність дронів прямо зараз гинуть тисячі людей.
Ответ дляАнче
А как по вашему мнению за что тогда судили сторожа, который не успел открыть бомбоубежище? Там такое судилище устроили, а здесь конечно она ни в чем не виновата
Так люди з будівлі сховалися в підвал, постраждали хто був у авто поруч або проходив повз. Яким боком вона/ виставка до перехожих?
Ответ дляАнче
Силою треба було всіх в сховище загнати?В неї таких посадових обовязків нема.Хто хотів ,пішов до сховища.
Donnafugata• 20 августа 2023
Ответ дляАнче
Сторож той, до речі, виявився совкодрочером і ждуном.Вони з дружиною були в організації, яка заперечувала розвал совка і не визнавала незалежність України. СБУ за ними ще до того трагічного дня уважно стежили.
L-i-s-a-92af• 20 августа 2023
Ответ дляРеверанс
Поки одні крали гроші на дорозі,хтось працював і купував такі необхідні дрони.Я бачу як Ви тужитеся мене читати,може воно Вам не потрібно?Думати прийдеться
По-перше,тендер на ремонт цієї дороги ще не проведений( і його,до речі,обговорили в іншій темі: про джерела фінансування,орґрунтування сумми і статі бюджетів)
По-друге,анонсувати і рекламувати в мережі захід для розробників і виробників дронів-це геть мізків не мати
Окреме питання до обл.адміністрації,яка обрала для такого заходу саме це місце
Ответ дляТайТаке
А я рдна не понимаю смысла этих сборищ в это время да еще и с афишированием?
Это как специально
Смысл сборищ- собирает на дроны. Попало в людей на дороге. А так обычно в жилые попадает. В чем ее вина? Не туда бы попало так в жилой дом любой в любом городе. Будто если б не выставка так прекратились бы обстрелы ежедневные или что? Почитайте новости каждый день люди гибну .
Ответ дляЛеска
Ну вот Янина Соколова говорит что с момента тревоги до прилета было 6 минут, как думаете мамы, которые гуляли с детьми могли за это время вернуться домой, или дойти до убежища? Я считаю, что нет. А вот то что выставку организовали непосредственно в центре вина организаторов. Такие выставки нужно проводить тайно и в каком нибудь подземном месте, например метро или убежище. Халатность налицо
Ответ длямари10
Ой ,надо же ,на дроны. А до этого на что ????
Wendy Rhoades• 20 августа 2023
Ответ дляDonnafugata
а прапор росії в нього часом не знайшли при обшуку?
Ответ дляЛеска
Таким, что выставок не должно быть, а в центре города и подавно. Минус много окон, дверей , крыш, минус бизнесы и кафе, минус драм театр который выстрел, когда нас бомбили день и ночь в 22 году, в самок важное минус люди.а она без эмпатии совсем, нам разрешили и др свиданья, ну вот её, чауса и с бункера после обеда выползня брезжинского или как того фамилия под суд . Боже, верните нашего мера, а заберите зелень эту, невыносимо.
Donnafugata• 20 августа 2023
Ответ дляWendy Rhoades
bespe4na_mavpa• 20 августа 2023
Ответ дляDonnafugata
Вы реально думаете, что существуют такие организации и что они вербуют сторожей? 😳
trickywicky• 20 августа 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Так сказали по телемарафону, наверное