КарамбОлька• 20 августа 2023
Кто веган?
Что сегодня кушали?
Най хоч раз• 20 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Сіно
Ой, певно не моє це все їх веганство і меню)
175см55кг19лет (она)• 20 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
А зимой какое меню?
У фермеров можно сено покупать )
175см55кг19лет (она)• 20 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
Та ладно, можно же и соломой разнообразить. Балована вы какая то).
Міряно-переміряно• 20 августа 2023
Веганам добре на Балі, у В´єтнамі, Індії, Таїланд, там величезний вибір овочів, фруктів, круглорічно, а у нас зимою тугенько з продуктами.
Барабан для дорослих• 20 августа 2023
Тимчасовий веган - зараз же піст) На сніданок був чай з фруктовим пирогом, на обід - кава, конвертики з лавашу з помідором і зеленню, вечеря - пюре, салат з пахучою олією, смажені кабачки кільцями. На перекус: нектарини, помідори, арахіс. Пила компот, лимонад смородина-базилік
Парасюха• 20 августа 2023
Утром сырники. В обед кукурузу, тортик и чай облепиховый. Вечером бургер с рыбой. Рыбу я ем, не совсем веган.
Дыню ещё ела
Щира українка• 20 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Чего именно вам не хватает зимой?
КараПузовна• 20 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Дыню ещё ела
В каком месте вы веган? Тортик, сырники😆рыба...
175см55кг19лет (она)• 20 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Дыню ещё ела
Вы не то что не веган, вы даже не вегетарианка)
СкокоМнеДадите• 20 августа 2023
Вранці - соєвий йогурт з мюслями та бананом, на обід - кус-кус з овочами та нутом. На вечерю - салатик з огірків та помідорів з шматочком хліба
КарамбОлька
• 20 августа 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Смачненько
КарамбОлька
• 20 августа 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Стройне меню
мадам Везувий• 20 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
А зимой какое меню?
Замороженная и консервированная трава...
мадам Везувий• 20 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Я тоже прозрела. Тётя просто с готовностью написала всё, что съела за день...
мадам Везувий• 20 августа 2023
Ответ дляГолодаю
Люди похоже вообще не понимают, что такое веганство. Путают с постом
А пост считают диетой...
Барабан для дорослих• 20 августа 2023
Ответ длямадам Везувий
А пост считают диетой...
Не говоріть за всіх. Піст - це піст
Барабан для дорослих• 20 августа 2023
Ответ дляГолодаю
Так поясніть) Як на мене, то чисто технічно це схожі речі, якщо не говорити про мотиви, філософію, мету і тд.
Але взагалі, тема ж то не про те)