Леся Українка• 20 августа 2023
Українська музика
Цікава ваша думка, щодо української музики. Який музичний гурт подобається найбільше?
Результат:
вже голосів:
7 (15.22%)
Океан Ельзи
7 (15.22%)
Бумбокс
7 (15.22%)
Без обмежень
4 (8.7%)
Антитіла
4 (8.7%)
The Hardkiss
4 (8.7%)
Плач Єремії
4 (8.7%)
Скрябін
3 (6.52%)
ТІК
2 (4.35%)
Воплі Відоплясова
1 (2.17%)
Друга Ріка
1 (2.17%)
ТНМК
1 (2.17%)
Тартак
1 (2.17%)
Yurcash
0 (0%)
Брати Гадюкіни
0 (0%)
С.К.А.Й
Качка в тапцях• 20 августа 2023
Ответ дляКокосиха
Автор, вам рочків 30? З хвостиком?
Юркеш це побільше)))
Леся Українка
• 20 августа 2023
Ответ дляКокосиха
Автор, вам рочків 30? З хвостиком?
20. Просто в питаннях музики, мене більше тягне до старого-легендарного…
Кокосиха• 20 августа 2023
Ответ дляЛеся Українка
Як і більшість порадниць) але ми й самі старі легендарні)
Глас_Народа• 20 августа 2023
Мені багато хто подобається, більш за все - Kozak System, Vivienne Mort, Один в каное. В вашому списку їх немає. З тих, хто є - Бумбокс й ТНМК
СережкинаЯ• 20 августа 2023
Украинская музыка кровь из ушей. Включила раз радио - и двух часов не проработало.
Рожки-да-ножки• 20 августа 2023
Ответ дляКокосиха
Автор, вам рочків 30? З хвостиком?
У мене на роботі дівчина є, 22 роки. Так вона слухає Іво Бобула та Степана Гигу Хоче на концерт їх, якщо в місто приїдуть :)
Леся Українка
• 20 августа 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Кожному своє)
Можу брикнути• 20 августа 2023
Слушала когда-то пару песен ТНМК, пару Скрябина, много Билык, Могилевской и Лорак. Но это было много лет назад. Потом ушла в русский и зарубежный рок.
Пасти Ла• 21 августа 2023
Ответ дляСережкинаЯ
От бідося, як же ви мабуть страждаєте
Пасти Ла• 21 августа 2023
Майже усі перераховані, мабуть в лідерах по прослуховуванню - Козак Сістемс та Без обмежень.
Але слухаю все підряд, намагаючись зрозуміти що подобається, що ні.
Приємно здивована кількістю класної музики в нас.