Анонім Перший• 20 августа 2023
Пішла замовляти памятник і офігела...
Ціни космос і чекати від 2 -4 місяці, щоб установили
Не стесняюсь• 20 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Для себе вирішила, тільки кремація.
Без захоронення.
Нехай розвіять десь чи удобрять дерево.
На їх розсуд.
Щоб на обтяжувати дітей, не прив´язувати до місця. А пам´ять, вона у душі, у спогадах...
Без захоронення.
Нехай розвіять десь чи удобрять дерево.
На їх розсуд.
Супер, у мене багато знайомих так зробили.
После шести ни-ни• 20 августа 2023
Ответ дляГорня капучіно
А в якому місті замовляли? Ми в 2021 замовляли здається 25 обійшовся без установки.
Згадали))
Ми бабусі пам´ятник у середині 90´х робили за 150 доларів. А квартиру однокімнатну в Києві можна було купити за 5-7 тис
Яичница с беконом• 20 августа 2023
Луцьк. Одинарний пам´ятник без надмірностей з встановленням приблизно 40 тисяч.
ГЛЮкоза• 20 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Коли це було?
Ціни ростуть кожного дня
Перед самой войной... Потому меня не сильно удивляет цена 70 тыс. Но когда мы искали, то разброс цен был огромный. Потому можно и сейчас поискать дешевле. А вдруг что-то предложат. Ориентироваться на одну фирму точно не стоит. А по срокам так и есть... Памятник сделали, а поставить долго ждали, все заняты установщики.
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
В 20-му році замовляла пам´ятник татові, в цього року мамі. Пам´ятникі однакові, в 2020 коштував 10250грн, а на минулому тижні встановили матусі - 18500, це вартість без установки, але ціна зовсім не висока, пам´ятник не маленький, стелла 120см, та повністю закрита гробниця з квітами та написом. Установка на минулому тижні вийшла 7100, але це ще з плитами по периметру гробнички. Може так дешево тому що маленьке місто в Дніпропетровський обл. сама в Харкові - тут наче дорожче.
Фоточки нема• 20 августа 2023
Ответ дляLediBlac
И по этому тоже я сказала мужу, что меня кремировать, заказать саженец плодового дерева и посадить во дворе, а пеплом удобрить. Не хочу этих помпезных глыб и обязательств убирать , бо люды скажуть
А чому чоловіку? Ви впевнені, що він вас переживе?
Как нефиг делать• 20 августа 2023
Ответ дляАнонім Перший
70 тис
Поїдьте в Коростишев до прямих виробників.
Буде 50к. А може й дешевше.
Квітка папороті• 20 августа 2023
Ответ дляАнонім Перший
Тож ні, якщо готова стала, і лишилось тільки фото і установка то це швидше має бути. Ціна за все 70 штук
Ми замовляли, скоро готовий буде. 23 тис грн з основою, фундаментом,вазою фото та іншим. Чорний граніт. Без оградки правда.
Фоточки нема• 20 августа 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Буде 50к. А може й дешевше.
І + доставка не забувайте
Трільчиха• 20 августа 2023
Ответ дляАнонім Перший
на днях папе заказала памятник+ опалубка+оградка все вышло 36500, откуда вы такие цены берете
Как нефиг делать• 20 августа 2023
Ответ дляФоточки нема
І + доставка не забувайте
20 за доставку не візьмуть.
Максимум 4к
Квітка папороті• 20 августа 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Нормально? Для людей, які тут запитують чи нормальна зарплата в 8 -10 тисяч грн.?
То такі люди замовляють. Ми набагато дешевше замовили. І ми замовляли не прості, і з купою ’здорожчань’ - бо просто надпис дешевше, чим фото, одна сторона дешевше ніж 2.
Как нефиг делать• 20 августа 2023
Ответ дляLediBlac
О, да…
Горня капучіно• 20 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Згадали))
Ну це ви згадуєте, щось забуте. Ми замовили в 2021, зробили його в літку 22р. За рік ціни виросли, але не так як з 90років.
До прикладу, колега батьку замовляла в той же період як і ми і їй озвучували 70-100 тис., і вона знайшла більш адекватний варіант.
Уравнобешенная• 20 августа 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Що зараз 70 штук? Наприклад, лікування онкохворим коштує десь таку суму на тільки одну крапельницю. Жахливо(
Так,допомагала лікувати сестру,1 хімія 41 тис плюс до неї ще на 7-8 тис і такого 8.Але жива і слава Богу.По темі,автор,памʼятник дороги,видно складний,робіть простіше і з дешевшого матеріалу,як вам така сума не під силу.Я зробила за 25 і нормально.
Дай подивлюся• 20 августа 2023
Ответ дляТрільчиха
Та тому що неясно, що там за пам´ятник.
Це як зайти у магазинчик від якогось Лагерфельда і накатати пост, які ж дорогі сукні наразі.
После шести ни-ни• 20 августа 2023
Ответ дляГорня капучіно
Ваші порівняння з 2021р. і зараз такі ж самі(
75В• 20 августа 2023
Ответ дляАнонім Перший
70 тис
???? Бабушке поставили за 7к, Киев. Обычный стандартный памятник. За 70к это что, статуи?
Девальвация• 20 августа 2023
Люди, які пишуть тут, що ставлять пам`ятники за 7,10,15 к - а що ж це за пам`ятники? Ну мені просто цікаво, я розумію, що кожен по можливості ставить. Але якщо на ринку середня ціна значно вища, то швидше за все, що дешевий пам`ятник доведеться за 5-10 років переробляти через не дуже якісний матеріал. Ну хіба Ви живете біля кар`єрів видобування граніту - там дійсно можуть бути дешевші ціни (але сумніваюь, що аж настільки)
Ластовиння• 20 августа 2023
Це ж необов´язкова опція
Я поставила плиту невелику з датами і ім´ям, кремація була
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
Ответ дляДевальвация
Ну ось я замовляла в Дніпропетровський обл., була зовсім не в курсі цін на пам´ятники, вийшов з установкою 25600 грн. Зараз бачу що в порівнянні з іншими це дешево, але там де замовляла - це один з найдорожчих пам´ятників + закрита гробниця з написом та малюнком, єкономити не збиралась, але вийшло дісно не дорого.
Анти-анонім• 20 августа 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Буде 50к. А може й дешевше.
Я з Борисполя, в нас багато хто в Коростишеві замовляв, кажуть набагато вигідніше виходить, люди порівнювали ідентичні в нас і там, то ну дуже велика різниця
Девальвация• 20 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Дивіться, це ще залежить від того, який матеріал (є граніти різною вартості, а є ’крошка’, чи як то ще називають, коли це насправді не зовсім граніт, а суміш граніту з чимось - воно недовговічне). Буває ще різний розмір, різний дизайн. Ну і мені здається, що благо на Сході і Півдні (а може і всюди крім Західної і Києва) немає того культу ’в мене пам`ятник вищий і більший’. Я сама з Західної, то в нас на жаль є таке і дійсно щось дуже скромне вже і не поставиш, бо воно як малюк серед тих гігантів виглядає ( отак самі себе люди на гроші і розводять(
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
Ответ дляДевальвация
Зараз це розумію, але в маленькому містечку вибор не дуже, так що замовила те, що більш сподобалось, тут культу пам´ятника, на щастя, не має, бо тодіб в обласному центрі довелось бі замовляти.
Горня капучіно• 20 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Якщо вам так хочеться, то хай так буде.
Байрактарна• 20 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Для себе вирішила, тільки кремація.
Без захоронення.
Нехай розвіять десь чи удобрять дерево.
На їх розсуд.
Без захоронення.
Нехай розвіять десь чи удобрять дерево.
На їх розсуд.
Это вы за своих детей решили? А если они не согласны?