Сіточка• 20 августа 2023
Бачили? Розлучення через три дні після весілля
І сміх і гріх
Одружилися , два роки зустрічалися , через три дні прийшла свекруха додому до них, і сказала , що встановлює в родині правила ,щоб дружина не сподівалася що вона головна чи чоловік буде її слухатися, наречена в шоці та сказала ,що таке життя то не життя, і чоловік сказав що тоді він її не кохає і вони розлучаються ))))
І відмовився оплатити роботу фотографа та оператора,хоча витрати були поділені між нареченою і нареченим і жінка все сплатила)
Але наречена молодцем, тільки каже навіщо був весь цей позор
Я в офігенї , на що сподівається та маман чи квіточка мамина
На_оба_рот• 20 августа 2023
Ответ дляКринжова баба
Прийшов додому збуханий, мене за руку схватив та штовхнув. Я вдарилася о шафу
Я й подумала, нафіг мені той алкаш потрібен? Щоб вбив мене?
Жесть яка... Прекрасно Вас розумію та підтримую. В таких випадках дійсно навіть довго роздумувати та сумніватися не потрібно.
Сіточка
• 20 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
Цій історії роки 3,як не більше. Колись була велика тема.
Вибачайте, я тільки побачила
Физрукая• 20 августа 2023
Ответ дляСіточка
Що що? Це не моє відео і історія)) і там нікого анонімного нема, і дівчина і свекруха там і синочок , а всю цю справу почав взагалі оператор який залишився без грошей , а його допис вже зацікавив тв
Цій новині років пʼять, якщо це не нова аналогічна
Оце фіфа• 20 августа 2023
Ответ дляКринжова баба
Я розлучилася через 4 дні після весілля
І що?
Як так вийшло?
Оце фіфа• 20 августа 2023
Ответ дляДокладальниця
Ана, ещё на этапе, когда за фотографа они платили пополам.
Ну может напополам фотограф то перебор, но вполне нормально, что и невеста покупает мужу кольцо, берет часть трат на себя. Тоже не всем хочется позиционировать себя сразу как приложение к плите в формате ’у меня лапки, ничего не умею, без тебя умру с голоду’. Такое себе начало прочного брака, где муж уважает жену
Коко Шанель• 20 августа 2023
Ответ дляЛеся Українка
Одна моя знайома розійшлась через 2 тижні. Вони вже не були разом, а її батько ще віддавав гроші за весілля, на яке позичив. Інша розійшлась через місяць. Всяке буває. Але думаю, що і в першому, і в другому випадку були деякі дзвіночки, але дуже заміж хотілось....
Двоюродная сестра моей мамы прямо на крыльце ЗАГСа после росписи спросила: а можно обратно ’отписаться’?
На что ей рОдная маманя сказала: нет, всё, поезд ушёл!
Нога на ногу• 20 августа 2023
Ответ дляСіточка
Є
26 дівчині і 30 йому , зрілим він буде в 60?
Если мама будет рядом, то и в 60 может быть мальчиком.
Море_море_я_скучаю• 20 августа 2023
Ответ дляЛизочек
Так может, просто встречались, без совместного проживания. Есть такое, что типа сожительствовать - себя не уважать, надо сразу замуж. А потом после свадьбы начинают скелеты из шкафа выпадать
Угу. Меня тоже эти темы веселят. Если б не возможность сожительства, вангую, сто сейчас была бы уже во втором браке, и тоже не счастливом
Море_море_я_скучаю• 20 августа 2023
Ответ дляКринжова баба
Я розлучилася через 4 дні після весілля
І що?
Через що? Розкажіть
Море_море_я_скучаю• 20 августа 2023
Ответ дляКринжова баба
А як ви за нього вийшли? Душе швидко чи через вагітність?
Кринжова баба• 20 августа 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Через що? Розкажіть
Вище писала
Збуханий прийшов
Бла бла бла• 20 августа 2023
Ответ дляЛеся Українка
Моїй племінниці повезло 6 свекруха майбутня показала себе за місяць до весілля, тобто племінниця витримала її 2 тижня і втекла за 2 тижні до весілля .
Поки зустрічалися три роки така гарна була, хоч до рани прикладай , бо майже не спілкувалися. А потім гоп : мама з татом поварились, розлучаються і мама буде з нами жити.
Ніколи не збрешу• 20 августа 2023
Ответ дляОце фіфа
Мы вообще свадьбу с общего бюджета оплачивали. Но мы уже жили какое-то время вместе.
Лепетун• 20 августа 2023
Ответ дляСіточка
Є
Коли мамо помре?
Лепетун• 20 августа 2023
Ответ дляКринжова баба
Я розлучилася через 4 дні після весілля
І що?
Що стало причиною?
Кринжова баба• 20 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Що стало причиною?
Вище писала. Прийшов збуханий і штовхнув
Кусман Сиру• 20 августа 2023
Якось все одно, який сенс ви виносити в маси і висміювати. В мене є знайома, яка на наступний день після весілля подали на розлучення і що з того?
Майор Медуза• 20 августа 2023
Ответ дляМне без сахара
А где здесь про любовь?
Два незрелых эгоиста решили поженится
Почему невеста эгоист? В чем ее эгоизм?
Мне без сахара• 20 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
Почему невеста эгоист? В чем ее эгоизм?
Мамо, дайте денег, отойдите, не мешайте - так невеста хотела. Скандал не на ровном месте случился, два года все всех устраивало, а тут вдруг кто-то решил что схватил Бога за бороду. Рискнула резко маму поставить на место и проиграла. Теперь снова свободная, с душком. Пожелаем ей удачи!
Укр_жіночка• 20 августа 2023
почему у меня такое впечатление, что вы чего-то недоговариваете и дело было совсем не так как вы представили читателям.
БезВзяток• 20 августа 2023
Ответ дляКринжова баба
и как сложилась его и ваша судьба потом, после развода?
Кринжова баба• 20 августа 2023
Ответ дляБезВзяток
Его не знаю
У меня муж, двое детей, работа. Ничего особенного