Страхованная• 22 августа 2023

Порадьте почитати щось легке та захоплююче

Малюк на руках, скоро школа онлайн 2 клас, нерви щось зовсім не витримують. Люблю читати, але зараз ніяк не можу зосередитися на чомусь серйозному. Проблема ще в тому, що читала я вже дуже багато. Але все одно сподіваюсь знайти щось нове. Порадьте щось, щоб захоплювало з перших сторінок. Російською без проблем, але не рос авторів. Детективи, фантастика, фентезі. Можна про любов, але щоб там не було інтимних сцен з усіма подробицями, бо дуже дратують.
Можно навіть фанфікшн по гп, але знову таки без інтиму, не про те як малфой зі снейпом герміону прямо на мітлі тогось)))
Спілий баклажан• 22 августа 2023
Мовчазна пацієнтка

Спілий баклажан• 22 августа 2023
Баборня - це в моєму віш лісті
автор Страхованная • 22 августа 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Мовчазна пацієнтка
Дякую, читала, фінал був неочікуваний)
Конотопська відьма• 22 августа 2023
Донато Карризи - Потерянные девушки Рима
Спілий баклажан• 22 августа 2023
Небезнадежное, Наталія Яремчук, якщо цікава медична тема
НеВРотик• 22 августа 2023
Я подсела на Тесс Геритсен. Там конечно много о работе патологоанатомов, но интересно очень
Меделін• 22 августа 2023
Мила сімейна сага. Є російською і українською
ГугелП@лАмался• 22 августа 2023
Ответ дляКонотопська відьма
А можно вкратце, о чем там?
Виправлялочка• 22 августа 2023
’Тайна моего мужа’ и ’Большая маленькая ложь’ Лианы Мориарти.

Меделін• 22 августа 2023
Ананомчикус• 22 августа 2023
Сейчас читаю Руины. Скотт Смит. Очень интересно. Правда, читаю в оригинале. Не знаю, так ли хорош перевод
madam_maren• 22 августа 2023
’Бункер’ Хью Хауи
Любительшаурмы• 22 августа 2023
У меня сейчас серия книг ’Ведьмак’ и ’Крестный отец’ параллельно.И то и то лёгкое и интересно читается
Gleva• 22 августа 2023
Провулок світлячків раджу, щоправда книгу я поки не прочитала, дивилася серіал на Нетфлікс, і там щоправда є інтимні сцени. Але все одно раджу
Ростки жимолости• 22 августа 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Вже яку тему зустрічаю, ви радите цю книжку. Ви Наталя, чи окрім неї нічого не читали? Вибачте, якщо що
hrystia• 22 августа 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Баборня - це в моєму віш лісті
Так) Читала, хороша книга. До речі, якщо шукаєте в паперовому варіанті, в мене є.
hrystia• 22 августа 2023
Ответ дляЛюбительшаурмы
Колись давно чекала дитину з садочка, прочитала уривок з « Відьмака», так захопила ь, що перечитала всю серію)
Любительшаурмы• 22 августа 2023
Ответ дляhrystia
Вот и я так подсела.Начала смотреть сериал, а люди в комментариях пишут, что книгу надо читать.Сериал заброшен, а книжка уже третья в процессе