Наша взяла• 21 августа 2023

Мрт Хто розуміється?

Чи все добре?
автор Наша взяла • 21 августа 2023
Мені 29
АфродитаПетровна• 21 августа 2023
Ви ж висновок читаєте?
От забийте у Гугл все буде ясно.
Не добре. У вас же мабуть болі є у голові та спині
Леди_на_драндулете• 21 августа 2023
ну загуглить не получается у вас? лучше к доктору, там же вывод написан
автор Наша взяла • 21 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Ви ж висновок читаєте?
От забийте у Гугл все буде ясно.
Так дуже вам дякую сильні болі в спині і дуже часто болить сильно голова а це лікується бо Amer те зробила а нічого не сказала сказала йти до лікаря
Яжбоматуся• 21 августа 2023
Ответ дляНаша взяла
Мені 29
А
Яжбоматуся• 21 августа 2023
Мне 27
Свята• 21 августа 2023
Ответ дляНаша взяла
Вам все правильно сказала. К врачу
Пускаю бісики• 21 августа 2023
не смертельно.
старость, сидячий образ жизни и т.п.
окончательно не лечится, но скорей всего можно убрать боли и поддерживать состояние упражнениями.
ну и врач, которьій делает МРТ, диагнозьі не лечит, єтим другие врачи занимаются
АфродитаПетровна• 21 августа 2023
Ответ дляНаша взяла
Та що вам сказати, щоб бути здоровою то мабуть, вже нічого не допоможе, але стан можна покращити.
До лікаря, він назначить саме під ваш тип і лфк, і масажі, і ліки.