Экспертиза• 21 августа 2023
Є якісь бюджетні і ефективні способи боротьби з міжбровною зморшкою?
хоча б відносно....?
Пирожкиня• 21 августа 2023
Мне когда-то говорили дома скотч клеить и ходить) но я все-таки выбрала ботокс 🤣
интайм_не_предлагать• 21 августа 2023
Ответ дляКукарачка
Послухаю, теж полізла.
Скоро буде, хоч копійку вставляй
тоді вже і ботокс не допоможе. буде видно. колоти треба вже.
Экспертиза
• 21 августа 2023
так вже є вона - хоч і контролюю міміку - вона ж нікуди не зникне
60 метрів сметани• 21 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Можна знайти 143 відмазки.
Нічого з порад ви робити не будете, це ж ясно.
Це як тут питають чи зможу я схуднути на 5 кг за місяць)))
Зубожиння• 21 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Тільки ботокс може вам допомогти, й не зволікайте, бо з часом й він може не впоратися
Экспертиза
• 21 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
Можна знайти 143 відмазки.
Здрасьте...називається.До чого ваш коментар?
60 метрів сметани• 21 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Привіт. Ви хоч спробуйте щось зробити, а не вона вже є і ніеуди не зникне. Звичайно не зникне якшо просто обговорити поради))
Экспертиза
• 21 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
а чому вирішили що не робила???? Упаковку тейпів тільки но закінчила клеїти, міміку контролюю..
Та чому я взагалі щось вам пояснюю???!
Yulka pulka• 21 августа 2023
У мене вже такий залом ого го го. Бланшинг зробила вперше. Побачимо як буде
60 метрів сметани• 21 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Та чому я взагалі щось вам пояснюю???!
Вам написали поради. Я про них.
Yulka pulka• 21 августа 2023
Ответ дляПетриківна
Контроль міміки,масаж обличчя,окуляри.Ботокс категорично ні
А чому категорично ні ботоксу?
Плету интриги• 21 августа 2023
Ботокс дешево и сердито. Кто пишет ботокс ’категорически нет’ через 10 лет будут плакаться ой как же так, время упущено. Как Сара Джессика Паркер, которая была ’за естественное старение’ и сейчас пожалела... Грустно.
Петриківна• 21 августа 2023
Ответ дляYulka pulka
А чому категорично ні ботоксу?
Мама зробила один раз,ефект гарний,але тимчасовий.
Дивлячись на наших селебріті,які мають не малі гроші і можуть позволити собі «люксових» косметологів виглядають як запухші алкашки,а ті,які молодші і теж користуються «уколами краси» виглядають набагато старшими ніж на свій вік.
Не пириживай• 21 августа 2023
Была межбровка, сколько себя помню, ушла с работы 7 лет назад, занималась ребенком, мне 43, реально разгладилась, стала еле заметной.
Хотя в 30 лет была нормальной, работала за компьютером с документами, постоянно хмурилась.
Ещё бы так со лбом решить...