Удальонка• 21 августа 2023
Як тепер відкрити візу на навчання, якщо дитина знаходиться за кордоном?
Якщо наприклад я маю карту побиту, як легалізувати тут дітей, через рік, якщо наприклад не продовжать статус?
І хто що знає про виїзд хлопців, чи змінилось щось за останній час?
Кашка-маняшка• 21 августа 2023
Хлопців не випускають 18-60
Подавайтесь на карту побуту
Нашо вам та віза
Подавайтесь на карту побуту
Нашо вам та віза
Кашка-маняшка• 21 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
А студенту обязательна виза или можно жить по статусу ukr?
Можна по укр
і краще зробити карту побуту , на рік дадуть
Потім знову
Удальонка
• 21 августа 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Хлопців не випускають 18-60
Подавайтесь на карту побуту
Нашо вам та віза
Подавайтесь на карту побуту
Нашо вам та віза
Карту побиту не дають же дітям
Удальонка
• 21 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Ну поки що можна по статусу, але що робити, якщо його через рік не продовжать?
Удальонка
• 21 августа 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Можна по укр
Потім знову
А на якій підставі?
Навчання?
Удальонка
• 21 августа 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Студентам дають
Мій студентом буде через 4 роки. Бо закінчив тільки ліцей 1 клас
Роздратована шкіра• 21 августа 2023
Ответ дляУдальонка
Так по навчанню,карту роблять,але це ж якщо дозволять їм робити,тобто дітям які мають песель ukr
Сиджу тихенько• 21 августа 2023
Ответ дляУдальонка
Карту побиту не дають же дітям
Ну як не дають? Як хтось з батьків працює і отримує карту побуту то і дітям же дають. Друзі за два роки до війни в Польщу переїхали, то спочатку чоловік отримав карту бо робив вже там, потім по його карті дружина та діти. При чому двом малим карту дали з мамою разом, а третьому десь документи загубили то ще майже місяць чекали на його карту
Удальонка
• 21 августа 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Тобто повинна бути карта побиту з можливістю праці?
Удальонка
• 21 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Дякую, потрібно буде спитати в юристів. Бо в інтернеті різна інформація.
Роздратована шкіра• 21 августа 2023
Ответ дляУдальонка
В кого? У вас своя карта,у дитини своя,у чоловіка своя,у вас у всіх різні підстави для її отримання.Якщо маєте статус ukr,то у вас по роботі,а дітям з таким статусом поки не можна подаватися, якщо дозволять,то в дитини буде по навчанню, якщо на момент подачі буде 18 то можна буде і на підставі роботи отримати
Удальонка
• 21 августа 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
В дитини.
Ну так, але якщо через рік, якщо приберуть статус, робити карту і потім чекати на децизію рік, то він на якій підставі буде знаходитись в Польщі?
Роздратована шкіра• 21 августа 2023
Ответ дляУдальонка
В дитини.
В дитини не може бути з доступом до ринку праці.На підставі подачі на карту,поки йде розгляд справи,людина знаходиться легально, якщо буде відмова,то тоді або виїжджати,або якщо можна подавати апеляцію
Удальонка
• 21 августа 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Зрозуміла.
Дякую!
А чому не може бути з доступом до ринку праці, якщо їй буде 17-18?
Дякую!
Роздратована шкіра• 21 августа 2023
Ответ дляУдальонка
Зрозуміла.
Дякую!
Бо карта з доступом до ринку праці,це на підставі роботіґи, якщо буде працювати то зможе отримати з доступом до ринку праці.В 18 це вже не дитина,а доросла людина.Тому якщо на момент подачі буде 17,то це по навчанню буде карта, якщо 18 і буде працювати,то можна по роботі.
Удальонка
• 21 августа 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Велике дякую!
Але ж з 18 не зможе він повноцінно працювати, так як буде вчитись.
Роздратована шкіра• 21 августа 2023
Ответ дляУдальонка
Велике дякую!
Ну значить по навчанню буде карта,ви спочатку дочекайтися закону,що можна буде подавати,а там вже будете дивитися на якій підставі можлива подача
Удальонка
• 21 августа 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Дякую. Нервую, бо візу без виїзду не зробити і я думала карту теж по навчанню не зробиш
Заспокоїли трохи
Роздратована шкіра• 21 августа 2023
Ответ дляУдальонка
Заспокоїли трохи
Розумію,але нервуючи ви нічого не зміните,лише чекати закону,що можлива буде подача на карту.