бифидобактерияЖоржик• 22 августа 2023

Сменная обувь в школу 1 класс девочке, какая?

Кроссовки или туфельки, что носят ваши дети? Или ходят в той обуви, в которой пришли?
Эскиз бесконечности• 22 августа 2023
Зараз не перевзувалися весь рік, бо в укриття бігати (

Пишу_граммотно!• 22 августа 2023
В кросівках весь клас. Легких
Бринзолетта• 22 августа 2023
Босоніжки з літа
Хочу наколоти губи• 22 августа 2023
Моя в першому класі перевищувала б у ті туфлі, що носила взагалі в школу з початку навчального року. Тобто з першого вересня вона їх просто носила, а потім як вимкнули опалення та стали вимагати змінне взуття, то в школу йшла в кросах чи зимовому взутті, а перевищувала ті туфлі. Я тоді купувала Next зі шкільної колекції, лакові шкіряні дуже зручні. Другий клас перевзувалась у кросівки. А третій клас вже віна
Дівчина заглядєніє• 22 августа 2023
кросівки
Репетиторша• 22 августа 2023
Были туфли Лапси, позже покупала текстильные мокасины Валди.
Накладні мюслі• 22 августа 2023
Кожаные удобные туфли.
Продаю витрішки• 22 августа 2023
В начальной школе носила кожаные туфли. С 5го класса начала кроссовки.