Голубая фишка• 21 августа 2023

Чому так лінь робити собі манікюр/педікюр? І без нього не можу...

Вже простіше в кедах, але без педікюра... Як взагалі ті майстри днями сидять над ногтями? Мені раз в 3 тижні лінь... Не посилайте ходити до майстра, бо не люблю то
Иванка Бур• 21 августа 2023
тоже облом. делаю себе сама раз в неделю маникюр и раз в две педикюр.
без покрытия.
Самоучка• 21 августа 2023
А что вам написать? Если вам все не то
Плакулька• 21 августа 2023
Що там може бути лінь? Розгляглась в кріслі, пєш каву, дивишся фільм чи ще щось
Вообще не факт• 21 августа 2023
Мені теж довго не хочеться, але як треба, то треба. Кожні вихідні виділяю годинку на це діло. Бо з понеділка на роботу. Теж не люблю до майстрів ходити. Купила собі все, що треба, та сама роблю.
Вообще не факт• 21 августа 2023
Ответ дляПлакулька
Ой, я так не можу. Мені треба за столом і щоб лампа світила на нігті. Я собі роблю обрізний, то без лампи ніяк.
Самоучка• 21 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
А я на понимаю, как можно самой себе корячиться… пришел к мастеру, сидишь занимаешься своими делами…
Поліпривіт всім• 21 августа 2023
Ответ дляПлакулька
Это если ходить на маникюр-педикюр в салон
Плакулька• 21 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
Нащо педикюр робити за столом?
Плакулька• 21 августа 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
А куди ще можна ходити?)
Поліпривіт всім• 21 августа 2023
Ответ дляПлакулька
А куди ще можна ходити?)
Можно делать себе маникюр-педикюр самой. Об этом автор и пишет
В кого тако було• 21 августа 2023
Можно книгу почитать пока, кино посмотреть, заняться деловой почтой
Плакулька• 21 августа 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
А ну ясно. Самій лінь, до майстрів не любить.
Краще тут постдіти))
В кого тако було• 21 августа 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Так она не любит и ей лень самой)
Вообще не факт• 21 августа 2023
Ответ дляСамоучка
Будь ласка, вас ніхто не відговорює. Я не люблю, це моє діло. Тому сама і роблю. Я не корячусь, не смішіть))) сижу на дивані і ставлю ногу на стульчик невиличкий. Пилкою шоль пройшлася, обстригла нігті, підпиляла, апаратний роблю на ногах. На руках за столом роблю. Зараз на обрізний перейшла, але іноді і апаратним. Я не фарбую нігті. Покриття захисне купила, та і все.
бифидобактерияЖоржик• 21 августа 2023
я маникюр люблю делать, а педикюр не очень, потому что тоже делаю обрезной и вообще стараюсь прям все красивенько сделать.
мне, кстати, не очень понравилось как мне 2 раза сделали педикюр в салоне. выпилили красивую форму, а ноготь потом впивался в кожу. второй раз на мизинчике пытались тоже супер красивую форму сделать (он у меня уродский) - потом мизинчик болел неделю.
я уж лучше сама.
Вообще не факт• 21 августа 2023
Ответ дляПлакулька
Нащо педикюр робити за столом?
Без поняття, навіщо ви робите педікюр за столом.
Плакулька• 21 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
Я?)) Це роблять спеціально навчені люди і не за столом.
Яжбоматуся• 21 августа 2023
Ответ дляВ кого тако було
Так она не любит и ей лень самой)
Вперше взагалі чую,що б не любили.Друга справа грошей нема,тоді самому.
Леді Душка• 21 августа 2023
Ответ дляСамоучка
А что вам написать? Если вам все не то
Напишите, что кеды это отличный выход, автора это устроит))
Дюйм оф о4ка• 21 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Я не люблю ходити в салони, мені лінь і шкода часу, в салоні нудно, якісь ліві люди шоркаються, розмовляють, майстери теж - переважно рот не закривається, бісять. Ну ще коли до мене майстер приходить, тоді нічого, це можна пережити.
Поліпривіт всім• 21 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Есть люди, которые комплексуют, не доверяют мастерам или не любят чужие прикосновения
Кошка Мурка• 21 августа 2023
Ну лінь то лінь, що ж поробиш, але ж з грубими пятками та відросшими нігтями
А майстри сидять бо ж то їх гроші..
Кошка Мурка• 21 августа 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Можна, але автору ліньки
100%• 21 августа 2023
Я сама себе делаю. Да ещё и мама мастер. Но ненавижу именно сам процесс...)) хожу щас без маника и на ногах сняла
Покращена• 21 августа 2023
Что значит лень?)) Беру и делаю! В салоны не хочу, перестала ходить- все режут до крови.
автор Голубая фишка • 21 августа 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
я уж лучше сама.
мені теж не подобається як роблять в салонах
автор Голубая фишка • 21 августа 2023
Ответ дляПокращена
мені теж.... і є питання щодо стерилізації інструменту
Поліпривіт всім• 21 августа 2023
Ответ дляКошка Мурка
А майстри сидять бо ж то їх гроші..
Почему сразу ’с отросшими ногтями’? То, что автору лень делать педикюр, не означает, что ей лень стричь ногти
Подвійна веселка• 21 августа 2023
Педикюр я только сама делаю, мне нравится. Но у меня проблем с ним нет и кутикулу я даже не обрезаю, только палочкой отодвигаю. Накрасить могу ровно (в отличие от рук) и лак держится долго даже самый обычный.
А маникюр - это совсем другая история, только у мастера делаю.
Даю справку• 21 августа 2023
Ответ дляСамоучка
Какими делами? Руки заняты (если маникюр), с мастером надо как-то коммуницировать. Ещё и идти надо в конкретное время, а если мастер хороший, то и записываться сильно заранее.