Булку Дай• 21 августа 2023

Кто-то спрашивал за блефаропластику на сайте. Вы сделали?

Как результат? Дайте обратную связь.
Холодная каша• 21 августа 2023
О, заодно спрошу

Кто-то делал из тех, у кого нависшее веко с рождения? И как?

Хотелось бы сохранить этот, аля корейский вариант глаза)) лишь убрать немного лишней кожи уставшей..
парИла я парИла• 21 августа 2023
Ответ дляХолодная каша
О, заодно спрошу

О, це в мене так. Форма очей як в Рене Зеллевегер і я дуже боюсь, щоб не було наслідків як у неї, коли змінилась зовсім зовнішність. І прийшлося вертати повіки назад. В мене дуже аналогічні очі. Напівкорейські з дитинства. Нафарбувати їх неможливо, але мене влаштовує. Але зараз мені 43, є асиметрія, вже трохи провисання... Метаюсь, боюсь все зіпсувати, хочу зберегти свої азіатські очі,
Холодная каша• 21 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Мені 42
Асиметрія також все життя) праве більш закрите шкірою))
Зараз якщо отекаю то нависає над правим наче гора якась) добре, що поки рідко таке..

Думаю про цю чернігівську лікаря, олена якась..через пару років.
парИла я парИла• 21 августа 2023
Ответ дляХолодная каша
Мені 42

Олена Чугай? Так, вона в перших хірургах для вибору у мене. Хоч я біля Києва. Але вони задорогі, їх так багато. Все ж поїду в регіон, думаю. Черкаси ще є, там теж дешевше, але страшно, щоб не різонули мені по стандарту. Але треба наважитись. Краще найближчим часом..
ПочтальЁнша• 22 августа 2023
Я до Мацюка планую восени. Буду зберігати фото до/після, пізніше викладу)
Умничка-помощничка• 22 августа 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Сколько у него?
ПочтальЁнша• 22 августа 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Сколько у него?
окремо не знаю.
в мене кругова + пластика двох нижніх третин обличчя = 9500 євро зі знижкою.