Та_шо_ж_таке• 21 августа 2023
Хочу кетчуп зробити і закрити кришками Твіста вроді
Але є що трішки погнуті як відкривалися вже а є нормальні. Треба нові чи можна такі?
Дякую
Та_шо_ж_таке
• 21 августа 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Я б з погнутими не ризикувала
А взагалі можна їх ще використовувати якщо ними вже закривали? )
Бабка-байкерша• 21 августа 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Можна)
Сиджу тихенько• 21 августа 2023
використовувати можно. робіть тест. наливаєте повну банку води, закриваєте виваною кришкою плотно. як не тече - то можете кетчуп закривати
Budaynata@ukr.net• 21 августа 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Можно, но перед употреблением нужно проверить что б не протекала и не прокручивалась
Дама-мадама• 21 августа 2023
Я награлася вживаними кришками, то тепер тільки новими закручую. Бо як трохи погнута й не щільно закриється - стояти не буде. Вживані використовую як просто банку закрити треба, не на довгий строк
Лиса Патрикевна• 21 августа 2023
Як що непошкоджена то можна. Але я ціную свою працю, то намагаюся брати нові.
Наприклад якщо то була кришка з магазинної консервації, то використовую, вони легко відчиняються і не деформуються.
Але якщо це вже з домашніх закруток, то можу використати якщо вона рівна і внутрішнє покриття неушкоджене.
Кетчуп взагалі то гарно стоїть. Але дивиться самі, що у Вас по кришках. Гнуті точно не варто.