Апофиозная• 21 августа 2023
Брудний посуд у гостях. Як бути?
Ситуація така, що є кума, але вдома у неї, на жаль не чисто... Туалет брудний, папірці валяються по всьому туалету , одяг і рушники брудні і найголовніше посуд з якого вони їдять, теж брудний. І це не просто там наліт від чаю чи кави, який не відмився, а брудні жирні каплі. Вчора у хресника був день народження і нам запропонували чай, але ми відмовилися, посилаючить на те, що вдома вже попили і заїхали просто привітати хресника. Як бути в такій ситуації і коректно натякнути кумі на бруд вдома і те що нам не приємно пити чай з брудних чашок? Тема не для " срачу", а просто як бути в такій ситуації?
Щедрик ведрик• 21 августа 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Щоб вимити щоразу посуд до блиску вручну не потрібно багато часу, достатньо мочалки і якогось фейрі
Кому как. Я, например, мою посуду долго
Аноним НаВсеГда• 21 августа 2023
Бляха, дійсно така ситуація незручна. Я б, може, зробила так. Коли б мені дали брудну чашку чи щось там - сказала би так невимушенно, без наїзду - ой, а можна мені чисту чашку, тут щось трішки брудне. І коли дадуть інший посуд - подивитись так і якщо знов брудний, прям одразу так і сказати. Чи може спитати - хто мив посуд? - доньки? Трішки не домили...
Ну, це я так собі думаю, Вам, звісно видніше, як на це кума може відреаагувати.
Весотехник• 21 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Кому как. Я, например, мою посуду долго
И я, и вообще терпеть не могу ее мыть руками, мне проще насобирать и в посудомойку, посуды у меня очень много, чтобы копить ее - я ленивая
Щедрик ведрик• 21 августа 2023
Ответ дляВесотехник
Я тоже не люблю мыть посуду
Счастье_же_вот_оно• 21 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Я тоже не люблю мыть посуду
Посудомойка это спасение, каждый день все перемываю, все блестит
Щедрик ведрик• 21 августа 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
У нас есть посудомойка, но иногда приходится мыть посуду руками. А в прошлом году я дней на 10 ездила погостить к матери. У нее посудомойки нет. Помыла я там посуду два-три дня и на третий-четвертый день психанула. Не уехала оттуда, но посуду больше не мыла
Дюймовочка• 21 августа 2023
Ответ дляАпофиозная
Що за тема? Не читала.
Может ей как-то на посудомойку намекнуть ?
Успокойся_Успокойся• 21 августа 2023
Ответ дляАпофиозная
Не ходити не можемо, так як хресник. Ми і так з чоловіком ходимо чи їдемо до куми лише в крайньому випадку. Я її і так відмовила від застілля, бо не на часі. Лише тортик і все, який ми не їли...
Скажите, что вы солнцееды, не едите вообще
Успокойся_Успокойся• 21 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Мама за вас мыла?
Фенте Фря• 21 августа 2023
Ответ дляДюймовочка
Серьёзно? Пусть купит, чтобы автор у неё могла хотя бы тортик есть?))
Мамзелькіна• 21 августа 2023
Ответ дляАпофиозная
Запрошуйте до себе
Мамзелькіна• 21 августа 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
По крайней мере это самый необидный вариант
Хвильоватиша• 21 августа 2023
Люди живуть так,як їм зручно. Крапка.
Я розумію, що не приємно пити чай з брудної чашки. Ви маєте повне право його не пити)
Хвильоватиша• 21 августа 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я б таку людину приймала в своєму домі востаннє))
Хвильоватиша• 21 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
Реально???
Олександра-Ольга• 21 августа 2023
Це справді проблема. І такі люди не розуміють, що то брудно, вони думають, що все ’чисто і сяє’.
Стратегічно - натякати їй на посудомийку, ’ця річ тебе розвантажить від частини обов´язків’. Але, і це не панацея, бо грязнуля може не ставити туди чашки, бо ’нащо, я ополоснула і все чисто’
Ситуативно, сказати ’о, щось недомито, певно дитина мила’, встати і вимити свою і чоловіка чашку, ложку, блюдце. Тоді хай вона думає, може щось виправляти треба.
Мамзелькіна• 21 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Реально???
Ні)))
Краще мабуть сказати ’Ти засрагка, не буду з твого посуду їсти’.Зато чесно
Сарказм
Marge Simpson• 21 августа 2023
Ответ дляАпофиозная
Так і чоловік каже, але, на жаль, це не завжди можливо...
Автор никак и никогда не ничего ей не говорите. Приходите со своим кофем/чаем в стаканчиках Аля заезжали в мак и купили. Пиццу привезите, которую можно руками есть, или кексы в индивидуальной упаковке чтобы тарелки особо не нужны.
Хвильоватиша• 21 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
Ні)))
Сарказм
Ні,краще навчитися поважати кордони і приватне життя інших.
Якщо вам щось не подобається,просто не робіть цього
Ms. Похвала• 21 августа 2023
Ответ дляАпофиозная
Ну так и скажите: Кума, а ты посуду мыть не пробовала?? Помой пожалуйста чашку/тарелку, она грязная. И всё
Хвильоватиша• 21 августа 2023
Ответ дляMarge Simpson
Підтримую
Хвильоватиша• 21 августа 2023
Ответ дляОлександра-Ольга
Я б подумала,що треба виправляти)) в першу чергу-це коло мого спілкування,ну а вдругу вже посуд
Пьяная вишня• 21 августа 2023
Ответ дляАпофиозная
Шо ж Вы, такая идеальная хозяйка, пошли кумой к кому попало?
Пьяная вишня• 21 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
А я думала, посудомойку маме купили...
Олександра-Ольга• 21 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Це право ваше/право куми. Можна образитися, можна не спілкуватися.
А моє право - сказати/припинити спілкування також. Чому, наприклад мені, має бути некомфортно і огидно. Чому похід в гості має ставати відчуттям відрази?
Кожен має право на комфорт, в т.ч. психологічний.
А може ж і таке бути, що кума вибере спілкування? І тоді чашки для гостей принаймні помиє.
Кумася• 21 августа 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Если посуда уже с налётом, то нужно довольно много времени, чтобы всё отмыть.
Зоряний Шлях• 21 августа 2023
Ответ дляКумася
Драстє, кума автора)
Хвильоватиша• 21 августа 2023
Ответ дляОлександра-Ольга
Хто вас змушує йти в гості? Силою запхали?
Щедрик ведрик• 21 августа 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Мама за вас мыла?
За собой посуду я мыла сама. Остальную посуду мыла мать
Щедрик ведрик• 21 августа 2023
Ответ дляПьяная вишня
А я думала, посудомойку маме купили...
У меня нет на это денег. Да и устанавливать посудомойку у матери на кухне негде