Нога на ногу• 20 августа 2023

Раніше двох не засинаю. Це ненормально?

Прокидаюсь десь у 9.
Паспортний стіл• 20 августа 2023
попробуйте поработать
автор Нога на ногу • 20 августа 2023
Ответ дляПаспортний стіл
попробуйте поработать
Вночі?
Паспортний стіл• 20 августа 2023
Ответ дляНога на ногу
Вночі?
с утра днем
Пані з калабані• 20 августа 2023
У меня тоже так . Стараюсь до 10 встать, скоро школа начнётся, надо вставать рано.
Единая страна!• 20 августа 2023
Це погано. Порушені цикадні ритми.
Спробуйте між 9 і 10 заснути. Потім все важче, аж до 2
Уси Пуси• 20 августа 2023
Тоже такая же история. Я в это время для себя живу. В тишине. И никто тебя не трогает.
автор Нога на ногу • 20 августа 2023
Ответ дляПаспортний стіл
с утра днем
А з чого ви вирішили, шо я не працюю?
автор Нога на ногу • 20 августа 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Це погано. Порушені цикадні ритми.
Малий після 11 тільки засинає(
Попихтю та й годі• 20 августа 2023
Я влітку завжди так. Але в цей час я не працюю. Коли починається роботи, мене валить в 23-00.
ЭкстрасенсиХаЯ• 20 августа 2023
Да
Единая страна!• 20 августа 2023
Ответ дляНога на ногу
Малий після 11 тільки засинає(
А йому б о 8 варто було б бути вже в ліжку. У нас на канікулах теж збивається режим і ледве о 10:30 вкладаються діти. А коли школа, і вдається досягти лягання до 8:30, то і мамі значно легше)
Матраскин Брат• 20 августа 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Це погано. Порушені цикадні ритми.
Прикольна порада)) Це типу:
- я не можу кинути палити. -Спробуйте не палити))
автор Нога на ногу • 20 августа 2023
Ответ дляЕдиная страна!
О 8 влітку ще світло і діти в дворі гуляють))
Попихтю та й годі• 20 августа 2023
Ответ дляНога на ногу
А з чого ви вирішили, шо я не працюю?
Я теж подумала, що не працюєте. Це тому, що кли я працюю. то виснажуюсь дуже сильноі емоційно, і фізично за день. І просто відрубаюсь. Не уявляю, як ви одночасно і з дитиною пораєтеся, і працюєте, і так пізно лягаєте спати. Хоча, коли я була молодшою, то лягала спати близько першої зазвичай, і висипаласяя. бо встала в 6-30. Думая, вся справа у вашому віці )) Пока організм дозволяє, користуйтеся ))
Единая страна!• 20 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Прикольна порада)) Це типу:
Я і собі це паралельно раджу )
Матраскин Брат• 20 августа 2023
Ответ дляПаспортний стіл
попробуйте поработать
Не всім зранку в офіс. Я працюю, наприклад, але лягаю все життя після 2. Нічого з цим поробити не можу
Единая страна!• 20 августа 2023
Ответ дляНога на ногу
Хай гуляють до сну, хоч до 9. Але навечеряні заздалегідь ) Щоб прийшли, душ 5 хв і лягать.
Olga076• 20 августа 2023
я люблю не спать ночью) прям кайфую...но это не хорошо для организма мелатонин пью что бы спать
Библиотекарь• 20 августа 2023
Ответ дляНога на ногу
До 23 часов в нашем дворе полный движ, детей море. Что делать дома, жарко, все гуляют.
Плету корзинки• 20 августа 2023
Ответ дляПаспортний стіл
попробуйте поработать
Мимо. Я работаю удаленно и ребенок дома -таже история. Фишка в том, что до 12 ночи все укладываются спать и у меня есть 2 часа для себя в тишине. Мой организм отказывается терять эту возможность. Хотя конечно если б на стройке работала, то может и по-другому было б.
Манкоголік• 20 августа 2023
Теж довго не засинаю. Через приступи страху. Лягаю, наче задрімала, а потім щось лякає так, що вскакую і вже до ранку не можу заснути. Виходить замкнуте коло - сплю по 3-5 годин на добу, від цього нерви геть не в нормі.
Плету корзинки• 20 августа 2023
Ответ дляНога на ногу
Тем более что так жарко как сейчас только к вечеру норм на улице становится...
МамаВероничкиМаргаритки• 20 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Прикольна порада)) Це типу:
Вспомнила Кличко...
Сегодня не целуюсь• 20 августа 2023
Тоже расстроился сон с начала войны. Не могу спать
вентиляторная• 20 августа 2023
Переналаштовуйте свій режим. Це погано лягати спати в такий період. Не виділяється якийсь там гормон. Плюс може свідчити про інші розлади. Але частіше за все, це просто звичка.
В мене вийшло переналаштуватися з графіком роботи. Потрібно рано бути на роботі. Плюс жара і мені краще приготувати в 5 ранку, ніж о 18 вечора, коли спека.
Ще до того ж підробіток знайшла, ввечері не було сил робити, то от у 5 вставала і робила. І так звикла, що зараз без будильника прокидаюся в 4.45-5.00.
Думаю, як прийде осінь, то в 5 буде дуже темно, не буду так рано вставати, але в 6 вже потрібно.
Белоснежко• 20 августа 2023
Ответ дляЕдиная страна!
20.30 засыпает - это для нас из мира фантастики )
Всех анонимов аноним• 20 августа 2023
Це не добре. З 23:00 до 2:00 виробляється гормон росту. Ви прорускаєте цей момент. Почитайте про цей гормон
Кидаю курити• 20 августа 2023
Я лет пять назад не могла уснуть раньше 2 ночи и точно как и Вы просыпалась в 9 утра.
Мне удалось исправить свой нормальный режим сна, только благодаря тому, что 24 часа провела без сна, сейчас засыпаю в 22:10 или в 22:30, а просыпаюсь в 6:45. Ну это возможно так у меня получилось стабилизировать свой режим сна, а как Ваш организм отреагирует на такой жёсткий стресс без сна, не известно.
Кто крайний?• 20 августа 2023
Я просыпаюсь в 5 и вы попробуйте
alona• 20 августа 2023
Ответ дляМанкоголік
Мне при таких состояниях назначали антидепрессант.