Пополняю_Карму• 20 августа 2023
Ваших чоловіків війна змінила дуже?
Я все розумію, та тільки легче не стає
У мене чоловік рік на передовій, він і до цього не був простою людиною, а тепер так взагалі
Постійно злий, постійно шось не те, гиркає , на дитину кричить. Залишилось тіки битися, і він говорив що рукт чешуться мене увалити, коли у відпустку приїзжав
І дітися мені нікуди, я в декреті, роботу втратила через дектрет, повернутися не зможу, бо клієнтів втратила
Живу зараз у батьків у селі….та короче, жопа…
І саме гірше, зо мені легче коли він там, я не бачу цих поглядів типу «ну ти жирна, зо ти одягла» і тд
І він постійно говорить що мене ніхто не тримає, він знає що я нікуди не дінусь.
У мене власної думки взагалі не може бути, одразу мене затикає, коротше кажучи озвірів вкрай.
Не знаю навіщо я все написала, зараз налетять, скажуть що я нитік і тд, йому важко і тд
Та тільки вже криша їде( а поговорити немає з ким
Жінка з перцем• 20 августа 2023
Так а він шо часто дома буває? Гроші якісь дає? Збирайте відкладайте.
Річ не в війні, він у вас просто впринципі мудак.
KateFrosty• 20 августа 2023
Такого нічого не спостерігаю. Можливо, навіть, навпаки, ще більше уваги до мене з дитиною.
Пополняю_Карму
• 20 августа 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Не пишіть дурниць.
Він до вас так відносився до війни
Тут правильніше буде сказати до декрету, коли я була струнка і добре заробляла, він такого собі не дозволяв
ПироженкА• 20 августа 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Не пишіть дурниць.
Він до вас так відносився до війни
Не пишить самі дурниць, бо чоловіка автора ви не знаєте так, як знала вона його до фронту
КаваЗМолоком• 20 августа 2023
У меня двое знакомых на войне. Один не изменился. Второй очень изменился, разводится с женой. Оба с марта поошлого года на войне
Пополняю_Карму
• 20 августа 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Всі витрати контролює, не вийде відкласти
Пополняю_Карму
• 20 августа 2023
Ответ дляKateFrosty
Це добре
НичеНипанимаю• 20 августа 2023
Ні не змінився, з квітня місяця після госпіталів поранень, вже «служить» тут
Який був такий і лишився, все ок
Моя улюблена страшко• 20 августа 2023
Ответ дляПополняю_Карму
А нельзя в селе деятельность развивать, огород садить,свиней, птицу,корову завести и жить как все люди там живут,без этого тирана, пусть алименты платит и худых себе ищет?
Едимнаморе• 20 августа 2023
Ответ дляПополняю_Карму
То так і пишіть.
До чого війну приплели?
Пополняю_Карму
• 20 августа 2023
Ответ дляВеккy
Да он и был таким. Не думаю, что через войну это все стало
Може всі самі гірші сторони загострилися, бо до цього такої агресії взагалі не було
Жінка з перцем• 20 августа 2023
Ответ дляПироженкА
Тобто це через війну він їй почав тикати, шо вона жирна? Серйозно? Гімном він був, гімном і лишився.
Пополняю_Карму
• 20 августа 2023
Ответ дляЕдимнаморе
То так і пишіть.
До чого війну приплели?
А воно співпало, він пішов воювати а я в декрет
Едимнаморе• 20 августа 2023
Ответ дляПироженкА
Почитайте її коментарі, я не помилилася.
Бідося• 20 августа 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Прям по чекам, или как контролирует?
неДоПриличий• 20 августа 2023
У меня брат на фронте с марта 22, у меня такое чувство,что у него больше нет эмоций
Пополняю_Карму
• 20 августа 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Він сказав при розлученні зробить все аби дитину собі забрати, бо він їй дасть більше
Я в дамках• 20 августа 2023
Ответ дляВеккy
Вам виднее...
Пополняю_Карму
• 20 августа 2023
Ответ длянеДоПриличий
А тут тільки агресія…ну дитину ще любить, але не мене
Стріляний птах• 20 августа 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Давайте ще смажених подробиць
olena_shch• 20 августа 2023
Їдете у США, віддасте дитину в садочок і на роботу. Ще будете дякувати придурку.
ПироженкА• 20 августа 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Скільки контузій було, в якому стані зараз його черепушка, про його емоційний стан і дипресію за півтора роки я вас не питатиму.
Marie-Antoinette2• 20 августа 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Чого ви закордон не поїдете? Скільки вашій дитині?
Бідося• 20 августа 2023
Ответ дляПополняю_Карму
На крайний случай, у вас есть возможность выехать за границу с ребенком
И пока он служит, куда он ребенка заберет?
Стріляний птах• 20 августа 2023
Ответ дляSo_so
Причём тут война? Теперь в Ваших! решениях война будет виновата. И дело даже не в муже. Он козёл, но Вы с ним по другой причине.
Кто Вы в этой жизни? Если Вы ’кто-то’, то идите в своё жильё, возвращайтесь на работу, разводитесь и живите иначе.
Не здогадуєтесь, до чого війна?