Мать драконов• 20 августа 2023
Дівчата, питання про керамічні обігрівачі
Принцип їх роботи - нагрівання предметів, які потім віддають тепло. Хто з вас розбирається: чи це шкідливо для людини? Виробники пишуть, що такий вид інфрачервоного випромінювання, навіть, корисний для людини, бо покращує кровообіг та прискорює метаболізм, але я трохи остерігаюся цих покращень та прискорень.. Можливо просто щось не розумію ... Хто користується керамічними обігрівачами та достеменно знає про їх вплив на людину чи відсутність цього впливу, поясніть, будь ласка.
Мать драконов
• 20 августа 2023
Ответ дляАдминко
А яке там випромінювання? Керамічна плитка нагрівається і віддає тепло
Інфрачервоне
Анонім-ка• 20 августа 2023
Ответ дляМать драконов
Інфрачервоне
Покажите фото
Я покупала ещё лет 10 назад
Анонім-ка• 20 августа 2023
Ответ дляМать драконов
Інфрачервоне
От куда оно берётся ? Если это плитка
Мать драконов
• 21 августа 2023
Анонім-ка• 21 августа 2023
Ответ дляМать драконов
Ось такий опис
Могу только порекомендовать брать обогреватель на больше квадратов чем рекомендуют
Например, комната 10 квадратов, то обогреватель лучше взять из расчёта на 15 квадратов или выше
Анонім-ка• 21 августа 2023
Ответ дляМать драконов
Ось такий опис
Вот отзыв на розетке
Товар прийшов своєчасно,гарний дизайн,терморегулятор працює відмінно ,це плюси.
Але коли нагрівається запах нестерпний, навіть не запах , а сморід, це МІНУС.
Є надія,що вивоняється.Але не впевнений (((
Що скаже виробник?