Чи наше розташування на карті світу буде сприяти швидшому завершенню?
Розумію причини повільного контрнаступу, але, іноді, настільки бере розпач, що здається, що це дуже на довго.
Які у вас відчуття? Довго ще жити за повітрянними трипвогами і загрозами?
Ответ дляJhenya_Sh
Меня спрашивали, какой я национальности. Я отвечала, что намешано много.
Обвиняли русскоязычных в том, что язык родной должен был быть украинским. А я отвечала, что нет вины русскоязычных в том, что история так повернулась и мы стали независимой Украиной с гос.языком украинским.
Западные области несколько раз за сто лет были под властью разных государств. И что, так легко менять язык, на котором ты думаешь потому что власть поменялась? Это вам не шапку поменять как в свадьбе в малиновке.
Ответ для vihola
І ви не говорили що ваші предки походять з російської імперії, ви народжені в союзі, а потрапили в Україну проти волі обманом?
Шукати скрини?
Чи достатньо цих на підтвердження вашої русофілії та українофобства.
Шукати скрини?
На первом скрине был вырваный кусок из контекста, и не одна я говорила, что посмотрите полное интервью ))
А по поводу второго, вы скажете, что большинство на планете в любой национальности - это стадо или здравомыслящие люди? Я скажу, что стадо. Умных мало, их всегда меньше. Как, впрочем, и богатых хватких людей всегда меньше, чем бедных и инертных.
Ответ дляJhenya_Sh
Та Вихоле свое мнение поменять- как 2 пальца об асфальт)))
Ответ дляJhenya_Sh
Писали, що потрапили в Україну проти волі.
Що ваших батьків на референдумі 1991 року обманули.
Ответ для vihola
Що Миколаїв російське місто засноване російською імперією не говорили?
Тому там ніколи не було української мови та українців. А ваші родичі українці в вишиванках не рахуються.
То, что оно в данный момент росийське я не говорила. А то, что было российским , говорила. Что и говорить, тут располагалось командование Черноморского флота😂
Город основывался как верфь, тут жили ремесленники, купцы, рабочие, преобладающим языком был русский.
Ответ для vihola
Были листовки о голосовании за независимость и о том, что русскоязычные не будут притесняться. Вы такая умная, поищите ее, загуглите. Только не пишите, что этого не было )))
Ответ дляjulil
Головне Женя своєї думки не змінила, як була русофілкою українофобкою так і залишилась.
Розповідає вже в інших темах, що в Миколаєві чекають окупантів, бо просто хочуть жити.
Що окупації не варто боятись.
Ответ дляJhenya_Sh
Тобто, ісконно русскіє зємлі.
Писали що ніхто не питав у вас чи хочете в Україну, що ви в Україні опинились проти волі.
Коли аргументували, що був референдум, писали що вас і ваших батьків обманули і відповідно треба все назад відмотати.
Ответ дляJhenya_Sh
Повне інтервʼю подивитись? де хуйло говорило, що його армія буде стояти за спинами жінок та дітей. А ви виправдовували, що неправильно його зрозуміли, що нападати не буде.
Тільки якщо Україна почне стріляти по мирних, дасть відсіч.
Також не змінилась думка з цього приводу?
Ответ для vihola
Тобто, ісконно русскіє зємлі.
Отмотать? Покопайтесь в скринах, а то не помню. Зная ваш талант к приписыванию людям различных мыслей, я не удивляюсь уже )
Ответ дляJhenya_Sh
Та, дослівно ви не говорили слово відмотати.
Але натякали постійно.
Що ісконно російські землі повинні бути російськими, а Україна помилка.
Адже на картах раніше її не було.
Ви навіть з канадською українофобкою русофілкою дружили і її книжка країна 404 на перешкоді не стала.
А вчора писали, що все ваше оточення залишиться в місті, якщо зайдуть окупанти.
Але натякали постійно.
Адже на картах раніше її не було.
Ответ дляJhenya_Sh
В перші дні повномасштабного нападу в якійсь з тем вас згадували, як русофіла.
Я навіть намагалась виправдати, що ви хороша людина, просто помилялись.
А зараз, через 1,5 року російської агресії, читаєш як українофоби русофіли якими були такими залишились.
Як з розчаруванням заявляють, що дружба з росіянами не вдалась через тупу українську владу.
Волосся дибки стає.
Ответ дляJhenya_Sh
Українці свободолюбивий, героїчний народ, а росіяни тупі та забиті раби і ватники, згодні?
Чи не погоджуєтесь, як і раніше?
Ответ для vihola
Що окупації не варто боятись.
А чё ее бояться, подумаешь кадыровцы изнасилуют пару- тройку раз.
Ответ дляJhenya_Sh
Доказывайте свой бред выдуманный, у мен папа в поезде во взрослом возрасте ехал один раз еще в 90, когда вбще языковых проблем не было 😂
Смійся не смійся, але ти писала в тій темі свої роздуми, про те що українці повинні вибачатися за свою мову й відразу переходити на російську при спілкуванні з такими як ти
Ответ дляМимо_шла
Не будет война ещё долго.
Люди устали, военные устали, скоро или будет АТО 2.0, или нам очень много дадут оружия/самолётов и мы победим
блажен ,хто вірує. Люди втомились? ще ні, раз такий пофігіізм,що нічого з озброєння не почали робити. Чи на те і розрахунок??
Ответ для vihola
Але натякали постійно.
Адже на картах раніше її не було.
Але натякали постійно.
Адже на картах раніше її не було.
Да, все останутся, но не от любви к оккупантам. А от того, что этот город не перестанет быть нашим родным.
Ответ для vihola
Але натякали постійно.
Адже на картах раніше її не було.
Але натякали постійно.
Адже на картах раніше її не було.
И где я выражала ненависть к украинцам и любовь к русским?
Я не превозносила украинцев и не унижала русских? Это да, не люблю превозносить или унижать кого-то по национальному признаку
Ответ дляГл@ша
Доказывайте свои слова, я такого в жизни не писала. Совсем уже чокнулись люди..
tanysha777• 22 августа 2023
Ответ дляJhenya_Sh
А русский, это национальность?
С каких это пор?
Ещё, небось, и славянин?
С каких это пор?
Ещё, небось, и славянин?
tanysha777• 22 августа 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Ну як же це мило
С убийцами, насильниками в родном городе
А вообще, что здесь такого, правда?