Карма хамелеона• 19 августа 2023
А смужки для глюкометрів усі однакові?
Чи треба купувати під конкретну модель гаджета?
Туся муся• 19 августа 2023
а как вы думаете?
блин, ну реально! у вас гугл не работает? думалка?
Карма хамелеона
• 19 августа 2023
Ответ дляТуся муся
а как вы думаете?
ви спеціально сюди приперлися щоб це написати?
Туся муся• 19 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
а вы специально такие недалекие вопросы пишете?
Непозбувна Бентега• 19 августа 2023
Под каждую модель свои полосочки, так что почитайте отзывы и сравните цену на полоски. И лучше покупать сам глюкометр такой, к которому легко расходники покупать в аптеках.
Бабулька• 19 августа 2023
Они разные даже у одной фирмы - есть разные модели и цена тоже отличается. Прибор покупайте только ориентируясь по цене тест-полосок
Акуна_Матата• 19 августа 2023
Додам, що враховуйте не тільки доступність тест-полосок, а і ланцетів. Бо ті, що позиціонуються як універсальні, в певних ручках не дуже глибоко бʼють. Якщо брати з пальця то ок, а якщо брати кров з альтернативно місця, то упс. Але якусь ліву ручку для взяття крові купити простіше і дешевше, втім, ніж смужки до певного глюкометра купувати на постійній основі.
Карма хамелеона
• 20 августа 2023
Ответ дляТуся муся
Так
Карма хамелеона
• 20 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Очень очень давно на рынке accu-chek и freestyle
От треба на акучек мамі, але модель не знаю.
Доведеться чекати поки прокинеться напише.