Сіточка• 20 августа 2023
Бачили? Розлучення через три дні після весілля
І сміх і гріх
Одружилися , два роки зустрічалися , через три дні прийшла свекруха додому до них, і сказала , що встановлює в родині правила ,щоб дружина не сподівалася що вона головна чи чоловік буде її слухатися, наречена в шоці та сказала ,що таке життя то не життя, і чоловік сказав що тоді він її не кохає і вони розлучаються ))))
І відмовився оплатити роботу фотографа та оператора,хоча витрати були поділені між нареченою і нареченим і жінка все сплатила)
Але наречена молодцем, тільки каже навіщо був весь цей позор
Я в офігенї , на що сподівається та маман чи квіточка мамина
Сіточка
• 20 августа 2023
Ответ дляИщу-брожу
Странно,что невеста раньше его не раскусила
Там в кінці було , що колишня наречена за дві неділі до одруження теж через те ж пішла)) не знаю , можливо конспірація😃
Сіточка
• 20 августа 2023
Ответ дляМне без сахара
А где здесь про любовь?
Два незрелых эгоиста решили поженится
Є
26 дівчині і 30 йому , зрілим він буде в 60?
Вареничніца• 20 августа 2023
Ответ дляМне без сахара
А где здесь про любовь?
Два незрелых эгоиста решили поженится
Два - це свекруха та чоловік?
Кофе в лобби• 20 августа 2023
Смотрю я на это и понимаю - моя свекруха золото. А вот как со мной муж не развелся из-за моей маман - загадка. Все ей не так, возить надо везде, пешком мы не ходим, называть мама и на вы и желательно по отчеству, денег дай, а где ты из берешь - пофиг, хоть почку продай.
Так что не все свекрухи зло, есть матери похуже будут
Попельшка• 20 августа 2023
Не бачила і не цікаво.Херовий чоловік і його мама,і найкраща в світі наречена.
Сіточка
• 20 августа 2023
Ответ дляПопельшка
Ви мабуть мама синочка?😄
На_оба_рот• 20 августа 2023
Два роки зустрічалися, і мамусиного синочка не розкусила? Ну добре, хоч після весілля швиденько зрозуміла, куди може вляпатися. Ще дешево цю науку пройшла, тільки матеріальні втрати.
Попельшка• 20 августа 2023
Ответ дляКринжова баба
Я розлучилася через 4 дні після весілля
І що?
Як так і ви не оповістили про це весь світ?Така подія.
На_оба_рот• 20 августа 2023
Ответ дляКринжова баба
Я розлучилася через 4 дні після весілля
І що?
А Ви як примудрилися? )) Яка причина?
Коренная киевлянка• 20 августа 2023
Ответ дляЛизочек
Так может, просто встречались, без совместного проживания. Есть такое, что типа сожительствовать - себя не уважать, надо сразу замуж. А потом после свадьбы начинают скелеты из шкафа выпадать
В цьому випадку- агресивно вискакувати я б сказала)
Бешене сарі• 20 августа 2023
Ответ дляСіточка
Є
Не обов´язково. Він і в 80 може залишиьися незрілим. Зрілість від віку не залежить.
Мне без сахара• 20 августа 2023
Ответ дляСіточка
Ви мабуть мама синочка?😄
По вашей логике Вы видимо невестка, которой хвост прижали, теперь можете только в интернетиках анонимно свекровку говном поливать? А так-то мамо, мамо, спасибо за сына
Сіточка
• 20 августа 2023
Ответ дляБешене сарі
А чому єгоїзм дівчини?
Зоя Жорівна• 20 августа 2023
Ответ дляЛизочек
У меня спустя 15 лет выпали, так что это не показатель..Все бывает..
Кринжова баба• 20 августа 2023
Ответ дляНа_оба_рот
А Ви як примудрилися? )) Яка причина?
Прийшов додому збуханий, мене за руку схватив та штовхнув. Я вдарилася о шафу
Я й подумала, нафіг мені той алкаш потрібен? Щоб вбив мене?
personality• 20 августа 2023
Ответ дляКринжова баба
Я розлучилася через 4 дні після весілля
І що?
Розкажіть будь ласка як так вийшло?
Кринжова баба• 20 августа 2023
Ответ дляpersonality
Розкажіть будь ласка як так вийшло?
Написала вище
Сіточка
• 20 августа 2023
Ответ дляМне без сахара
Що що? Це не моє відео і історія)) і там нікого анонімного нема, і дівчина і свекруха там і синочок , а всю цю справу почав взагалі оператор який залишився без грошей , а його допис вже зацікавив тв
Леся Українка• 20 августа 2023
Одна моя знайома розійшлась через 2 тижні. Вони вже не були разом, а її батько ще віддавав гроші за весілля, на яке позичив. Інша розійшлась через місяць. Всяке буває. Але думаю, що і в першому, і в другому випадку були деякі дзвіночки, але дуже заміж хотілось....
Бешене сарі• 20 августа 2023
Ответ дляСіточка
А чому єгоїзм дівчини?
В чому егоїзм? Що вона одразу відмовилась жити по вказівкам свекрухи? Тоді це здоровий егоїзм.
personality• 20 августа 2023
Ответ дляКринжова баба
Написала вище
А до весілля скільки разом були? Не бухав?
Кринжова баба• 20 августа 2023
Ответ дляpersonality
3 роки
Ну як всі бухав. Посиділи, випили, поїли- і все
Докладальниця• 20 августа 2023
Ответ дляИщу-брожу
Ана, ещё на этапе, когда за фотографа они платили пополам.